Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Дунд 2 ангилал (9-10 анги), I шат, I өдөр" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Цэгц, Цэнгэл Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 7.0 1
2 Алтансүх, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг Эрдмийн Далай 9-р анги 7.0 1
3 Билгүүн, Дугаржанцан Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 7.0 1
4 Буяндалай, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг эрдмийн далай 9-р анги 7.0 1
5 Дагвадорж, Мөнх Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 6.0 5
6 Баттулга, Дөлгөөнмөрөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн 9-р анги 6.0 5
7 Тумбааш, Болоржин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 9-р анги 6.0 5
8 Мөнх эрдэнэ, Энхтөр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 6.0 5
9 Баатархүү, Дөлгөөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль 9-р анги 6.0 5
10 Bayanmunkh, Gantsetseg Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 6.0 5
11 Батбаясгалан, Ундрал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 5.0 11
12 Наранбаатар, Сувд Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 5.0 11
13 Авирмэд, Мөнх-Эрдэнэ Увс аймаг 1р цогцолбор сургууль 9-р анги 5.0 11
14 Нэргүй, Мөнх-Оргил Увс аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 9-р анги 5.0 11
15 Нямдорж, Манлай Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 5.0 11
16 Сайнжаргал, Пүрэвжаргал Хан-Уул дүүрэг Шинэ Өнөөдөр 10-р анги 5.0 11
17 Өлзийсайхан, Туруунаа Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 9-р анги 5.0 11
18 Naranbaatar, Bolor Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 5.0 11
19 Баяртулга, Гүр-Аранз Орхон аймаг Эрдмийн сан 8-р анги 4.0 19
20 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 10-р анги 4.0 19
21 Чиндэгсүрэн, Чингүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги 4.0 19
22 С, Атархүүү Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 4.0 19
23 Мандах, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 4.0 19
24 Берикбол, Ахтилек Баян-Өлгий аймаг Эмпати 9-р анги 4.0 19
25 Өлзийбаяр, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр Ерөнхий Боловсролын 1-р 10-р анги 4.0 19
26 Өнөржаргал, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 4.0 19
27 Энхмөнх, Ихэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 4.0 19
28 Хонгорзул, Эрдэнэчимэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 9-р анги 4.0 19
29 Altangerel, Enkhbold Баянзүрх дүүрэг Олонлог академи 10-р анги 4.0 19
30 Одонбаатар, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 3.0 30
31 Хавалболат, Нурсолтан Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 3.0 30
32 Алтангэрэл, Амирлан Сүхбаатар дүүрэг Сант сургууль 10-р анги 3.0 30
33 Цэвээн, Тамир Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 3.0 30
34 Пүрэвдорж, Ханбилэг Баянгол дүүрэг Эрин Эверест Интернэшнл 10-р анги 3.0 30
35 Otgonbayar, Tuvshinbaatar Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 6-р анги 3.0 30
36 Анхбаяр, Мишээл Хан-Уул дүүрэг Орчлон 8-р анги 3.0 30
37 Гансүх, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 3.0 30
38 Мөнгөнсүх, Зулаа Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 3.0 30
39 Амаржаргал, Эрдэнэсувд Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 3.0 30
40 Munkhbayar, Amin-Erdene Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 7-р анги 3.0 30
41 S, Ulziibileg Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 3.0 30
42 Ишийгайтав, Батзориг Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль арвайхээр 9-р анги 3.0 30
43 Batulzii, Batzul Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 3.0 30
44 Demchigkhorloo, Chantsalmaa Өвөрхангай аймаг 2р сургууль 10-р анги 3.0 30
45 Даваадорж, Юмчинмой Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 3.0 30
46 Ганзориг, Бат-Ундрал Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 8-р анги 3.0 30
47 мөнхбаатар, мөнх-Оргил Дорнод аймаг 5 10-р анги 3.0 30
48 Зууннаст, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 3.0 30
49 Мөнхбаяр, Үүрдмандах Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 2.0 49
50 Батсүрэн, Лхагвадорж Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 2.0 49
51 Чинбат, Ирмүүн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 2.0 49
52 Хосбаяр, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 2.0 49
53 Өсөхбаяр, Өгэдэй Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 2.0 49
54 Өлзийбат, Анар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 2.0 49
55 naranbaatar, yalalt Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 2.0 49
56 Бат-Энх, Жанлавцогзол Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 2.0 49
57 Батбаяр, Төрхүү Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 2.0 49
58 Лхагва-Очир, Мөнхдалай Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 2.0 49
59 Эрдэнэбат, Энх-Амар Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 2.0 49
60 Энхболд, Амаржаргал Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги 2.0 49
61 Эрдэнэболд, Анхбаяр Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 10-р анги 2.0 49
62 Гантулга, Маралмаа Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1р сургууль 10-р анги 2.0 49
63 Эрдэнэ-Очир, Тэлмүүн Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 дүгээр сургууль 9-р анги 2.0 49
64 Самбадорж, Тэмүүжин Дорноговь аймаг Замын-Үүд нэгдүгээр сургууль 10-р анги 2.0 49
65 Баярмандах, Итгэл Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 2.0 49
66 Мижиддорж, Нямбаатар Дорноговь аймаг Замын Үүд 1 10-р анги 2.0 49
67 Лхагважаргал, Жавхлан Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1-р сургууль 10-р анги 2.0 49
68 Санжаасүрэн, Мөнхзаяа Сүхбаатар дүүрэг 11 сургууль 6-р анги 2.0 49
69 Гансүх, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 2.0 49
70 Ганзориг, Анужин Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори чандмань эрдэнэ сургууль 10-р анги 2.0 49
71 Батбаяр, Номинжин Дорнод аймаг 8 9-р анги 2.0 49
72 Алдаржав, Наранбаатар Дорнод аймаг 12 9-р анги 2.0 49
73 Алтанхуяг, Болд-Эрдэнэ Орхон аймаг Эрдмийн сан 10-р анги 2.0 49
74 Баттогтох, Гүнжээ Чингэлтэй дүүрэг Олонлог.Эзгэ 10-р анги 2.0 49
75 Батболд, Мөнхдэлгэр Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 2.0 49
76 Нянтайжанчив, Чигцалмаа Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 2.0 49
77 Одбаяр, Уудам Дорноговь аймаг Сайншанд-1 9-р анги 2.0 49
78 Алтангэрэл, Мөнгөнтуяа Орхон аймаг 14 8-р анги 2.0 49
79 Буяндэлгэр, Мөнхжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 10-р анги 2.0 49
80 Ихбаяр, Алтангэрэл Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол сургууль 10-р анги 2.0 49
81 Цогбадрах, Сайхантөр Завхан аймаг Идэр ЕБС 10-р анги 2.0 49
82 Соёлмаа, Ананд Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 2.0 49
83 Dorjpurew, Erkhbilguun Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 2.0 49
84 Мөнхнаран, Намуундарь Дархан-Уул аймаг ДаТС Лицей 10-р анги 2.0 49
85 Тамир, Билгүүнгэрэлт Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 7-р анги 2.0 49
86 Адилбиш, Барсшонхорбаатар Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 2.0 49
87 Идэрхангай, Лхам-эрдэнэ Завхан аймаг Нямзагдын нэрэмжит ЕБС 10-р анги 2.0 49
