Бүртгүүлэх Нэвтрэх

ММО-60, I даваа, C (5-6) ангилал, 2023-2024 хичээлийн жил

   
ID Овог Нэр Аймаг/Дүүрэг Сургууль №01 №02 №03 №04 №05 №06 №07 №08 №09 №10 Дүн
1 797 Энхтүвшин Ихсувд Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 5461 Идэрмөнх Тэмүүлэл Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
3 5921 Мөнх-Од Оюу Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
4 16718 Аюурзана Эрхэс Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
5 23546 Хашболд Номгүн Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
6 28989 Ariunbileg Yesudei Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
7 29182 Батсайхан Элбэг Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
8 29410 Лувсандорж Төвшин Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
9 38640 Энх-Амар Нарангарав Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
10 58119 Жавхлан Чингүүн Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
11 60855 Амартүвшин-system Содбилэг-system Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
12 86201 Эрдэнэбат Тэнүүн Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
13 86268 Батхуяг Тэмүүлэн Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
14 86290 Нямцогт Сэцэнгоо Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
15 86310 Баатархүү Өнөмөнх Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
16 86460 Мөнх-Очир Одгийх Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
17 89176 Содномдаржаа Соёмбот Баянгол дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
18 93572 сэмжид мишээл Баянзүрх дүүрэг Соёмбо бага сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
19 12533 Бат Мухулай Сүхбаатар дүүрэг Сант 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 7.0
20 16943 Энхжаргал Ананд Сүхбаатар дүүрэг Сант 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 7.0
21 25927 Амарсайхан Чингүүн Баянгол дүүрэг Шинэ-Эрин 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 7.0
22 26485 Энхбаяр Амудай Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 7.0
23 42403 Батцагаан Түвшинбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 7.0
24 57836 Эрхэмбаатар Цэрэндорж Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 7.0
25 68014 Зоригт Туул Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0
26 81427 Батсайхан Хулан Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0
27 12937 Ган-Од Ундрах Баянгол дүүрэг Эрдмийн жигүүр 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
28 16751 Батсайхан Амартүвшин Баянгол дүүрэг Эрдмийн жигүүр 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 6.0
29 23874 Төгсжаргал Чинзориг Баянгол дүүрэг Шинэ-Эрин 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
30 24485 Баттулга Анар Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 6.0
31 32647 Баянчулуу Баянбаатар Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
32 66030 Ууганбаяр Мөнгөнтуул Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
33 66051 Буянтогтох Урангоо Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
34 72163 Золбоо Хэмнэл Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
35 74074 Одбаатар Сутай Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 6.0
36 75250 Энхбаяр Эрхис Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
37 75300 Амгалан Энхсувд Чингэлтэй дүүрэг 72 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
38 79854 Зинамядар Дөлгөөн Баянгол дүүрэг 141 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
39 80922 Munkhdul Enkhkhuslen Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 6.0
40 80923 Мөнхдөл Энх-Амирлан Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 6.0
41 81539 Батбаяр Ирмүүн Баянзүрх дүүрэг Гёте бүрэн дунд сургууль 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 6.0
42 82569 Батзориг Бишрэлт Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
43 82642 Түвшинбаяр Сондор Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
44 82745 Наранцацрал Уянга Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
45 83213 Батсүх Тэргэл Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
46 83256 Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
47 84244 Дорж Энх-Эгшиглэн Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
48 86780 Дашзэвэг Буяннэмэх Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 6.0
49 86800 Болдбаатар Нямтайшир Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
50 87237 Өлзийбаяр Эгшиглэн Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
51 87470 мөнхжаргал цэцэнбилэг Баянзүрх дүүрэг оюуны нахиа 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
52 87518 оюунбат эмүжин Баянгол дүүрэг оюуны нахиа 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
53 95165 Отгонбаяр Замилан Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 6.0
54 95173 Эрхэмбаатар-system Билэгт-system Өмнөговь аймаг манлай ЕБС 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 6.0
55 95319 Эрхэмбаатар-system Билэгт-system Өмнөговь аймаг манлай ЕБС 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 6.0
56 8853 Галсандорж Оюунбат Сонгинохайрхан дүүрэг "Өнөр" цогцолбор 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
57 17500 мөнхбаатар одхүү Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
58 19667 Мөнхтулга Мөнх-Орших Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
59 23265 Жаргалсайхан Ананд Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 5.0
60 23595 Дөлгөөнтамир Оюунтөгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
61 26275 Хадхүү Ариунгэрэл Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 5.0
62 29774 Бат-Өлзий Хангай Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
63 33471 Батмягмар Энэрлэн Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
64 36295 Эрхэмбаяр Мөнхтөр Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
65 43263 Кожи-system Коүки-system Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
66 48039 Лхагвадорж Сонор Баянзүрх дүүрэг 44 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
67 48642 Шижирдамба Түшиг Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
68 50729 Нагашыбай Асыл Баянгол дүүрэг Шинэ эрин 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
69 52034 Батбаяр Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 5.0
70 57518 Бямбадалай Хангай Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
71 67255 Майбаяр Урангоо Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 5.0
72 67853 Довууч Одонгоо Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
73 72096 Гансүх Ариунсайхан Баянгол дүүрэг Шинэ эрин 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
74 73027 Бямбарагчаа Тэргэл Баянгол дүүрэг Эрдмийн жигүүр 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
75 73741 Тамир Мишээл Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
76 73946 Энхжаргал Мөнх-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
77 74071 Банзрагч НамуунЭгшиг Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
78 74072 Отгон НандинЭрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
79 74073 Отгонбаатар НоминЭрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 65 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
80 74730 Даваадорж Түвшинсайхан Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
81 75172 Батбаатар Жавхлан Сүхбаатар дүүрэг 31 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
82 76041 Болдмөр Бямбадорж Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 5.0
83 76055 Дамдинсүрэн Баярцогт Өмнөговь аймаг Булган 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
84 76556 Болор-Эрдэнэ Од Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 5.0
85 76977 Сайнбаяр Тэмүүжин Сонгинохайрхан дүүрэг Тольт 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
86 77119 Бат-Отгон Дөлгөөн Сэлэнгэ аймаг Сайхан 1 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 5.0
87 78145 Баярманлай Оюундарь Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
88 78443 Алтансүх Хангай Сүхбаатар дүүрэг Australian Smart School of Ulaanbaatar 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
89 78923 Б-system Мандах-system Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
90 80490 Сүрэнрагчаа Мөрөн Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 5.0
91 80809 Мөнхсайхан Мөнх-Учрал Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 5.0