88 Пүрэвхүү, Энх-Ану Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 2.0 49
89 Жаргалсайхан, Анударь Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 2.0 49
90 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 2.0 49
91 Баяр, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги 2.0 49
92 Хүрэлбат, Бат-очир Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 10-р анги 2.0 49
93 Энхбат, Цолмон Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 2.0 49
94 Загарсүрэн, Эрдэнэхүү Өвөрхангай аймаг Баруунбаян-Улаан сум ЕБС 9-р анги 2.0 49
95 Бадамхорол, Цэдэнсодном Өвөрхангай аймаг Баруунбаян-Улаан сум ЕБС 9-р анги 2.0 49
96 Баянмөнх, Сумъяабазар Өвөрхангай аймаг ББУ сум ЕБС 9-р анги 2.0 49
97 Өлзийбат, Амар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 2.0 49
98 Boldbaatar, Enerel Дорнод аймаг 5 8-р анги 2.0 49
99 Хоролсүрэн, Бат-Оргил Өвөрхангай аймаг ББУ-ЕБС 10-р анги 2.0 49
100 Сүхтулга, Бум-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 2.0 49
101 Lkhagvasuren, Tuguldur Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 9-р анги 2.0 49
102 ГАНТӨМӨР, ЭНХЖИН Баянзүрх дүүрэг МОНГОЛ ТЭМҮҮЛЭЛ 10-р анги 1.0 102
103 Батсайхан, Марал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 1.0 102
104 Идэрцогт, Мөнхцог Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 102
105 Балбаатар, Оюу Говь-Алтай аймаг 1 9-р анги 1.0 102
106 Дорж, Бурханзаяа Хөвсгөл аймаг Мөрөн Гурван Эрдэнэ 9-р анги 1.0 102
107 Batsuren, Amarsaikhan Хан-Уул дүүрэг Hobby 9-р анги 1.0 102
108 Ууганбаяр, Бат-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий Сургууль 8-р анги 1.0 102
109 Ариунболд, зоригтсайхан Сэлэнгэ аймаг Хөтөл ЕБС 2-р сургууль 9-р анги 1.0 102
110 Галсансамбуу, Номин Архангай аймаг Лаборатори 1 10-р анги 1.0 102
111 Бат-Эрдэнэ, Тэмүжин Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 1.0 102
112 Эрдэнэбат, Мөнхтөр Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 1.0 102
113 Мөнхбаяр, Оюун-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р Сургууль 10-р анги 1.0 102
114 Ганхуяг, Золзаяа Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 1.0 102
115 Чинзориг, Энхзаяа Баянгол дүүрэг Erin Everest International school 9-р анги 1.0 102
116 Бат-Энх, Тэлмүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 1.0 102
117 Пүрвээ, Дагвадорж Сүхбаатар дүүрэг №1 9-р анги 1.0 102
118 Жаргалсайхан, Ачлуун Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 102
119 Уранбат, Цолмон Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 102
120 Отгонсэлэнгэ, Энхзул Дорноговь аймаг 1- р сургууль 9-р анги 1.0 102
121 Одбаяр, Өсөхбаяр Дорнод аймаг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 102
122 Алтанхуяг, Хүрэлцэх Дорнод аймаг 1р сургууль 9-р анги 1.0 102
123 Мөнхтулга, Халиун Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 1.0 102
124 Одхүү, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори-1 9-р анги 1.0 102
125 Дэлгэржаргал, Мишээл Дорнод аймаг 1р сургууль 9-р анги 1.0 102
126 Энхээ, Эрхлүүн Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 1.0 102
127 Amarjargal, Tugstsogt Сүхбаатар дүүрэг 11р сургууль 8-р анги 1.0 102
128 Алимаа, Сувдаа Дорноговь аймаг 1 9-р анги 1.0 102
129 Эрдэмбилэг, Сорхугтани Хан-Уул дүүрэг Хобби 10-р анги 1.0 102
130 Отгонтөгс, Санчир Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 10-р анги 1.0 102
131 Энхтүвшин, Мөнх-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 1.0 102
132 Сугаррагчаа, Баяржавхлан Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 1.0 102
133 Хандаа, Гантогтох Увс аймаг 6-р сургууль 10-р анги 1.0 102
134 Гэрэлчулуун, Ганчулуун Дорнод аймаг 8 9-р анги 1.0 102
135 Алтансүх, Бадрах Завхан аймаг Л.Ч.Э.Сургууль 10-р анги 1.0 102
136 Онон, Доржханд Архангай аймаг 2 7-р анги 1.0 102
137 Boldsukh, Maralmaa Орхон аймаг "ЭЦДС" АХЛАХ 10-р анги 1.0 102
138 Эрдэнэбаяр, Эрхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 1.0 102
139 Дашжавхлан, Мөнхцэцэг Дорнод аймаг 8 9-р анги 1.0 102
140 Erdenebat, Egshiglen Сэлэнгэ аймаг Сайхан сум 2р сургууль 8-р анги 1.0 102
141 Нарандорж, Үүрийнцолмон Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 1.0 102
142 Шэнь, Бэө Зэн Баянзүрх дүүрэг Их засаг лицей сургууль 10-р анги 1.0 102
143 Батсайхан, Билгүүнхутуг Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 1.0 102
144 Хашбазар, Ашидбаяр Өмнөговь аймаг 1 10-р анги 1.0 102
145 Батцэцэг, Мөнхтунгалаг Баянзүрх дүүрэг 97 9-р анги 1.0 102
146 Отгонсүрэн, Нарангэрэл Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 1.0 102
147 Алтансүх, Энхдэлгэр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4 10-р анги 1.0 102
148 Энхбуянт, Бямба-Очир Завхан аймаг Л.Ч.Э.С 10-р анги 1.0 102
149 Содном, Даваа-Очир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 1.0 102
150 Бүдрагчаа, Буянзаяа Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2р сургууль 10-р анги 1.0 102
151 Jolaman, Aminye Баян-Өлгий аймаг Эмпати 9-р анги 1.0 102
152 Алтанбагана, Энэрэл Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 102
153 Эрдэнэбаяр, Будцэрэн Дорноговь аймаг 1-р Сургууль 9-р анги 1.0 102
154 Отгонбаяр, Долгормаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 10-р анги 1.0 102
155 Эрхэмбаяр, Хонгорзул Булган аймаг 1р сургууль 10-р анги 1.0 102
156 Ганцоож, Анхцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай 9-р анги 1.0 102
157 Пүрэвсүрэн, Гэрэлсүрэн Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 1.0 102
158 Алтангэрэл, Лхагважаргал Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 1.0 102
159 Лувсандорж, Оргилболд Хан-Уул дүүрэг Орчлон 10-р анги 1.0 102
160 Баасандорж, Алтанбагана Архангай аймаг 2-Р сургууль 8-р анги 1.0 102
161 Отгонбаяр, Баяртуяа Орхон аймаг 4р сургууль 9-р анги 1.0 102
162 Эрдэнэсүрэн, Хишигт Ховд аймаг Лицей 10-р анги 1.0 102
163 Batzorig, Sarantungalag Ховд аймаг ХИС харьяа Лицей 10-р анги 1.0 102
164 Бат-Амгалан, Батбилэг Орхон аймаг 1-р сургууль 11-р анги 1.0 102
165 Нямтулга, Лхагвадорж Ховд аймаг 6 дугаар 9-р анги 1.0 102
166 Нармандах, Оюунтөгс Ховд аймаг Лицей 10-р анги 1.0 102
167 Ихбаяр, Хантүшиг Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 1.0 102
168 Болдбаатар, Мягмаржав Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 1.0 102
169 Эрдэнэцогт, Лхагвасүрэн Хан-Уул дүүрэг 34 9-р анги 1.0 102
170 Баттуяа, Оюумаа Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 1.0 102
171 Т., Ивээл Сонгинохайрхан дүүрэг Лаборатори 151-р сургууль 10-р анги 1.0 102
172 Оюунбатбаатар, Гончигдорж Төв аймаг 5-р сургууль 10-р анги 1.0 102
173 Доржсүрэн, Мөнхтүшиг Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 1.0 102
174 Бямбаа, Санчир Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 1.0 102
175 Баттулга, Батзаяа Дорнод аймаг Фловер 10-р анги 1.0 102
176 Мөнхэрдэнэ, Очирбат Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 1.0 102
177 Батжаргал, Дөлгөөн Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 1.0 102
178 Цогтбаяр, Цэндбаяр Төв аймаг зуунмод-5 сургууль 9-р анги 1.0 102
179 Цогтсайхан, Дөлгөөн Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 9-р анги 1.0 102
180 Оюунтунгалаг, Наранцэцэг Орхон аймаг 20-р сургууль 9-р анги 1.0 102
181 Ганбат, Хувьтөгөлдөр Сүхбаатар аймаг еболовсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 102