92 80836 Мөнх-Очир Гантулга Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
93 80919 Батдорж Төгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 5.0
94 81652 Эрдэнэбүрэн-system Ялгуунсайхан -system Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
95 82153 Наранбаатар Маргад-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
96 85073 Энхбаяр Аранжин Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
97 86138 Очирбат Намуунаа Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
98 86572 Батбаяр Баттулга Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
99 86860 Баттулга Түвшинтүшиг Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
100 88100 Батзаяа Энхтулга Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
101 88215 Наранбаатар Өлзий-Очир Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
102 88219 Буянбаатар Мичидмаа Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
103 88228 Тулга Энхжаргал Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0
104 88563 Түшигжаргал Түших-Ирээдүй Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
105 88752 Мөнхбат Гэгээн-Оюун Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 5.0
106 89313 Батсайхан Дагва-Очир Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
107 95169 Уламдэлгэр-system Оюумарал-system Өмнөговь аймаг манлай ЕБС 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0
108 95170 Бямбанасан -system Болор-Эгшиглэн-system Өмнөговь аймаг манлай ЕБС 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
109 95315 Уламдэлгэр-system Оюумарал-system Өмнөговь аймаг манлай ЕБС 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0
110 95316 Бямбанасан -system Болор-Эгшиглэн-system Өмнөговь аймаг манлай ЕБС 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 5.0
111 1138 Батбилэг Төгс-Уянга Хан-Уул дүүрэг Орчлон 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
112 12526 Б. Сэцэн-Оюу Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
113 12874 Эрдэнэбаяр Ингүүг Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
114 14220 Сэргэлэн Төгсбилэг Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0
115 15879 Өлзийсайхан Мөрөн Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 4.0
116 21073 Мөнхбаяр Даян-Очир Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
117 23216 Золжаргал Сүлд Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
118 23495 Амарсайхан Мөнгөнсар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 4.0
119 27396 Бямбадорж Энхсаруул Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
120 30805 Зоригт Содбилэгт Хан-Уул дүүрэг Орчлон 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
121 33707 Чинзориг Ананда Хан-Уул дүүрэг Орчлон 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
122 34196 Бат-ирээдүй Ариунбуян Сонгинохайрхан дүүрэг 65 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
123 35066 Доржсүрэн Эрдэнэсувд Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 4.0
124 35892 Түмэнбаяр Учрах-Ерөөл Баянзүрх дүүрэг 92-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
125 37351 Анар Анх-Од Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
126 47160 Gomboo Bilguun Хан-Уул дүүрэг Олонлог төв 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
127 47415 Уранхүү Мөнхсүлд Сонгинохайрхан дүүрэг Тольт 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
128 49058 Энхболд Түмэнжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
129 52540 Мөнхбаяр Төгөлдөр Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
130 67839 Энхболд Сондор Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
131 68917 Батбаяр Маргад-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
132 73066 Баярцогт Содхүү Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
133 73697 Баттөр Маргад Баянгол дүүрэг Шинэ эрин 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
134 73746 Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
135 74104 Лувсанжанцан Шири-Ананд Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
136 74259 Намжилдорж Энхжин Чингэлтэй дүүрэг Тусгал 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
137 74363 Ганбат Төгсбилэг Хан-Уул дүүрэг 32 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
138 74531 Мөнхбат Мичидмаа Баянгол дүүрэг Эрдмийн жигүүр 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
139 75249 Хонгорзул Номин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 4.0
140 75388 Билгүүн Ананд Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
141 76552 Энхбаяр Мандахдөл Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
142 76557 Аззаяа Эрхэмбилэг Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
143 77116 Золбаяр Төгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Сайхан 1 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 4.0
144 78523 Цогтбаяр Ананд Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
145 79903 Эрдэнээ Тэмүүлэн Баянгол дүүрэг 141 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
146 80004 Нуртилеу Бауыржан Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
147 80016 Мөнхнар Энэрэл Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр 83 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
148 80117 Тулга Болдбаатар Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
149 80125 Мөнхдорж Хулан Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
150 80199 Мөнхбат Номинжин Сонгинохайрхан дүүрэг "Өнөр" цогцолбор 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
151 80695 Ганхуяг Маргад-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
152 80696 Чимэд-Очир Хүслэнт Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
153 80769 Батзаяа Тулга Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
154 80823 Сүхболд Маргад Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
155 80826 Мөнхжаргал-system Өүлэн-system Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
156 80896 Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 4.0
157 80918 Nyamsuren Gerelt-od Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
158 80952 Батдорж Тэлмүүн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
159 81578 Нямдорж Тэмүүлэл0104 Баянзүрх дүүрэг Goethe 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
160 81706 Галиндэв Бат-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
161 81719 Erdenesaikhan Han Erdene Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
162 81791 Эрдэмнэмэх Сайнбаяр Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
163 81820 Ганбаяр Барсбаяр Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0
164 82578 Bagdaulyet Magjan Баян-Өлгий аймаг Зайд 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 4.0
165 82973 Гантуйл Эгшиглэн Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
166 84852 Адъяасүрэн Очир-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
167 85438 Есболат Мансур Баян-Өлгий аймаг Зайд 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
168 85713 Баттөвшин Буянхишиг Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
169 85714 Бадамжав Мөнхбат Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
170 85715 Наранбаатар Батухан Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
171 85718 Ренцэндорж Эгшиглэн Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
172 85719 Тунгалаг Төгсбаяр Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
173 85720 Рэнцэнлхүндэв Уудам Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
174 85724 Баярмагнай Гэрэлт-Од Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
175 85729 Гомбо Номин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 40 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
176 85993 Должинсүрэн Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
177 86026 Жанарбек Айару Баян-Өлгий аймаг Бастама 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
178 86179 Амаржаргал Цэцүй-Үжин Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
179 86617 Айдос Ахмед Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 4.0
180 86682 Сайнбаяр Мэнд Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
181 86705 Арман Амина Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 4.0
182 86928 Төмөрсүх Цэлмэг Сэлэнгэ аймаг Мандал-1 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