182 Мөнхбаяр, Ганболор Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 1.0 102
183 Сүхбаатар, Энхболд Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 1.0 102
184 Enkhbat, Namuunaa Говьсүмбэр аймаг 1 р сургууль 9-р анги 1.0 102
185 Баттулга, Хандсүрэн Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 1.0 102
186 Jargaltogtokh, Davaajargal Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 10-р анги 1.0 102
187 Сайнбат, Сайнтуяа Дорнод аймаг Дашбалбар 9-р анги 1.0 102
188 Chinzorig, Khastengis Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 1.0 102
189 Ундралсайхан, Энх-Амгалан Баянгол дүүрэг Оюуны Ундраа цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 102
190 Олзвой, Мөнхзул Архангай аймаг 5 10-р анги 1.0 102
191 Батдорж, Гэрэлт-Од Сонгинохайрхан дүүрэг ИЦ 10-р анги 1.0 102
192 Давааням, Цацралт Сэлэнгэ аймаг 4-р сургууль 9-р анги 1.0 102
193 Гомбодорж, Солонгоо Өвөрхангай аймаг 4-р сургууль 9-р анги 1.0 102
194 Мөнхбаяр, Түвшинзаяа Дорноговь аймаг 5дугаар сургууль 8-р анги 1.0 102
195 Энхболд, Чинбаяр Орхон аймаг 4-р сургууль 9-р анги 1.0 102
196 Аюурзана, Билгүүн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 1.0 102
197 Баясгалан, Эрхэмбилэг Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 1.0 102
198 Altanzul, Udval Сүхбаатар дүүрэг 1 дүгээр сургууль 7-р анги 1.0 102
199 zolzaya, batzaya Өвөрхангай аймаг 2 10-р анги 1.0 102
200 Булгантамир, Тогтуунмөрөн Дорнод аймаг 5 10-р анги 1.0 102
201 Баттулга, Өлзийхишиг Баянхонгор аймаг номундалай 10-р анги 1.0 102
202 Ганболд, Мөнх-Эрдэнэ Баянхонгор аймаг Номун далай 10-р анги 1.0 102
203 Батболд, Солонго Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай бүрэн дунд сургууль 10-р анги 1.0 102
204 Мөнхбаяр, Болорханд Сүхбаатар дүүрэг АШУҮИС-ын лицей ахлах сургууль 10-р анги 1.0 102
205 Алтанзул, Баярбат Увс аймаг 5р сургууль 10-р анги 1.0 102
206 Дэлгэрсайхан, Энхтөгс Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 102
207 Туул, Ням-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 1.0 102
208 Гүнсэнхорол, Долгормаа Өвөрхангай аймаг Мэргэд сургууль 9-р анги 1.0 102
209 Баатар, Анужин Хан-Уул дүүрэг 18-р сургууль 10-р анги 1.0 102
210 Тогтнуунсүрэн, Хонгор Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 10-р анги 1.0 102
211 Гансүх, Сансармаа Увс аймаг ЕБ 5-р сургууль 9-р анги 1.0 102
212 Отгонбаяр, Заяабаяр Увс аймаг ЕБ-ын 5-р сургууль 9-р анги 1.0 102
213 Эрдэнэбилэг, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг ББУ ЕБС 9-р анги 1.0 102
214 Бат-Амгалан, Бат-Оргил Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 1.0 102
215 Оюунтунгалаг, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг 8 10-р анги 1.0 102
216 Ширбазар, Аз-Очир Налайх дүүрэг Олонлог эгзэ 9-р анги 1.0 102
217 Мөнхбат, Пүрэвсамбуу Өвөрхангай аймаг Сант 9-р анги 1.0 102
218 Пүрэвтогтох, Гантогтох Өвөрхангай аймаг Батөлзий-EБС 9-р анги 1.0 102
219 Лхагвасүрэн, Урангоо Дорнод аймаг 8-р сургууль 10-р анги 1.0 102
220 Ганбаатар, Даваадавга Архангай аймаг Өлзийт ЕБС 9-р анги 1.0 102
221 Munkhbayar, nominsuvd Баянхонгор аймаг Algorithm 9-р анги 1.0 102
222 Батэрдэнэ, Сарнай Баянгол дүүрэг 73-р сургууль 10-р анги 1.0 102
223 Мөнхгал, Жамъянпүрэв Сүхбаатар аймаг 11-р сургууль 9-р анги 1.0 102
224 Эрдэнэбулган, Төрболд Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 1.0 102
225 Пүрэвжаргал, Намуунзул Чингэлтэй дүүрэг 57-р Сургууль 10-р анги 1.0 102
226 Даваа-Очир, Энхбилэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 1.0 102
227 Мягмарсүрэн, Цэцэнсамбуу Баянхонгор аймаг Алгоритм 9-р анги 1.0 102
228 Энхболд, Золбоо Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 9-р анги 1.0 102
229 Бат-Очир, Алтанзул Сэлэнгэ аймаг Номгон ЕБС 9-р анги 1.0 102
230 Бат-Эрдэнэ, Шинэбаяр Хөвсгөл аймаг Шинэ-Идэр 10-р анги 1.0 102
231 Tsenddorj, Telmuun Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 9-р анги 1.0 102
232 Содгэрэл, Болормаа Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
233 Намнансүрэн, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 0.0 232
234 Энхсайхан, Уянга Баянзүрх дүүрэг Орчлон 10-р анги 0.0 232
235 Гүрбазар, Батбаяр Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 0.0 232
236 T, Enerel Сүхбаатар дүүрэг 1-р 9-р анги 0.0 232
237 Баянсан, Маргад Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
238 Өлзийтогтох, Манзшир Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
239 Равдандорж, Мөнхжаргал Сүхбаатар дүүрэг 1 р сургууль 9-р анги 0.0 232
240 Болдбаатар, Цэцэгдарь Баянзүрх дүүрэг Шинэмонгол 9-р анги 0.0 232
241 Өмөрбек, Марал Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 0.0 232
242 Мөнх-Өлзий, Хүслэн Баянзүрх дүүрэг шинэ монгол сургууль 9-р анги 0.0 232
243 Болд, Наранжаргал Ховд аймаг 3 10-р анги 0.0 232
244 Shukhert, Tumurchudur Баянгол дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
245 Тогтохбаяр, Билэгт Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 0.0 232
246 Дүгэрсүрэн, Мөнх-Оргил Увс аймаг 2-р цогцолбор 10-р анги 0.0 232
247 Төмөрбат, Чинзориг Увс аймаг 2-р цогцолбор 10-р анги 0.0 232
248 Хүдэрчулуун, Хачиун Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 8-р анги 0.0 232
249 Bymbatogtoh, Bundmaa Өвөрхангай аймаг ЕБ "Гүнзгий" 9-р анги 0.0 232
250 Ганзил, Гүндсамбуу Баянгол дүүрэг Гэгээрэл 9-р анги 0.0 232
251 Цогтбаяр, Цэцбилгүүн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 0.0 232
252 Пүрэвээ, Амарсайхан Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 0.0 232
253 Мягмаржав, Тэгшбуян Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
254 Балжинням, Бямбаханд Дорнод аймаг БСУГ БСУГ мэргэжилтэн 0.0 232
255 Сарансүх, Төгс-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
256 Гантулга, Бадрах Сэлэнгэ аймаг Хөтөл 2-р сургууль 9-р анги 0.0 232
257 Болдсүх, Ариунаа Архангай аймаг Өлзийт ЕБС 10-р анги 0.0 232
258 Дамбадорж, Хосбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 Багш 0.0 232
259 Цэрэнчимэд, Жавхлан Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 0.0 232
260 Баатарчулуун, Насанжаргал Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 0.0 232
261 Гомбосүрэн, Наранбаатар Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 0.0 232
262 Пүрэвдорж, Эмүжин Баянгол дүүрэг Эрин эверист интл сургууль 9-р анги 0.0 232
263 Гэндэнсүрэн, Батхишиг Дорноговь аймаг 1-р сургууль Багш 0.0 232
264 даваадулам, ариунтуяа Баянзүрх дүүрэг 14р сургууль 10-р анги 0.0 232
265 Базаррагчаа, Монтана Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги 0.0 232
266 Чинзориг, Ундрахгэрэл Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 9-р анги 0.0 232
267 Уатхан, Ермек Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 0.0 232
268 , Мөнхцэцэг Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
269 Алтандалай, Хулан Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
270 Үүрцайх, Батмөнх Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
271 Jamiyansuren, Dorjkhand Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
272 Отгонбаяр, Ирмүүн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
273 Ankhbayar, Enkhkhuslen Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
274 Мягмарсүрэн, Эрдэнэбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
275 Erdenejargal, Radnaasuren Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
276 Дашчирэв, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
277 Наранбаатар, Хулан Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
278 Энэрэл, Номин Сүхбаатар дүүрэг 1 сургууль 9-р анги 0.0 232
279 Хорлоорэнцэн, Анужин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
280 Гансүх, Сарантуяа Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 10-р анги 0.0 232
281 Гантөмөр, Төмөр-Очир Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 0.0 232
282 Гантулга, Азбаяр Дорнод аймаг 1 9-р анги 0.0 232
283 Sodkhuu, Orgil Дорнод аймаг 1 9-р анги 0.0 232
284 Түмэндэмбэрэл, Мөнгөнсувд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
285 Amartuvshin, Bilegt Баянгол дүүрэг эхлэл 9-р анги 0.0 232
286 энхбат, Буяннэмэх Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирэндүй цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 232
287 Маргад, Батсайхан Хан-Уул дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
288 Ганзориг, Золжаргал Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 0.0 232
289 Батгэрэл, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори 1 сургууль 9-р анги 0.0 232
290 О, Хүслэн Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 0.0 232
291 Мөнхжаргал, Марал Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 0.0 232
292 Бат, Золбаяр Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 0.0 232
293 Батхуяг, Манлай Дорнод аймаг 1 9-р анги 0.0 232
294 Чулуунбаатар, Уянга Дорнод аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
295 Хуяг, Тэргэл Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 10-р анги 0.0 232
296 Гантулга, Тэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 0.0 232
297 Даваадорж, Номулин Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол ХФ 9-р анги 0.0 232
298 Сүхбаатар, Гүнжлхам Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 8-р анги 0.0 232
299 Алтангэрэл, Бадамдорж Сүхбаатар дүүрэг 31-р сургууль 8-р анги 0.0 232
300 Нямдорж, Мөнх-Ану Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги 0.0 232
301 Suwd-erdene, nandintod Дорнод аймаг Цагаан-Овоо 9-р анги 0.0 232
302 Айман, Бекболат Баян-Өлгий аймаг Эмпати 8-р анги 0.0 232
303 Гантулга, Номин Эрдэнэ Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор Сургууль 10-р анги 0.0 232
304 Амарсанаа, Өнөмөнх Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 9-р анги 0.0 232
305 Энхсайхан, Төрбилэг Дорнод аймаг Долоодой 9-р анги 0.0 232
306 Бямбасүрэн, Энх-Оргил Дорнод аймаг Чойбалсан ЕБС 10-р анги 0.0 232
307 Эрдэнэцогт, Энхриймаа Орхон аймаг Билигт-Өргөө 9-р анги 0.0 232
308 Эрдэнэбаяр, Одмаа Дорнод аймаг Чойбалсан 10-р анги 0.0 232
309 Түвшинтөгс, Содбилэг Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 0.0 232
310 Эрдэнэчулуун, Энхжаргал Дорнод аймаг Шинэ хөгжил цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 232
311 Лувсанцоодол, Индра Орхон аймаг Билигт-Өргөө 9-р анги 0.0 232
312 Өргөнбаяр, Ану Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 0.0 232
313 Ууганбаяр, Буд Дархан-Уул аймаг ОИЦ 10-р анги 0.0 232
314 Батхуяг, Нандин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 0.0 232
315 Энхбаясгалан, Номин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 0.0 232
316 Батзориг, Номин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 0.0 232
317 Буянмөнх, Энхрийлэн Хан-Уул дүүрэг Орчлон 10-р анги 0.0 232
318 Батнасан, Тамир Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 10-р анги 0.0 232
319 Санжжав, Баярбилэг Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 232
320 Нацагдорж, Төгөлдөр Дорнод аймаг 12-р сургууль 10-р анги 0.0 232
321 Лхагвасүрэн, Бадрах Сүхбаатар дүүрэг 31 10-р анги 0.0 232
322 Болдхуяг, Солонго Хэнтий аймаг Бор-Өндөр Цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 232
323 Буджав, Оргилсайхан Орхон аймаг "ЭЦДС" Ахлах сургууль 10-р анги 0.0 232
324 Baatarsvh, Altantuya Дорнод аймаг Цагаан-Овоо 9-р анги 0.0 232
325 Мандал, Энхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
326 Батболд, Эмүжин Дорнод аймаг 5 8-р анги 0.0 232
327 Хүрэлбаатар, Мөнх-Учрал Дорнод аймаг Цагаан-Овоо 9-р анги 0.0 232
328 Ням-Очир, Эрдэнэтуяа Дорнод аймаг Цагаан Овоо 9-р анги 0.0 232
329 Буян-Очир, Энхнаран Өмнөговь аймаг 1 9-р анги 0.0 232
330 Батбаяр, Хонгормаа Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 0.0 232
331 Гонгорбаатар, Цэнджав Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 10-р анги 0.0 232
332 Erjan, Laura Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 0.0 232
333 Төгсөө, Наранбулаг Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 0.0 232
334 Ariunbaatar, Bilguun Баянзүрх дүүрэг Шинэ-Монгол 10-р анги 0.0 232
335 Амаржаргал, Мөнхзул Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 10-р анги 0.0 232
336 Мөнхтөр, Сэлэнгэ Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
337 Ganbold, Khuslen Хан-Уул дүүрэг 32 8-р анги 0.0 232
338 Батдорж, Ариунзаяа Орхон аймаг 20 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 232
339 Сайнбилэг, Тэмүүлэн Увс аймаг 2р цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 232
340 Баасанжав, Баасандорж Увс аймаг 2 дугаар цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 232
341 Алтанхуяг, Гүнжидмаа Увс аймаг ЕБ-ын 4р сургууль 9-р анги 0.0 232
342 Цог, Цолмонгэрэл Баянзүрх дүүрэг 97р сургууль 9-р анги 0.0 232
343 Хангай, Золбоот Баянзүрх дүүрэг 84 9-р анги 0.0 232
344 Эрдэнэ Очир, Мөнхтуяа Баянзүрх дүүрэг 97 9-р анги 0.0 232
345 Амарсанаа, Сувд-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 232
346 Биндэръяа, Азжаргал Хан-Уул дүүрэг Хобби сургууль 9-р анги 0.0 232
347 Ochirkhuu, Bumbayar Завхан аймаг ЛЧЭС 10-р анги 0.0 232
348 Нямдаваа, Номин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 9-р анги 0.0 232
349 Ням-Очир, Адьяанаран Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 232
350 Гантулга, Мөнхсолонго Дархан-Уул аймаг ДаТс харьяа лицей ахлах сургууль 10-р анги 0.0 232
351 Otgonbayar, Gantuya Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 232
352 Алтангэрэл, Төгөлдөр Дархан-Уул аймаг ДаТс харьяа лицей ахлах сургууль 10-р анги 0.0 232
353 Багабанди, Анударь Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор Сургууль 9-р анги 0.0 232
354 Амарсайхан, Эрдэнэ тунгалаг Дундговь аймаг Гурвансайхан ЕБС 10-р анги 0.0 232
355 Ганболд, Насанбат Баянзүрх дүүрэг 84 9-р анги 0.0 232
356 Баттогтох, Оюунжаргал Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори Чандмань-Эрдэнэ сургууль 9-р анги 0.0 232
357 Гантөмөр, Бумбаатар Ховд аймаг Цаст-Алтай 10-р анги 0.0 232
358 Тилеген, Хуралай Баян-Өлгий аймаг Empathy 9-р анги 0.0 232
359 Отгонбат, Үйлстөгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4р сургууль 8-р анги 0.0 232
360 Баярлах, Хасар Ховд аймаг Цаст-Алтай 10-р анги 0.0 232
361 Төмөрбаатар, Дашмаа Завхан аймаг ЛЧЭС 9-р анги 0.0 232
362 Сандагсүрэн, Нямбат Завхан аймаг ЕБС 9-р анги 0.0 232
363 Амарцэнгэл, Ариунцэцэг Дорнод аймаг 8дугаар сургууль 9-р анги 0.0 232
364 Бямбажав, Отгонсүх Увс аймаг 2р Цогцолбор 9-р анги 0.0 232
365 Рагчаасүрэн, Эрдэнэцогт Увс аймаг 2-р цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 232
366 Шинэбал, Золбаяр Сэлэнгэ аймаг 3-р сургууль 10-р анги 0.0 232