183 87048 Амгаланбат Уянга Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
184 88273 Болдбаатар Анар Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0
185 88278 Жавхлан Билэгт Архангай аймаг Батцэнгэл ЕБС 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
186 88568 Отгонбаяр Энэрэл Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0
187 89320 Гарам Биндэръяа Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
188 90514 Нямдаваа Болорзул Өмнөговь аймаг Сэврэй 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 4.0
189 94785 Даваабат-system Өсөх-Ирээдүй-system Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
190 94858 Даваабат-system Өсөх-Ирээдүй-system Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
191 94916 Даваабат-system Өсөх-Ирээдүй-system Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 4.0
192 95172 Сүхбаяр-system Энхрийлэн-system Өмнөговь аймаг манлай ЕБС 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0
193 95318 Сүхбаяр-system Энхрийлэн-system Өмнөговь аймаг манлай ЕБС 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0
194 95906 Батзаяа-system Мөнхсаруул-system Сонгинохайрхан дүүрэг 67 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 4.0
195 3526 Ganbat Telmuun Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
196 4354 Эрдэнэжаргал Элбэгсайхан Баянзүрх дүүрэг 21.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0
197 4524 Отгонжаргал Баттүшиг Орхон аймаг Билигт-Өргөө 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
198 8644 Эрдэнэ-Очир Билгүүн Сонгинохайрхан дүүрэг 123 дугаар сургууль 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0
199 13043 Эрдэнэцогт Пүрэвням Орхон аймаг Эрдмийнсан 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 3.0
200 15175 Оджаргал Эрхэс Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
201 18500 Мөнхбадрах Хасар Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
202 18575 Ганбат Танан Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0
203 19025 Дэлгэрэх Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
204 19397 Батболд Сүүндарь Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
205 19408 Жамсран Анхлан Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
206 20402 Энхбаяр Энэрлэн Хан-Уул дүүрэг 32 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
207 24324 Дашгомбо Элбэг Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
208 26085 Ганзам Анандням Баянгол дүүрэг Номт наран 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
209 26132 Мөнхзул Ананд Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
210 26731 Батжаргал Билгүүн Сонгинохайрхан дүүрэг 123 дугаар сургууль 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
211 28873 Өнөрбаяр Хунгарьд Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
212 29403 Эрдэнэбаяр Амартүвшин Баянзүрх дүүрэг 14 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
213 29682 Баярсайхан Булгантамир Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
214 30847 Норов Наранцогт Баянзүрх дүүрэг 84-р сургуль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
215 30904 Бат-Эрдэнэ Өрнөл Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
216 32133 Баянмөнх Есөнбилэг Баянзүрх дүүрэг 21.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
217 33553 Цолмон Даян Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
218 34051 Цэндхүү Төгс-Итгэл Сүхбаатар дүүрэг Нэст Эдүкэйшн 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
219 34098 Мөнхболд Ариуунсанаа Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
220 34639 Erdenebayr Saranchimeg Сонгинохайрхан дүүрэг 123 дугаар сургууль 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
221 36692 Мягмарсүрэн Намуун Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
222 37644 Отгонбаяр Түвшин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
223 39047 Төгсбаяр Цэнгүүн Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
224 39068 Арцсод Билгүүнтөгс Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
225 39656 Олзвой Эрбор Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
226 41232 Б Баточир Баянгол дүүрэг 141 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
227 42338 Энх-Амгалан Оюунжаргал Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0
228 46101 Дашзэвгэ Бат-Оргил Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
229 48580 Эрдэнэцогт Шижир Хан-Уул дүүрэг 130-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
230 48793 Ганбаатар БатОюун Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
231 52818 Баяржаргал Өнөрбаян Сүхбаатар дүүрэг 31 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
232 53416 Энх-Орших Түмэнсугар Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
233 55998 Отгонбаатар Маралгоо Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
234 56918 Сүхбаатар Энгүүн Сонгинохайрхан дүүрэг "Өнөр" цогцолбор 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
235 59932 Даваацогт Халиун Хөвсгөл аймаг Титэм 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
236 62206 Bilguun Temujin Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
237 65765 Мөнхбаатар Цэнддорж Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
238 65865 Баярсайхан Мөнхболд Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
239 65879 Мөнхбаяр Азжаргал Баянзүрх дүүрэг 69 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
240 65894 Алтаншагай Шинэбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
241 65993 Рэнчинсүрэн Үүрийнтуяа Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
242 66003 Баатарцогт Нүрмаа Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
243 66121 Пүрэв-Очир Ганбилгүүн Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
244 66979 Даваахүү Намуун Баянзүрх дүүрэг Төгсдэлгэрэх 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
245 67626 Ганболд Энхтулга Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
246 67630 М Neguun Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 3.0
247 67762 Battugs Bujin Хан-Уул дүүрэг Орчлон 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
248 68030 Эрдэнэбаяр Цэцэнгуа Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0
249 72108 Батцоож Золбоот Баянгол дүүрэг Монгени 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
250 72604 Баттулга Энх-Эхлэл Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
251 73020 Gantugs Naranbilig Баянгол дүүрэг Эрдмийн жигүүр 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
252 73131 Аргилсан Хантүшиг Баянгол дүүрэг Эрдмийн Хишиг 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
253 73132 Лхагвасүрэн Гэгээбадрах Баянгол дүүрэг Эрдмийн Хишиг 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
254 73144 Батхишигт Хаш-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
255 73420 Ганхөлөг Дөлгөөн Баянгол дүүрэг Шинэ-Эрин ОУС 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0
256 73952 Сэр-Од Батцоож Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
257 74082 Саранжаргал Дэлгэрмаа Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
258 74087 Мөнххишиг Мөнхбаясгалан Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
259 74457 Нэргүй Сүлд-Эрхэс Налайх дүүрэг Голомт ЦС 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
260 74459 Бадамзаяа Гандирмаа Налайх дүүрэг Голомт ЦС 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
261 74460 Сугарбаяр Сугар-Эрдэнэ Налайх дүүрэг Голомт ЦС 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
262 74529 Очирбат Энхжин Баянгол дүүрэг Эрдмийн жигүүр 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
263 74532 Мөнхжаргал Манлайбаяр Баянгол дүүрэг Эрдмийн жигүүр 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
264 74577 Нарангэрэл Манлай Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
265 74676 Мөнхбаяр Мөнгөн-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 48 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
266 74729 Гантулга Алтжин Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
267 75183 Нямхишиг Чингүн Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
268 75648 Мөнх-Алдар Сайханбилэг Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
269 75765 Эрдэнбилэг Э.Мэргэн Сүхбаатар дүүрэг Нэст Эдүкэйшн 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
270 75915 Эрдэнэбулган Мичидмаа Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
271 76393 Алтангэрэл Мөнхзаяа Өмнөговь аймаг 1 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
272 76460 Бат-Аюуш Цэлмэг Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
273 76495 Бямбасүрэн Азтөгс Сонгинохайрхан дүүрэг Номуун 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0
274 76525 Бат-Дэлгэр Ариунбат Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
275 76564 Ганчөдөр Мөнх-Оргил Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 3.0
276 76959 Энхтайван Анар Сүхбаатар дүүрэг 2 дугаар сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
277 76963 Орхон Мөнх-Оргил Сүхбаатар дүүрэг 2 дугаар сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
278 77118 Мөнхбаатар Чинхүсэл Сэлэнгэ аймаг Сайхан 1 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
279 77299 Ариунбаатар Амарболд Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
280 77300 Лхагвасүрэн Батзолбоо Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
281 77456 Рассбек Жанка Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
282 77649 Мөнхдэлгэр Хулан Сүхбаатар дүүрэг Эрхэт-Ухааан 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0
283 77653 Алтангэрэл Булган Сүхбаатар дүүрэг Эрхэт-Ухааан 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0
284 77655 Болорболд Чингүүн Сүхбаатар дүүрэг Эрхэт-Ухааан 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0
285 77742 Чинзориг Тэгшжаргал Сүхбаатар аймаг Түмэнцогт ЕБС 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
286 77901 Batchuluun Galbadrah Сүхбаатар дүүрэг 16-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
287 77953 Бямбацэвээн Өлзийсайхан Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
288 77954 Отгонсүрэн Бат-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
289 77955 Эрдэнэдэлгэр Энхтайван Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
290 77957 Сугар Баттөр Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
291 77960 Даваасүрэн Лхагвасүрэн Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
292 77961 Болдбаатар Азжаргал Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
293 77962 Отгонямд Дэлгэрдалай Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
294 77963 Пэлжидмаа Маргад Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
295 77964 Содномпил Сансармаа Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
296 77965 Суранчөдөр Амирлан Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
297 77966 Алтангэрэл Мишээл Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
298 77967 Давхарбаяр Есүй Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
299 77968 Нямсүрэн Энх-ундрам Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
300 77969 Мөнхбаатар Энхтамир Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
301 77970 Түвшинжаргал Соёлт-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
302 77971 Мягмарнанзад Мөнхмандах Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
303 77972 Эрдэнэбаяр Төгөлдөр Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
304 77973 Мөнх-очир Гүнжлхам Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
305 77974 Батцог Намуун Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
306 77975 Алтансувд Баасанжав Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
307 77976 Алтанболор Ариунжаргал Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
308 77977 Анхболд Өсөхбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
309 77978 Батбаяр Сувд-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
310 78031 Даваасүрэн Номингэрэл Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
311 78136 Вандандорж Тэлүгэн Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
312 78137 Цасчихэр Дэнзэн Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 3.0
313 78148 Доржсэмбэ Мөнхжин Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
314 78149 Баянмөнх Тэмүүжин Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
315 78152 Батмөнх Оюунцацрал Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
316 78177 Ганбаатар Золбоо Өмнөговь аймаг 4 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0
317 78178 Золбоо Магнай Өмнөговь аймаг 4 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
318 78267 Болд Билгүүн Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
319 78598 Болдбаатар Номингэрэл Сүхбаатар дүүрэг 31 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
320 79008 Майдар Мэргэн Хан-Уул дүүрэг Орчлон 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
321 79889 Мөнх-Эрдэнэ Энхцэсэм Баянгол дүүрэг 141 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
322 79904 Мөнхбат Аялгуу Баянгол дүүрэг 141 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
323 80550 Batzorig Batbold Өвөрхангай аймаг Хархорин ЕБ-ын Гүнзгий сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
324 80642 Буяннэмэх Баяржавхлан Архангай аймаг 2-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
325 80681 намсрай арвижих эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
326 80701 Даваажав Ананд Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
327 80890 Tumurhuyag Gerelttsolmon Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
328 81609 Мөнхжаргал Мандахбаяр Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
329 81612 Эрдэнэ-Очир Өгөөмөр Баянгол дүүрэг Эрдэм-Алтай 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
330 81623 Болд-Эрдэнэ Тэлмүүн Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
331 81698 Түмэндэмбэрэл Намуун Архангай аймаг 3 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
332 81709 Намхайнямбуу Бөртэжин Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0
333 81721 Сүхбаатар Мягмарнаран Сонгинохайрхан дүүрэг "Өнөр" цогцолбор 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
334 81769 Yondonsambuu Gan-Erdene Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0
335 81939 bolbaatar taivanjargal Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
336 81955 Бат-Юнрэн Сумъяабазар Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
337 81956 Жавхланбаяр Бишрэлт Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
338 82079 Гарамдорж Батгэрэл Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
339 82175 Түмэннэаст Дэлгэр-Өрнөх Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
340 82649 Отгонбаяр Шихихутаг Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
341 82755 Махгал Мөнхмандах Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
342 83167 Ренчинваанжил Чойжамц Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
343 83271 Отгонмөнх Анар Өмнөговь аймаг 2 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
344 83390 Тогтохбаяр Азжаргал Говь-Алтай аймаг 1-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
345 83484 Энхбат Бүрэнтөгс Хан-Уул дүүрэг 34-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
346 83896 Мөнхбаяр Энхтүшиг Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
347 84085 Болдхуяг Мөнх-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Тэмүүлэл-Эрдэм 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
348 84177 Нямдорж Бүрэнтөгс Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
349 84253 Purevdavag Erkhembayar Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
350 84483 Сүхбаатар Төгөлдөр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
351 84572 Түвшинбаатар Мөнхзул Хан-Уул дүүрэг 115 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
352 84607 Шинэбаатар Дөлгөөнтамир Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
353 84969 Javkhlan Ariunerdene Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
354 85210 Тэмүүжин Батжин Баянзүрх дүүрэг Шилдэг 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
355 85552 Сайнхүү Дөлгөөнтамир Сонгинохайрхан дүүрэг 151 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
356 85615 Алтантариа Сувд-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 151 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
357 85873 Баярчимэг-system Отгонцэцэг-system Сонгинохайрхан дүүрэг 151 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
358 86006 Шижир-Эрдэнэ Ирмүүн Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0
359 86011 Даваадорж Мандуул Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
360 86161 Төмөрбаатар Энэрэл Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