367 Vanchindorj, Munkh-Iveel Баянзүрх дүүрэг Mongol Aspiration international school 9-р анги 0.0 232
368 Баттулга, Энхтулга Булган аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
369 Бат-Эрдэнэ, Ачиймаа Хан-Уул дүүрэг mbo 8-р анги 0.0 232
370 Бат-Эрдэнэ, Өнөр-Эрдэнэ Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 232
371 Оюунцэцэг, Талынбүүвэй Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 232
372 Сүхбаатар, Эрдэнэзаяа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 232
373 Сийлэгмаа, Намуунцэцэг Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 232
374 Мөнхбаяр, Аминаа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 232
375 Ганганаа, Тэнгис Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 232
376 Бүрэнтөгс, Золжаргал Булган аймаг 9-р анги 0.0 232
377 Бат-Эрдэнэ, Намун Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 232
378 Мөнхбаатар, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 232
379 Гантөмөр, Ундрал Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 232
380 Мөнхнасан, Нямдорж Өвөрхангай аймаг Ерөнхий боловсролын гүнзгий сургууль 10-р анги 0.0 232
381 Раднаабаяр, Баасанжаргал Сэлэнгэ аймаг Г.бумцэндийн СБ1 10-р анги 0.0 232
382 Дулмаа, Энхжин Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 0.0 232
383 Базар, Нарангоо Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
384 Хонгорзул, Номинзул Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги 0.0 232
385 Содном, Нямдэмбэрэл Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 232
386 Энхболд, Эгшиглэн Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 10-р анги 0.0 232
387 Erdenechuluun, Yondonbal Завхан аймаг Dewshil 9-р анги 0.0 232
388 Баттөр, Балдансүрэн Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 0.0 232
389 Жамъянгарав, Тамир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 0.0 232
390 Хишигбаатар, Зөнбилиг Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 0.0 232
391 Батпүрэв, Пүрэвдэмбэрэл Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 232
392 Балдансэнгэ, Уянга Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ-ын 2-р сургууль 10-р анги 0.0 232
393 Sukhbaatar, Enkhkhuslen Хан-Уул дүүрэг Шинэ өнөөдөр 10-р анги 0.0 232
394 Baqyt, Alirakhman Баян-Өлгий аймаг Daryn 10-р анги 0.0 232
395 Төмөрхуяг, Ариунжаргал Завхан аймаг ЕБ-ын 3 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 232
396 Бөххуяг, Номин-Эрдэнэ Дорнод аймаг Баян-Уул сум 10-р анги 0.0 232
397 Батзул, Хангэрэл Сүхбаатар дүүрэг Улаанбаатар Элит Олон Улсын Дунд Сургууль 10-р анги 0.0 232
398 Баттулга, Нямгарав Завхан аймаг ЖЦС 9-р анги 0.0 232
399 Баттөмөр, Чанцал Завхан аймаг ЕБ-ын 2-р сургууль 10-р анги 0.0 232
400 Батбаяр, Билгүүн Орхон аймаг 4 9-р анги 0.0 232
401 Ким, Кён Чан Сүхбаатар дүүрэг Кингс Кидс 8-р анги 0.0 232
402 Хадбаатар, Батмэнд Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 10-р анги 0.0 232
403 Энэбиш, Хатанболд Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 232
404 Цогтбаатар, Бөхбаяр Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 232
405 Пүрэврагчаа, Сумьяабазар Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
406 Базараа, Буянжаргал Завхан аймаг ЕБС 9-р анги 0.0 232
407 Батмандах, Энхриймаа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 232
408 Bat Erdene, Chinguun Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор 8-р анги 0.0 232
409 Одбилэг, Халиунаа Ховд аймаг Мөст Ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 0.0 232
410 Бат-Өлзий, Баттүшиг Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 232
411 Мандах, Мишээл Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 9-р анги 0.0 232
412 Лувсан, Хавар Чингэлтэй дүүрэг 23 10-р анги 0.0 232
413 Энхбаатар, Амартайван Дорнод аймаг Дашбалбар 10-р анги 0.0 232
414 Батсүх, Золзаяа Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 10-р анги 0.0 232
415 Баасандорж, Гүнжлхам Ховд аймаг Буянт ЕБС 10-р анги 0.0 232
416 Алтансүх, Ринчэн Сүхбаатар дүүрэг 31-р сургууль 9-р анги 0.0 232
417 Энхмэнд, Тэмүүлэн Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 8-р анги 0.0 232
418 Тэрбиш, Гүнбилиг Баянзүрх дүүрэг Глобал иннова сургууль 9-р анги 0.0 232
419 Баттөр, Батбадрах Баянгол дүүрэг Эхлэл 8-р анги 0.0 232
420 Оюунцэцэг, Оюунбилэг Хан-Уул дүүрэг 34 10-р анги 0.0 232
421 Энхтайван, Бөжинсаран Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 0.0 232
422 Мягмаржав, Арвижих Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 36-р сургууль 10-р анги 0.0 232
423 Дашдаваа, Жавзандулам Завхан аймаг Нөмрөг ЕБС 9-р анги 0.0 232
424 Munkh-Ochir, Khaliun Ховд аймаг Прогресс 8-р анги 0.0 232
425 А, Сод-Уянга Баянгол дүүрэг 38 9-р анги 0.0 232
426 Бат-Эрдэнэ, Оргилбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 10-р анги 0.0 232
427 Энхболд, Эмүжин Хан-Уул дүүрэг SolongoSF 9-р анги 0.0 232
428 Нямхүү, Батцэцэг Увс аймаг 1-р Цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 232
429 Батбаяр, Анударь Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 232
430 Лхагваа, Мөрөн Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 10-р анги 0.0 232
431 Пүрэвдаваа, Төртогтох Увс аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 232
432 Намхайбал, Моломжамц Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ 2-Р СУРГУУЛЬ 10-р анги 0.0 232
433 Эрдэнэбаатар, Ихбаяр Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 232
434 Сүрэнжав, Азжаргал Говь-Алтай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 0.0 232
435 jargalsaihan, huslen Архангай аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 232
436 Батболд, Саранзул Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 232
437 Жаргал, Мэнд-Амгалан Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 0.0 232
438 Нэргүй, Хаянхярваа Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 0.0 232
439 Алтанчулуун, Төрбат Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 232
440 Gantulga, Iderjavhlan Сүхбаатар дүүрэг Логарифм 9-р анги 0.0 232
441 Даваасүрэн, Болортуяа Сэлэнгэ аймаг Сайхан 2р сургууль 9-р анги 0.0 232
442 Цэдэвсүрэн, Ууганзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 105 10-р анги 0.0 232
443 Эрдэнэ, Мөнх-Оргил Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 232
444 Баасанжаргал, Төгсжаргал Архангай аймаг Лаборатори1 дүгээр сургууль 7-р анги 0.0 232
445 Ариунболд, Энхболор Сонгинохайрхан дүүрэг 151 10-р анги 0.0 232
446 Алтанхуяг, Мөнгөнтуяа Төв аймаг НЕБ-ын лаборатори 151 дүгээр сургууль 9-р анги 0.0 232
447 Мөнхбат, Хунцэнгэл Архангай аймаг 1 10-р анги 0.0 232
448 Намжаа эрдэнэ, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 97 9-р анги 0.0 232
449 Батзориг, Эгшиглэн Дорнод аймаг Фловер 9-р анги 0.0 232
450 Бат-Өлзий, Маралжин Дорноговь аймаг Сайншанд 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
451 Рэнцэнноров, Намуундарь Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 9-р анги 0.0 232
452 Батмөнх, Эрдэнэхүү Дорнод аймаг Фловер 10-р анги 0.0 232
453 Рахмет, Арман Хан-Уул дүүрэг 32р сургууль 9-р анги 0.0 232
454 Batsukh, Erdemdalai Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 10-р анги 0.0 232
455 Рахмет, Сайран Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 0.0 232
456 Сод-Эрдэнэ, Энэрэл Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 0.0 232