361 86168 Чинзориг Цалгиун Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
362 86612 Jahsilih Meirambek Баян-Өлгий аймаг Зайд 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
363 86684 Естай Феррух Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0
364 86699 Иса Абубакир Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0
365 86929 Баяндалай Баасансүрэн Сэлэнгэ аймаг Мандал-1 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
366 86937 Гэрэлсүрэн Мөнх-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Мандал-1 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
367 86938 Даваадорж Намуундарь Сэлэнгэ аймаг Мандал-1 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
368 86940 Энхбаатар Төгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Мандал-1 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
369 87103 Гансүх Гантөгс Чингэлтэй дүүрэг 24-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
370 87296 Сүхбаатар Эрдэнэ-Очир Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
371 87444 бат-эрдэнэ ананд Баянзүрх дүүрэг оюуны нахиа 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
372 87833 цэвэлдорж золзаяа Баянзүрх дүүрэг оюуны нахиа 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
373 87864 Мөрөн Эрхэс Хан-Уул дүүрэг Орхон Хасү 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
374 87903 насанжаргал энэрэл Баянзүрх дүүрэг оюуны нахиа 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
375 87979 Чинзориг Батболд Баянгол дүүрэг Эрдмийн өргөө цогцолбор сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
376 88014 Эрдэнэбат Наран-Од Хан-Уул дүүрэг 26-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
377 88053 Мөнхбат Цэрэнпунцаг Дундговь аймаг Гурвансайхан ЕБС 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
378 88226 Амаржаргал Тэнгис Баянгол дүүрэг Эхлэл 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
379 88567 Дашдэмбэрэл Энхмандуул Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
380 88611 Дөлбадрах Даваажаргал Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
381 88613 Билгүүн Тэмүүлэн Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
382 89289 Ганзориг Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
383 89297 Баярмагнай Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
384 89301 Алтантүлхүүр Мандах Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
385 89302 Болорхүү Уранмандал Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
386 89308 Дамдинбазар Баяржавхлан Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
387 89324 Ганзориг Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
388 89420 Б Үйлстөгөлдөр Хан-Уул дүүрэг 130-р сургууль 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
389 89422 Л Учрал Хан-Уул дүүрэг 130-р сургууль 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
390 89424 Б Аслан Хан-Уул дүүрэг 130-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
391 89430 Б Оджаргал Хан-Уул дүүрэг 130-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
392 89432 Х Хангай Хан-Уул дүүрэг 130-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
393 89445 Б Төрболд Хан-Уул дүүрэг 130-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
394 89494 Түвшинжаргал Мөнхболд Хан-Уул дүүрэг 115 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
395 89677 Баянмөнх Мөнх-Оргил Сонгинохайрхан дүүрэг 76-р сугууль 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0
396 90124 Отгонбаяр Мишээл Баянзүрх дүүрэг Шилдэг ЕБС 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
397 90291 Адьяа Тэмүүн Булган аймаг Могод ЕБС 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
398 90366 Зулбаяр Эрхэс Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
399 90556 Санчир Есүхэй Чингэлтэй дүүрэг 17-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
400 91738 Даваадорж Даваацэцэг Сэлэнгэ аймаг Ерөө ЕБС 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
401 93268 Молорбаатар Эрхэс Дорнод аймаг 1-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 3.0
402 94225 Эрдэнэ-оргил Болд-эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 122 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
403 94307 Эрдэнэ-Оргил Болд-эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 122 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
404 94788 Цэгмид-system Наранцэцэг-system Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
405 94861 Цэгмид-system Наранцэцэг-system Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
406 94922 Цэгмид-system Наранцэцэг-system Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 3.0
407 95437 Ганбаяр Нямжаргалан Баянгол дүүрэг Эрдэм-Алтай 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
408 95438 Эрдэнэбат Батсүлд Баянгол дүүрэг Эрдэм-Алтай 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
409 95439 Доржпүрэв Чингүүн Баянгол дүүрэг Эрдэм-Алтай 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
410 95581 Энхбаяр-system Эрчим-system Баянзүрх дүүрэг Гёте олон улсын бүрэн дунд сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
411 95582 Батзаяа-system Нарандэлгэр-system Баянзүрх дүүрэг Гёте олон улсын бүрэн дунд сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
412 95583 Амартайван-system Чинхүслэн-system Баянзүрх дүүрэг Гёте олон улсын бүрэн дунд сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
413 95584 Батмагнай-system Мишээл-system Баянзүрх дүүрэг Гёте олон улсын бүрэн дунд сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
414 95667 Батдорж-system Пүрэвбат -system Архангай аймаг 1-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
415 95695 Санж-Очир -system Өсөхбаяр -system Архангай аймаг 1-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
416 95704 Эрболд-system Тэнүүн-system Архангай аймаг 1-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
417 95786 Батдорж-system Пүрэвбат -system Архангай аймаг 1-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
418 95814 Санж-Очир -system Өсөхбаяр -system Архангай аймаг 1-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
419 95823 Эрболд-system Тэнүүн-system Архангай аймаг 1-р сургууль 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
420 96466 Элдэвсайхан-system Суубилэг-system Дархан-Уул аймаг 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0
421 1321 Гэрэлт-Од Төгсбилгүүн Дархан-Уул аймаг Дархан Эмпати 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
422 2404 Анхбаяр Ихтулга Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
423 6061 Цэнд-Аюуш Цэцэгбал Ховд аймаг ХОВД ПРОГРЕСС 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
424 7325 Бямба Түвшинбилэг Сэлэнгэ аймаг СБ 3 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
425 8600 Buynnemeh Batbilegdel Баянгол дүүрэг Монгени 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
426 13502 Я Анударь Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
427 13667 Насанжаргал Үжин Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
428 13716 Чинзориг Анар-Эрдэнэ Орхон аймаг Эрдмийнсан 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
429 13860 Шинэбаяр Хулангоо Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
430 14101 Бат-Орших Төгөлдөр Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
431 14128 Отгонтөгс Билгүүн Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
432 14257 Төр-Эрх Энхбат Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
433 14741 Хатанзориг Чинзориг Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
434 19793 Энхтуяа Тэргэл Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
435 23878 Цацабшир Сувд-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг Нэст Эдүкэйшн 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
436 24844 Хорлоо Тэргэл Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
437 25047 Батсайхан Хаш-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
438 25239 Түвшинбаяр Энэрэлт Од Хан-Уул дүүрэг Олонлог төв 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
439 25280 Batsuld Naran-Enkhriilen Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
440 25602 Jangar Battulga Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
441 25637 Ганболд Үлэмж Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