457 Алтангэрэл, Эрхэмбилэг Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 0.0 232
458 Амгаланбаатар, Мишээл Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 232
459 Tuguldur, Tugsochir Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
460 Цэдэндорж, Марал Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 232
461 Otgonbaatar, Delgermaa Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 10-р анги 0.0 232
462 Дашдорж, Булганчимэг Хан-Уул дүүрэг 32-р сургууль 10-р анги 0.0 232
463 Ням-Очир, Нямдаваа Хөвсгөл аймаг Хатгал ЕБС 9-р анги 0.0 232
464 Батбаяр, Цогтгэрэл Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 8-р анги 0.0 232
465 Гансүх, Өсөхбаяр Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 232
466 Ганболд, Төрболд Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 232
467 Одгарьд, Одхүү Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 232
468 Ганболор, Хулан Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 10-р анги 0.0 232
469 Хишигбаяр, Мөнхсарнай Баянгол дүүрэг 20 р сургууль 9-р анги 0.0 232
470 Galbadrah, Purevsukh Баянхонгор аймаг Algorithm 10-р анги 0.0 232
471 Батдэлгэр, Мөнх-эрдэнэ Налайх дүүрэг Эрдмийн оргил цогцолбор сургууль 5-р анги 0.0 232
472 Б., Насанжаргал Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 10-р анги 0.0 232
473 Bymba, Danaasuren Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 9-р анги 0.0 232
474 Амгаланбаатар, Цэрэндагва Баянзүрх дүүрэг 97 8-р анги 0.0 232
475 Галбаяр, Өсөхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 232
476 Баяржаргал, Цэлмэг Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 8-р анги 0.0 232
477 Шагдар, Нямжав Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 232
478 Пүрэв, Баттулга Баянгол дүүрэг Шинэ-Эрин 10-р анги 0.0 232
479 Батбилэг, Дөлгөөн Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 232
480 Даваадорж, Төгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 0.0 232
481 Олзвойбаатар, Шинэтунгалаг Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 232
482 Эрдэнэмөнх, Баярмаа Баянзүрх дүүрэг 14-р сургууль 9-р анги 0.0 232
483 Мөнхбаатар, Цэндмаа Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 0.0 232
484 Нэргүй, Амин-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 2-р сургууль 9-р анги 0.0 232
485 Баярсайхан, Бадмаараг Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор 8-р анги 0.0 232
486 Byambaochir, Nyambayar Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 0.0 232
487 Altansukh, Enguun Чингэлтэй дүүрэг 50-р сургууль 10-р анги 0.0 232
488 Баттөр, Бэрцэцэг Орхон аймаг ЭЦДС 10-р анги 0.0 232
489 Ганзориг, Батхишиг Баянзүрх дүүрэг Шинэ монгол 10-р анги 0.0 232
490 iderbold, pvrewjargal Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 10-р анги 0.0 232
491 Гончигдорж, Төмөр-Очир Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 0.0 232
492 Эрдэв, Нарансолонго Сүхбаатар дүүрэг 2-р сургууль 10-р анги 0.0 232
493 Мягмардаш, Нандин-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт-Өргөө 8-р анги 0.0 232
494 Батзаяа, Мөнх-оргил Баянгол дүүрэг Ган зам 20-р 9-р анги 0.0 232
495 Насанбат, Алтаншагай Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 0.0 232
496 Ууганбаяр, Түвшинбаяр Завхан аймаг Тосонцэнгэл сум Лаборатори 1 сургууль 9-р анги 0.0 232
497 Алтанхуяг, Анударь Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 10-р анги 0.0 232
498 Дамлансүрэн, Аминхүсэл Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
499 Алтанзул, Дэлгэрмөрөн Өвөрхангай аймаг ЕБ-н Гүнзгий 9-р анги 0.0 232
500 Ganzorig, Badamjunai Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 10-р анги 0.0 232
501 Болдбаатар, Энхзул Баянхонгор аймаг Номундалай 10-р анги 0.0 232
502 Төмөрбаатар, Бямбадаш Завхан аймаг Тэлмэн ЕБС 6-р анги 0.0 232
503 пүрэвсамбуу, мягмардорж Завхан аймаг тосон 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
504 Батцоож, Мөнхтулга Завхан аймаг Тосонцэнгэл лаборатори 1р сургууль 9-р анги 0.0 232
505 Энхтуяа, Лхам Хан-Уул дүүрэг 34 10-р анги 0.0 232
506 Мандах, Наран Баянгол дүүрэг Эхлэл дунд сургууль 9-р анги 0.0 232
507 Munkhsaikhan, Munkhtsolmon Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 232
508 Баярболд, Солонгоо Сэлэнгэ аймаг 4 10-р анги 0.0 232
509 Тлихаан, Нургүль Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
510 Эрдэнэбат, Алтанзул Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
511 Ганзориг, Түшиг Баянгол дүүрэг Эхлэл 9-р анги 0.0 232
512 Болдхуяг, Болорчимэг Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 232
513 Батчулуун, Шижирбаатар Завхан аймаг За Тосонцэнгэл 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
514 Намхайжамц, Номинзул Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 232
515 Баяртүшиг, Энхзул Чингэлтэй дүүрэг 57 9-р анги 0.0 232
516 Арвинхүү, Хонгорзул Сэлэнгэ аймаг Алтанбулаг 10-р анги 0.0 232
517 Золжаргал, Ану-Үжин Баянзүрх дүүрэг 84 9-р анги 0.0 232
518 Батхүрэл, Болорсүх Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
519 Мөнгөнбаатар, Цэнддорж Баянгол дүүрэг 51 10-р анги 0.0 232
520 Чимэдцэрэн, Мөнхнаран Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 9-р анги 0.0 232
521 Бакытхан, Бексултан Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 0.0 232
522 Атарболд, Энэрэл Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 232
523 Батжаргал, Ариунжаргал Сэлэнгэ аймаг Баруунбүрэн 10-р анги 0.0 232
524 Ганзориг, Балжинням Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
525 Ганхуяг, Марал Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 0.0 232
526 Ууганбаяр, Учрал Сэлэнгэ аймаг 4 10-р анги 0.0 232
527 Очир, Оюунжаргал Баянгол дүүрэг Оюуны-Ундраа цогцолбор 10-р анги 0.0 232
528 Enhkbileg, Dorjsembe Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 9-р анги 0.0 232
529 Нацагдорж, Төгөлдөр Баянгол дүүрэг Монгол Од 9-р анги 0.0 232
530 Бямбажаргал, Мянганбаяр Говьсүмбэр аймаг 2-р сургууль 9-р анги 0.0 232
531 Буяндэлгэр, Дэлгэрчимэг Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 232
532 Алтансүх, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 0.0 232
533 бямба, баасанхүү Завхан аймаг сонгино 10-р анги 0.0 232
534 Ганчимэг, Урангоо Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 232
535 Boldbaatar, Nominzul Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 9-р анги 0.0 232
536 Мөнхбаяр, Тэмүүлэн Орхон аймаг Эрдмийн сан 9-р анги 0.0 232
537 Идэрбаяр, Эрдэнэбилэг Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 0.0 232
538 Түвшинжаргал, Тэмүүлэн Орхон аймаг 5р сургууль 10-р анги 0.0 232
539 Bulgantamir, Ariuntsetseg Орхон аймаг ТСАС 9-р анги 0.0 232
540 Мөнхбат, Бат-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
541 Намнандорж, Хулан Хөвсгөл аймаг Ирээдүй 11-р анги 0.0 232
542 Бүрэнбаатар, Үлэмж Орхон аймаг 5 9-р анги 0.0 232
543 Гантөмөр, Болормаа Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймгийн Нарийнтээл сумын. ЕБсургууль 10-р анги 0.0 232
544 Даваа-Очир, Оюун-Эрдэнэ Орхон аймаг 5-р сургууль 9-р анги 0.0 232
545 Отгонбаяр, Ариунцэцэг Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 232
546 Тогтохренчин, Түвшинсайхан Говьсүмбэр аймаг 5 8-р анги 0.0 232
547 Бат-Амгалан, Саруулбилэг Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 0.0 232
548 Болдбаяр, Баасандэлгэр Орхон аймаг 5 9-р анги 0.0 232
549 Jigjidsuren, Tuguldurbold Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 0.0 232
550 Цагаанхүүхэн, Цолмонтуяа Өвөрхангай аймаг ЕБС 10-р анги 0.0 232
551 Нарангарав, Очирбулган Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 232
552 Наранбаяр, Батхүлэг Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 0.0 232
553 Барсболд, Энхлэн Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 10-р анги 0.0 232
554 бямбацогт, баярчимэг Хөвсгөл аймаг Түнэл ЕБС 9-р анги 0.0 232
555 Бат-Эрдэнэ, Сэмбэрдарь Хөвсгөл аймаг ТүнэлЕБС 9-р анги 0.0 232
556 Наранхүү, Хонгорзул Сонгинохайрхан дүүрэг 62 10-р анги 0.0 232
557 Болдбаатар, Хулан Орхон аймаг 19-р сургууль 9-р анги 0.0 232
558 Amarbayr, Tserenpagma Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор ахлах сургууль 10-р анги 0.0 232
559 М., Бөртэ Ховд аймаг Мөнххайрхан бүрэн дунд сургууль 9-р анги 0.0 232
560 Ганбаяр, Бөртэ Үжин Дорнод аймаг Чойбалсан сум 10-р анги 0.0 232
561 Enkhzorig, Temuujin Хан-Уул дүүрэг SolongoSF 9-р анги 0.0 232
562 Сайнзаяа, Номин Сонгинохайрхан дүүрэг 81р сургууль 10-р анги 0.0 232
563 Гүрбадам, Эрмүүн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 0.0 232
564 Баярсайхан, Мөнгөнсувд Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил Цогцолбор Сургууль 10-р анги 0.0 232
565 Жулдас, Тэмүүжин Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 232
566 Дашдондов, Сумъяадэлгэр Орхон аймаг Эрдэнэт цогцолбор дээд сургууль 9-р анги 0.0 232
567 Санжмятав, Болорцэцэг Хөвсгөл аймаг ЕБ-ын Титэм сургууль 10-р анги 0.0 232
568 Нэргүй, Намуун Ховд аймаг Мөнххайрхан ЕБС 9-р анги 0.0 232
569 Цэрэнгомбо, Энхболор Баянзүрх дүүрэг 120 9-р анги 0.0 232
570 идэрцогт, Цогтжаргал Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 9-р анги 0.0 232
571 Гэлэгбаатар, Насанбат Хөвсгөл аймаг Цагаан-Үүр 10-р анги 0.0 232
572 Пүрэвжав, Намуунгэрэл Орхон аймаг Билигт-Өргөө 10-р анги 0.0 232
573 А, Амарсайхан Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 232
574 Үйхэнням, Ану-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 0.0 232
575 Batjargal, Nomuundari Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 232
576 Мягмаржав, Булганэрдэнэ Орхон аймаг TSAS 10-р анги 0.0 232
577 Gan, Bayar Ховд аймаг Progress 8-р анги 0.0 232
578 Ganbold, Jargalkhan Чингэлтэй дүүрэг Erkhet East 9-р анги 0.0 232
579 Аривжих, Халиунаа Хан-Уул дүүрэг 32-р сургууль 10-р анги 0.0 232
580 Бямбацэнд, Хулан Чингэлтэй дүүрэг 24-р сургууль 9-р анги 0.0 232
581 Мөнхбаатар, Сумъяадаш Завхан аймаг Баянтэс ЕБС 9-р анги 0.0 232
582 батболд, намуунаа Завхан аймаг ебс 9-р анги 0.0 232
583 Хүрэлтогоо, Эрдэнэтунгалаг Хөвсгөл аймаг Цагаан-Үүр ЕБС 9-р анги 0.0 232
584 Батцэнгэл, Отгонжаргал Орхон аймаг 14-р сургууль 10-р анги 0.0 232
585 Эрдэнэбат, Эрдэмбилэг Орхон аймаг 14-р сургууль 9-р анги 0.0 232
586 Батзориг, Насанжаргал Ховд аймаг 12jiliin buren dund surguuli 10-р анги 0.0 232
587 Сүхбаатар, Ундрал Сонгинохайрхан дүүрэг 151 9-р анги 0.0 232
588 Ганболд, Буянхишиг Баянхонгор аймаг Номундалай 10-р анги 0.0 232
589 Батсуурь, Нарангэрэл Сонгинохайрхан дүүрэг 151 9-р анги 0.0 232
590 Мандахсайхан, Анун Төв аймаг Жаргалант сумын ЕБС-ын сургууль 9-р анги 0.0 232
591 M, Болортөгс Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 232
592 Ганболд, Сангэрмаа Сүхбаатар дүүрэг Үй цай бүрэн дунд сургууль 9-р анги 0.0 232
593 Наранбаатар, Солонго Төв аймаг Жаргалант 10-р анги 0.0 232
594 Лхагвабаатар, Оюунсүрэн Өвөрхангай аймаг 5-р сургууль 9-р анги 0.0 232
595 Доржбал, Оюунжаргал Увс аймаг 6 10-р анги 0.0 232
596 Давааравдан, Эрдэнэзул Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 9-р анги 0.0 232
597 Ариунжаргал, Цогбадрах Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 10-р анги 0.0 232
598 Пүрэвдорж, Мишээл Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 9-р анги 0.0 232
599 Сэрээдар, Пүрэвдорж Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 9-р анги 0.0 232
600 Khatanbaatar, Purewsuren Завхан аймаг Баянхайрхан 10-р анги 0.0 232
601 Наранбаяр, Тэнүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги 0.0 232
602 Батхуяг, Номунгоо Сүхбаатар дүүрэг АШУҮИС лицей 10-р анги 0.0 232
603 Очирбат, Тэмүүжин Өвөрхангай аймаг Өв-Баян-Өндөр ЕБС 9-р анги 0.0 232
604 Баярмагнай, Нарсар Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 9-р анги 0.0 232
605 Цагаантогоо, Мөнхочир Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 10-р анги 0.0 232
606 Tserendorj, Tsendmaa Өвөрхангай аймаг Уянга 2 10-р анги 0.0 232
607 Баярбаатар, Бямбадорж Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 0.0 232
608 Амгаланбаатар, Гэндэндаржаа Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 0.0 232
609 Батбаяр, Эрдэнэт-Од Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 9-р анги 0.0 232
610 Гансүх, Буянөлзий Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 0.0 232
611 Эрдэнэчулуун, Тайванбаяр Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 9-р анги 0.0 232
612 Мөнхтогтох, Дэлгэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
613 Доржбат, Мөнхдэлгэр Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 9-р анги 0.0 232
614 Мягмар-Од, Мөнх-Ану Хэнтий аймаг Батширээт сум ЕБС 9-р анги 0.0 232
615 Азжаргал, Цэрэнханд Хэнтий аймаг Батширээт сум ЕБС 9-р анги 0.0 232
616 Отгонсамбуу, Энхсайхан Сонгинохайрхан дүүрэг 62 10-р анги 0.0 232
617 Адъяа, Мөнхтуяа Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 0.0 232
618 Одбаатар, Батчимэг Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 0.0 232
619 Төгсбаяр, Төгөлдөр Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 0.0 232
620 Мөнхбат, Мөнхшүр Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 0.0 232
621 Очирпүрэв, Намжилмаа Дундговь аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 232
622 Пүрэвтогоо, Төгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 0.0 232
623 Пүрвээ, Баянжаргал Хан-Уул дүүрэг Буянт-Ухаа Цогцолбор Сургууль 10-р анги 0.0 232
624 Цэнд-Аюуш, Номин-Эрдэнэ Ховд аймаг Буянт сургууль 9-р анги 0.0 232
625 Цогтмагнай, Түвшинжаргал Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 0.0 232
626 Gelen, Tsenguun Архангай аймаг Лабартори 1 10-р анги 0.0 232
627 Баярсайхан, Дөлгөөн Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 10-р анги 0.0 232
628 Эрдэнэбилэг, Отгонбаяр Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 10-р анги 0.0 232
629 Enkhtuya, Icinnorow Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 0.0 232
630 Даваажаргал, Ижилцэцэг Хан-Уул дүүрэг 18 10-р анги 0.0 232
631 Т, Мөнхзаяа Хан-Уул дүүрэг 18-р сургууль 10-р анги 0.0 232
632 ДОВЧИНДОРЖ, УУГАНЦЭЦЭГ Өвөрхангай аймаг ЕБС 9-р анги 0.0 232
633 Цолмон, Пагамсүрэн Өвөрхангай аймаг Баянгол ЕБС 9-р анги 0.0 232
634 Батмөнх, Баянхүү Увс аймаг ЕБ-ын 5-р сургууль 9-р анги 0.0 232
635 Бадамсүрэн, Жавхлан Өвөрхангай аймаг Хархорин 2-р сургууль 10-р анги 0.0 232
636 Нямдорж, Лхагвасүрэн Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 9-р анги 0.0 232
637 Бүрэндэлгэр, Азжаргал Өвөрхангай аймаг Хужирт 9-р анги 0.0 232
638 Мөнхбаатар, Туяабаатар Говь-Алтай аймаг 1 10-р анги 0.0 232
639 Хадбаатар, Пүрэвцэцэг Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 0.0 232
640 Энхсүх, Анужин Төв аймаг ХЦАС 10-р анги 0.0 232
641 Баянжаргал, Хулан Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 0.0 232