442 26352 Амарсайхан Чингүүн Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
443 26634 Батсүрэн Мөнх Оргил Сонгинохайрхан дүүрэг 123 дугаар сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
444 26693 Мөнхбаатар Нарангоо Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
445 28243 Чинбат Мишээл Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
446 28631 Сайн-Оюут Ундрах Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
447 28866 Очирсайхан Чинхүслэн Сэлэнгэ аймаг СБ-1 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
448 28933 Алтангэрэл Авирмэнд Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
449 28998 сүхбаатар одгэрэл Сэлэнгэ аймаг СБ-1 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
450 30029 Бархасбаатар Ундрам Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
451 30752 Мөнхдаш Тулуу Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
452 31387 Содбилэг Эрдэнэ-Очир Багануур дүүрэг Боловсрол ЦС 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
453 33382 Тамир Жавхлантөгс Сүхбаатар дүүрэг Нэст Эдүкэйшн 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
454 33911 Алтангэрэл Энхзаяа Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
455 34026 Дамдинжав Уудамболд Сэлэнгэ аймаг СБ-1 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
456 34064 Амгалан Оргил Сонгинохайрхан дүүрэг Номуун 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
457 34096 Лхагвадорж Түмэнбилиг Сонгинохайрхан дүүрэг Номуун 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
458 34567 Эрхэмбаяр Наранхүү Сонгинохайрхан дүүрэг 123 дугаар сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
459 34664 Батболд Маргад Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
460 35397 Бодьсайхан Сайнзаяа Баянзүрх дүүрэг 48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
461 35730 Батсайхан Билэгт Сэлэнгэ аймаг СБ-1 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
462 36063 Бямбацогт энхжин Баянзүрх дүүрэг 92-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
463 36114 Ганпүрэв Мөнхтэнгэр Баянзүрх дүүрэг 92-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
464 36429 Бат-Эрдэнэ Очирбат Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
465 37703 Ууганбаяр Мичидмаа Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
466 37746 Түвшинбаяр Дарьяа Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
467 37855 Цогтсайхан Өнөбилэг Баянгол дүүрэг 141 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
468 38481 Нямдагва Эрхэмбаяр Дархан-Уул аймаг Од цогцолбор 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
469 38721 Түвшинжаргал Бэлгүтэй Багануур дүүрэг Сод 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
470 39279 Баатар Халиун Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 86 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
471 39934 Ганболд Гарьд Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
472 40442 Самбуу Тэнүүн Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
473 40525 Самбуу Бадруун Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
474 40798 Гантөгс Цолмон Хан-Уул дүүрэг 118 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
475 40989 Пүрэвсүрэн Нямбаяр Баянгол дүүрэг 141 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
476 41006 Адъяадорж Цолмонбилэг Баянгол дүүрэг 141 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
477 42197 Итгэлт Марал Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0
478 42797 Цэдэндамба Нандин-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
479 43445 Энхцоож Цэлмүүн Баянзүрх дүүрэг 92-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
480 45174 Цэрэнпунцаг Эрмүүн Хан-Уул дүүрэг 118 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
481 46164 Баярбат Агар-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
482 46342 Ганбат Энхлэн Баянгол дүүрэг 141 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
483 46920 Ууганбаяр Тэмүүлэн Багануур дүүрэг Боловсрол ЦС 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
484 47434 Мөнхжаргал Болор-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
485 48535 Дарьхүү Энгүүн Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
486 48612 Гантөмөр Хулан Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
487 48672 Гансүх Санчир Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
488 48802 Uyanzorig Khan-Orgil Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
489 51433 Золжаргал Анар Хан-Уул дүүрэг 115 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
490 51459 Алтансүх Мишээл Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
491 52493 Эрдэнэбаяр Оюунболор Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
492 52773 Цэрэнтогтох Тэнүүн Орхон аймаг Билигт-Өргөө 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
493 53562 Батбаатар Сийлэн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
494 54900 Баасанбат Эрдэнэтулга Баянгол дүүрэг Номт наран 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
495 55320 Намхайренчин Хурцбаяр Хан-Уул дүүрэг Орхон Хасү 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
496 55357 Батбаатар Эрдэмтөр Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
497 55667 НЯМБАЯР ТӨРБОЛД Баянгол дүүрэг New era international school 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
498 59558 Батболд Анударь Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
499 59621 Энхбаатар Эрхэмтөр Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
500 62256 Энхтайван Энхцэлмүүн Чингэлтэй дүүрэг 17-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
501 65264 Эрдэнэцогт Хан-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
502 65925 Батзаяа Анхтөр Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
503 65950 Отгон-Эрдэнэ Билэгтөгс Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
504 65980 Бадамцацрал Эрдэнэчимэг Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
505 66266 Нямдаваа Амарбаясгалан Сонгинохайрхан дүүрэг Номуун 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
506 66409 Батзориг Билгүүн Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
507 66518 Төгс-амгалан Тулга Баянгол дүүрэг Наран 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
508 66996 Батболд Чингүүн Баянзүрх дүүрэг Төгсдэлгэрэх 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
509 67911 Отгонбаатар Пүрэвжаргал Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
510 68252 Нямгэрэл Энхнаран Орхон аймаг Эрдмийн сан 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
511 72071 Бат-Эрдэнэ Тэнүүн Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
512 72374 Баасанжав Аззаяа Ховд аймаг Цаст-Алтай 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
513 72415 Бат-Эрдэнэ Билгүүнтөгөлдөр Орхон аймаг Эрдмийнсан 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
514 72532 Улыхпанкаким Арғын Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
515 72599 Эрдэнэбат Мөнх-Од Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
516 72767 Пүрэвсүрэн Тэмүүлэн Архангай аймаг Чулуут 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
517 72818 Архангай аймаг Чулуут 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
518 73056 Цогтжаргал Тэмүгэ Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
519 73070 Баяр-Эрдэнэ Монголжин Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
520 73109 Жамсран Эрхэмбаяр Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
521 73128 Содномдаржаа Одцолмон Баянгол дүүрэг Эрдмийн Хишиг 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
522 73361 Мөнхсаруул Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
523 73393 Мөнхдалай Оюунболор Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
524 73441 Алтангэрэл Номин-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
525 73475 Чинзориг Эрхэмбаяр Баянгол дүүрэг Шинэ эрин ОУДС 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
526 73476 Базарьаань Оюуномин Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
527 73494 Нацагням Энх-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 33 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
528 73572 Мөнгөнхүү Цэлмэг Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
529 73696 Дэмэдноров Эрдэнэбулган Дорноговь аймаг Сайншанд 3-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
530 73705 Ганзориг Раднаабазар Дорноговь аймаг Сайншанд 3-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
531 73784 Эрдэнэбат Батдөлгөөн Баянгол дүүрэг Шинэ эрин ОУС 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
532 73913 Амгаланбаатар Шинэ-Од Хан-Уул дүүрэг Оном 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
533 73950 Үнэнбат Бат-Амгалан Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
534 73951 Өлзийбат Чингүн Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
535 74018 Ганбилэг Амгаланбат Төв аймаг Эрдэнэ Ебс 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
536 74092 Өлзийбаатар Моломжамц Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
537 74105 Рэнцэндаваа Эрхэс Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
538 74132 Эрдэнэбилэг Эрдэнэтүшиг Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
539 74241 Хадбаатар Булгантамир Баянзүрх дүүрэг 133 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
540 74246 Отгонбаатар Тэмүүжин Баянзүрх дүүрэг 133 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
541 74258 Ганчулуун Мишээл Чингэлтэй дүүрэг Тусгал 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
542 74325 Сэргэлэн Намуунмөрөн Хан-Уул дүүрэг 32 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
543 74370 Батбаатар Билгүтэй Хан-Уул дүүрэг 32 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
544 74371 Номиндалай Мөнхжин Хан-Уул дүүрэг 32 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
545 74389 Лхагвадорж Цэгцмөрөн Хан-Уул дүүрэг 32 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
546 74455 Амаржаргал Сүхээ-Оюун Налайх дүүрэг Голомт ЦС 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
547 74461 Галсанбямба Гэгээлэн Налайх дүүрэг Голомт ЦС 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
548 74573 Баярсайхан Мандухай Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
549 74590 Даваасүрэн Билгүүн Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
550 74614 Алтанбадрах Пүрэв Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
551 74680 Зинамидер Бадар-Ууган Баянзүрх дүүрэг 48 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
552 74684 Батмөрөн Сүндэр Баянзүрх дүүрэг 48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
553 74696 Өнөрболд Мандах Баянзүрх дүүрэг 48 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
554 74735 Ганбаатар Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг Олула ТомЁ 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
555 74867 Мөнхтөр Индра Баянзүрх дүүрэг Төгсдэлгэрэх 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
556 74869 Жаргалсайхан Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг Төгсдэлгэрэх 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
557 74888 Сүхбаатар Мөнхбат Хэнтий аймаг Бэрх ЕБС 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
558 74896 Гантөмөр Энхчимэг Сүхбаатар аймаг Мөнххаан ЕБС 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
559 75175 Тэнгис Цэхц Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
560 75176 Энхчулуун Энхмэнд Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
561 75190 Итгэл Бэх-Очир Сүхбаатар дүүрэг 31 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
562 75246 Батхуяг Энгүүн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
563 75247 Болдбаяр Энхмөрөн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
564 75394 Түвшинтөгс Тамир Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
565 75395 Ууганбаяр Тэмүүлэл Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
566 75901 Цэрэнчимэд Нарансолонго Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
567 75907 Батсүх Бадрах Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
568 75909 Бум-Аюуш Билгүүн Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
569 75913 Уртнасан Индра Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
570 75924 Энхбуян Тэнүүн Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
571 75930 Мөнх-Эрдэнэ Цэлмэг Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
572 75931 Лхагваням Болор Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
573 75933 Отгонбаяр Мөнх-Алдар Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
574 75945 Сайнбаяр Буянбадрах Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
575 76056 Гантөмөр Халиунаа Өмнөговь аймаг Булган 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
576 76064 Олзвой Тэлмүүн Өмнөговь аймаг Цогтцэций 2-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
577 76066 Одтулга Эрдэнэхүү Өмнөговь аймаг Цогтцэций 2-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
578 76072 Алтай Чингүүн Өмнөговь аймаг Цогтцэций 2-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0
579 76387 Ууганбаяр Мөнххүслэн Баянзүрх дүүрэг 14 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
580 76390 Лувсанренчен Ундармаа Баянзүрх дүүрэг 14 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
581 76449 Ишжамц Тэргэл Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
582 76455 Батхүү Тэлүүн Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
583 76508 Гантулга Намуундарь Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
584 76513 Алтанчимэг Цэлмүүн Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
585 76550 Оюунтөгс Гүнжээ Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
586 76551 Ганзориг Ивээл Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
587 76555 Төрмөнх Номиундарь Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
588 76590 Нямдорж Маргад Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
589 76797 Эрдэнэ-Очир Нандин-Эрдэнэ Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
590 76956 Нэргүй Анужин Сүхбаатар дүүрэг 2 дугаар сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
591 76958 Энхбаатар Соронзонбилэг Сүхбаатар дүүрэг 2 дугаар сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
592 76969 Түвшинтөр Ариунзаяа Сүхбаатар дүүрэг 2 дугаар сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
593 76998 Батсайхан Хөлөгөн Хан-Уул дүүрэг Олонлог төв 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
594 77007 Нацагдорж Алтанбагана Хан-Уул дүүрэг Олонлог төв 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
595 77117 Батжаргал Хэрлэн Сэлэнгэ аймаг Сайхан 1 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
596 77150 Цогтбаатар Батзаяа Сэлэнгэ аймаг Сайхан 1 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
597 77298 Даваацэрэн Пүрэв-Очир Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
598 77385 Цолмонбаатар Энх-Учрал Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
599 77419 Баасансүрэн Мөнгөнтулга Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
600 77426 Ууганбаяр Сугар Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
601 77459 Мөнхболд Хишигдэлгэр Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
602 77599 Бадмаанямбуу Занданхаш Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
603 77601 Хангайбазар Гоомарал Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
604 77608 Ууганбаяр Азбаяр Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
605 77609 Эрдэнэхүү Золжаргал Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
606 77658 Бат-амгалан Ариунбуян Сүхбаатар дүүрэг Эрхэт-Ухааан 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0
607 77668 Ганбат Билгүүнбаяр Сүхбаатар дүүрэг Эрхэт-Ухааан 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
608 77699 Чимэддорж Тана-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Номт наран 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
609 77700 Эрдэнэбулган Анхил Баянгол дүүрэг Номт наран 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
610 77740 Өмөрузак Арганбай Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
611 77781 Энхбаяр Тэнүүн Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
612 77958 Мөнхбаатар Батзориг Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
613 77959 Лхагва-очир Маргад-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
614 78140 Эрдэнэтуул Хулан Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
615 78413 Болдбаатар Чингүнболд Сэлэнгэ аймаг 4-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
616 78524 Дашмягмар Анар Сүхбаатар дүүрэг 16-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