642 Батболд, Дэлгэрбаяр Өвөрхангай аймаг Сант ебс 10-р анги 0.0 232
643 Баярхүү, Ариунчимэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 232
644 Дүгэр, Ганболд Увс аймаг ЕБ-ын 5-р сургууль 9-р анги 0.0 232
645 Батмөнх, Удвал Дорнод аймаг Шинэ хөгжил 9-р анги 0.0 232
646 Батбаяр, Номин-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай Сант ЕБС 9-р анги 0.0 232
647 Тайран, Айымжан Баян-Өлгий аймаг Баян Өлгий Эмпати 8-р анги 0.0 232
648 ганчимэг, үүрцайх Булган аймаг хишиг өндөр 9-р анги 0.0 232
649 Амарсайхан, Цэлмэг Өвөрхангай аймаг Бат Өлзий ЕБС 10-р анги 0.0 232
650 Баярсайхан, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Тарагт сум П.Гэндэнгийн нэрэмжит ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 0.0 232
651 Баасансүрэн, Энхтүшиг Хан-Уул дүүрэг 32 8-р анги 0.0 232
652 Нармандах, Үүрийнцолмон Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 9-р анги 0.0 232
653 Нямжаргал, Бүжинлхам Өвөрхангай аймаг Тарагт ЕБС 9-р анги 0.0 232
654 Gobi, Enhlen Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 9-р анги 0.0 232
655 Өлзийбат, Эрдэнэцэцэг Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай Тарагт сум ЕБС 10а анги 10-р анги 0.0 232
656 Барсбаатар, Ундрахжаргал Орхон аймаг 14 9-р анги 0.0 232
657 Ганлхагва, Намуундарь Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 1-р ахлах 9-р анги 0.0 232
658 Баянгол, Санчирмаа Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор1-р ахлах 9-р анги 0.0 232
659 Отгонбаяр, Алтантүлхүүр Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус сумын ЕБСургууль 9-р анги 0.0 232
660 Баяртогтох, Жаргалчимэг Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус 10-р анги 0.0 232
661 Ayurzana, Aminkhishig Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 0.0 232
662 Энхбаатар, Мөнгөнзул Дорнод аймаг Чойбалсан 9-р анги 0.0 232
663 Батжаргал, Эрхэмбаяр Дархан-Уул аймаг ОИЦ сургууль 10-р анги 0.0 232
664 Болдбаяр, Гүнж Дорнод аймаг Чойбалсан 9-р анги 0.0 232
665 Буяндэлгэр, Ганзаяа Өвөрхангай аймаг 5р сургууль 10-р анги 0.0 232
666 Пүрэв, Пүрэвдаш Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 10-р анги 0.0 232
667 Уртнасанпүрэв, Барсболд Өвөрхангай аймаг Хайрхандулаан ЕБС 10-р анги 0.0 232
668 Батсүх, Төгөлдөр Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги 0.0 232
669 Түвшинбаяр, Зулсаран Хан-Уул дүүрэг Орчлон 9-р анги 0.0 232
670 Лхагвадорж, Болор-Од Өвөрхангай аймаг Бүрд ЕБС 10-р анги 0.0 232
671 Гэлэг-Ёндон, Сүндэр Өвөрхангай аймаг Тарагт ЁБС 10-р анги 0.0 232
672 Бавуудорж, Болорцэцэг Сэлэнгэ аймаг СБ4 9-р анги 0.0 232
673 Батболд, Баялагмаа Баянхонгор аймаг Алгоритм 9-р анги 0.0 232
674 Баянмөнх, Амин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 232
675 Алтансүх, Хүслэн Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 232
676 Мөнхсаруул, Баярмаа Өвөрхангай аймаг Хархорин-2 9-р анги 0.0 232
677 Нямдорж, Баяржаргал Өвөрхангай аймаг Төгрөг 9-р анги 0.0 232
678 Болор, Ариунтуяа Сэлэнгэ аймаг СБ4 9-р анги 0.0 232
679 Түвшинбаяр, Тэмүүлэн Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй Цогцолбор 1-р ахлах сургууль 9-р анги 0.0 232
680 Мягмарсүрэн, Мэнд-Амар Хан-Уул дүүрэг 34 9-р анги 0.0 232
681 Мөнхтөр, Мөнхтуяа Орхон аймаг ЭДЦС ахлах сургууль 10-р анги 0.0 232
682 Ломгём, Дүйнхэрсүрэн Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус сум ЕБС 9-р анги 0.0 232
683 Oyunuhaan, Turbold Булган аймаг Хялганат 10-р анги 0.0 232
684 Буянмөнх, Энхжин Орхон аймаг 14-р сургууль 9-р анги 0.0 232
685 , Архангай аймаг None 10-р анги 0.0 232
686 Энхтөр, Сувд Хөвсгөл аймаг Их-Уул 10-р анги 0.0 232
687 Миеэгомбо, Долгормаа Өвөрхангай аймаг Баян-Өндөр сум ЕБС 9-р анги 0.0 232
688 Цэрэндаш, Отгонцэцэг Өвөрхангай аймаг Бүрд ЕБС 10-р анги 0.0 232
689 Энхтүвшин, Жавхлантөгс Булган аймаг Хишиг-Өндөр 10-р анги 0.0 232
690 Жаргалсайхан, Болд-Эрдэнэ Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 232
691 Erdenebileg, Manalsuren Дундговь аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 232
692 Батчулуун, Баасанжав Төв аймаг Хүмүүн ахлах 10-р анги 0.0 232
693 Нарангэрэл, Тогсоо Сонгинохайрхан дүүрэг 151 9-р анги 0.0 232
694 Эрдэнэ-Очир, Цэндмаа Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 10-р анги 0.0 232
695 Батмөнх, Тэмүүлэн Ховд аймаг Мөнххайрхан 9-р анги 0.0 232
696 Сансарсайхан, Уянга Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 232
697 Tseveendorj, Nansalnyam Баянхонгор аймаг Номундалай 10-р анги 0.0 232
698 Өнөржаргал, Оджаргал Баянхонгор аймаг Алгоритм 9-р анги 0.0 232
699 Баттулга, Цэрэнтогтох Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 10-р анги 0.0 232
700 Сугар, Дамчаабадгар Өвөрхангай аймаг Сант ебс 9-р анги 0.0 232
701 D, Sodbadrakh Баянзүрх дүүрэг 84 9-р анги 0.0 232
702 Чунагсүрэн, Тэгшжаргал Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 9-р анги 0.0 232
703 Buyandelger, Tuguldur Төв аймаг 84 9-р анги 0.0 232
704 Дандар, Нямсайхан Ховд аймаг Прогресс 6-р анги 0.0 232
705 Enkhdelger, Mungunsor Дундговь аймаг ЕБДСургууль 9-р анги 0.0 232
706 Энхболд, Лхагвадорж Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 232
707 жүгдэр, Лхагважаргал Өвөрхангай аймаг Бат-өлзий сум ЕБС 10-р анги 0.0 232
708 Жандүдсансүм, Мөнх-Очир Өвөрхангай аймаг ЕБС 9-р анги 0.0 232
709 Баярболд, Болор-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Еблаборатори 4-р сургууль 9-р анги 0.0 232
710 Хадбаатар, Хонгорзул Орхон аймаг 14 9-р анги 0.0 232
711 Дашням, Насанбат Хан-Уул дүүрэг 15 10-р анги 0.0 232
712 Дэлгэрхангай, Эгшиглэн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
713 Purev-Ochir, Munkhzolboo Булган аймаг Khishig-Undur 9-р анги 0.0 232
714 Адарсүрэн, Чинзориг Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 8-р анги 0.0 232
715 Нацагдорж, Мөнхжин Хан-Уул дүүрэг 34 9-р анги 0.0 232
716 Dashrenchin, Azjargal Орхон аймаг Технологийн сургуулийн дэргэдэх Эрдэнэт ахлах сургууль 9-р анги 0.0 232
717 Эрдэнэбаяр, Энэрэл Баянзүрх дүүрэг 14-р сургууль 9-р анги 0.0 232
718 Banzragch, Khuslen Булган аймаг Гурванбулаг ЕБС 10-р анги 0.0 232
719 Ганбат, Төгөлдөрмөрөн Дорнод аймаг Долоодой 10-р анги 0.0 232
720 Odongerel, Hulan Баянхонгор аймаг Номундалай 10-р анги 0.0 232
721 Энх Саран, Ану Үжин Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 232
722 Ганбаатар, Хажидмаа Завхан аймаг Цагаанчулуут ЕБС 9-р анги 0.0 232
723 Ганзориг, Мөнхсэлэнгэ Орхон аймаг 13-р сургууль 9-р анги 0.0 232
724 Yondonperenlei, Tsetsegdelger Дундговь аймаг Лаборатори "Эрдмийн далай" цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 232
725 Галданжамц, Төмөр-Очир Архангай аймаг 5 9-р анги 0.0 232
726 Чулуунбат, Нямжаргал Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 9-р анги 0.0 232
727 даваасүрэн, хулан Сонгинохайрхан дүүрэг 151 9-р анги 0.0 232
728 Шагдарсүрэн, Пүрэвдулам Хөвсгөл аймаг Шинэ-Идэр 9-р анги 0.0 232
729 Батнавч, Дэлгэрцэцэг Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 232
730 Намба, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг Өв. Баян-өндөр ЕБС 9-р анги 0.0 232
731 Bayarsaikhan, Anujin Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 232
732 Цагаанхүүхэн, Цолмонтуяа Өвөрхангай аймаг ЕБС 10-р анги 0.0 232
733 Энхтуяа, Юмчинхорлоо Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 9-р анги 0.0 232