617 78759 Баярбилэг Дөлгөөн Сүхбаатар аймаг 1-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
618 78834 ванчиндорж минжинсор Багануур дүүрэг Гүн галуутай 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
619 79117 Мандахбаяр Намуун Хан-Уул дүүрэг Орчлон 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
620 79190 Ганчимэг Мандарваа Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
621 79276 Narisu Altansukh Баянзүрх дүүрэг Төгсдэлгэрэх 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
622 79298 Батчулуун Энгүүн Сүхбаатар аймаг 1-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
623 79327 Нямсүрэн Анударь Сүхбаатар аймаг 1-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
624 79758 Нямтөр Нямхишиг Увс аймаг Өмнөговь сум 1-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
625 79849 Бат-Эрдэнэ Маргад Баянгол дүүрэг 141 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
626 79859 Энхтайван Ананд Баянгол дүүрэг 141 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
627 79894 Бат-Эрдэнэ Эрдэнэбилэг Баянгол дүүрэг 141 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
628 79915 Бат-Эрдэнэ Эрмүүн Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
629 80024 Ганбаатар Хасбаяр Дархан-Уул аймаг Од цогцолбор 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
630 80026 Баярсайхан Ирмүүн Дархан-Уул аймаг Од цогцолбор 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
631 80029 Тулгаа Сайнбаяр Дархан-Уул аймаг Од цогцолбор 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
632 80080 Хан-Уул дүүрэг Орчлон 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
633 80156 Батсүх Маргад Дархан-Уул аймаг 19-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
634 80279 Хүрэлбаатар Энх-төгөлдөр Орхон аймаг Эрдмийн сан 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
635 80285 Шижирбаатар Золбоо Орхон аймаг Эрдмийн сан 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
636 80506 Оюунболд Эрхэмбаяр Сэлэнгэ аймаг Алтанбулаг ЕБС 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
637 80526 Lutjamba Tugsbileg Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
638 80602 Хүрэлбаатар Номинхээ Архангай аймаг 2-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
639 80694 Баяраа Түвшин Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
640 80697 М Батбилгүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
641 80699 Идэрхүү Түшиг Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
642 80703 Тэгшжаргал Чингүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
643 80740 Enkhtuvshin Nyamochir Хан-Уул дүүрэг Орчлон 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
644 80811 Батцэцэг Эмүжин Сүхбаатар дүүрэг 16-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
645 80843 Ганбаяр Саруул-Ирээдүй Өвөрхангай аймаг Хархорин ЕБ-ын Гүнзгий сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
646 80861 Jargalsaikhan Munkhbileg Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
647 80873 Амарсайхан Алтансоёмбо Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
648 80906 Түвшинжаргал Анужин Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
649 80908 Хосбаяр Төгс-эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
650 80909 Гомбо Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
651 80917 Дагвасүрэн Дунгаржид Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
652 80986 Архангай аймаг 3 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
653 81008 Нацагдорж Ариунболд Архангай аймаг 3 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
654 81016 Доржжанцан Анужин Архангай аймаг 2-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
655 81019 Батбаяр Тамир Сүхбаатар аймаг Халзан ЕБС 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
656 81060 Мөнхдалай Чимэгээ Архангай аймаг 3 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
657 81283 Батзориг Номун Баянзүрх дүүрэг Улаанбаатар Эмпати 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
658 81294 Ариунжаргал Гэгээ Баянзүрх дүүрэг Улаанбаатар Эмпати 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
659 81370 Тэмүүжин Амирлан Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
660 81547 Алтанбосго Оюунбилэг Архангай аймаг 2-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
661 81553 Ганзориг Дүйнхор Сүхбаатар дүүрэг 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 2.0
662 81653 Батбаяр Уянга Өвөрхангай аймаг Хархорин ЕБ-ын Гүнзгий сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
663 81700 Эрдэнэбат Чингүн Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
664 81776 Энхтүвшин Эсэн Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
665 81837 Ууганбаяр Гомбодорж Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
666 81906 Баянмөнх Сувд-Эрдэнэ Архангай аймаг ЁБС 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0
667 81936 Мандах Есөн-Од Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
668 81960 Өсөхбаатар Оюумаа Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
669 82100 Оюунцэцэг Тэмүүлэн Дундговь аймаг Цэгцбилиг 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
670 82215 Хан-Уул дүүрэг Орчлон 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
671 82225 Ганзориг Ананд Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
672 82336 Zorigt Tushig Хан-Уул дүүрэг Орчлон 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
673 82469 Сонор Эрхбаяр Баянгол дүүрэг Монгени 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0
674 82644 Ариунбаяр Билгүүн Дорноговь аймаг Сайншанд 3-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
675 82646 Зоригтсайхан Идэрболд Дорноговь аймаг Сайншанд 3-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
676 82648 Гансүх Очгэрэл Дорноговь аймаг Сайншанд 3-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
677 82651 Бат-Эрдэнэ Номин Дорноговь аймаг Сайншанд 3-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
678 82653 Оргилсайхан Булган Дорноговь аймаг Сайншанд 3-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
679 82805 Түмэнжаргал Идэржавхлан Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
680 83143 Мөнхбат Номинжаргал Сонгинохайрхан дүүрэг "Өнөр" цогцолбор 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
681 83202 Эрдэнэбат Зүчи Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
682 83265 Ganjargal Bilguunjargal Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
683 83351 Бүрэнбаатар Мөнгөнтулга Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
684 83391 Алтанзагас Соёмбо-Эрдэнэ Говь-Алтай аймаг 1-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
685 83641 Ганбаатар Тэлмүүн Архангай аймаг 2-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
686 83654 Дашбалбар Номтбилиг Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
687 83697 Батням Анужингоо Чингэлтэй дүүрэг 37-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
688 83698 Өсөхбаяр Намуун Чингэлтэй дүүрэг 37-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
689 83699 Баярхүү Амингоо Чингэлтэй дүүрэг 37-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
690 83700 Амарсанаа Амундра Чингэлтэй дүүрэг 37-р сургууль 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
691 83898 Батжаргал Амарзаяа Ховд аймаг ХОВД ПРОГРЕСС 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0
692 83901 Баттөмөр Отгонболор Ховд аймаг ХОВД ПРОГРЕСС 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
693 83902 Баттулга Соёлтогтох Ховд аймаг ХОВД ПРОГРЕСС 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
694 83903 Нямдаваа Цэлмүүн Ховд аймаг ХОВД ПРОГРЕСС 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
695 84276 Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
696 84414 Золбоо Төгөлдөр Баянгол дүүрэг 13-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
697 84445 Бат-Эрдэнэ Хаш-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 13-р сургууль 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
698 84586 Адъяа Амин-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 84-р сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
699 84788 Ц Энхжин Баянгол дүүрэг Эрдмийн өргөө цогцолбор сургууль 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0
700 84863 Батбаяр Бат-Алтантамир Сонгинохайрхан дүүрэг "Өнөр" цогцолбор