Бүртгүүлэх Нэвтрэх

EGMO-2023 хандивын олимпиад

   
ID Хэрэглэгчийн нэр Овог Нэр Аймаг/Дүүрэг Cургууль Анги
1 67971 A_Amine Arman Amina Баян-Өлгий аймаг empathy 4-р анги
2 2607 Даурен Бауыржан Даурен Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати 11-р анги
3 67929 @tsagaanuul Үйтүмэн Цагаан-Уул Говь-Алтай аймаг 1-р сургууль 9-р анги
4 22286 ssss@s Батбаяр Саруул Завхан аймаг Тэс ЕБС 10-р анги
5 2205 enkhtuvshin Отгонжаргал Энхтүвшин Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги
6 13521 Enkhbilguun@ Пүрэвдорж Энхбилгүүн Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги
7 68129 ATuvshintur Ariunbold Tuvshintur Баянхонгор аймаг Algorithm 3-р анги
8 16507 Чингүүннн энхбаяр чингүүн Баянхонгор аймаг алгоритм 4-р анги
9 19431 Buyantogtokh Бэгзсүрэн Буянтогтох Баянхонгор аймаг Алгоритм 2-р анги
10 68311 Ukhaanzaya Пүрэвдорж Ухаанзаяа Баянхонгор аймаг Алгоритм 4-р анги
11 68192 А.Дөлгөөн88 Амарбаяр Дөлгөөн Баянхонгор аймаг Алгоритм 3-р анги
12 68157 Б..Гантулга Балжинням Гантулга Баянхонгор аймаг Алгоритм 3-р анги
13 68255 Suwd-Erdene Batbileg Suwd-Erdene Баянхонгор аймаг Алгоритм 6-р анги
14 68260 munkhjinn Мөнх-Эрдэнэ Мөнхжин Баянхонгор аймаг Алгоритм 6-р анги
15 68109 Dulguunuu_0437 Dorjwandan Dulguun Баянхонгор аймаг Алгоритм 3-р анги
16 68115 Boldtor Баасандорж Болдтөр Баянхонгор аймаг Алгоритм 3-р анги
17 68256 Enhjinnn Мөнх-Эрдэнэ Энхжин Баянхонгор аймаг Алгоритм 6-р анги
18 68117 A.Gegeenkhuslen Алтанзул Гэгээнхүслэн Баянхонгор аймаг Алгоритм 3-р анги
19 68120 Г.Цэрэнлхам Гансүх Цэрэнлхам Баянхонгор аймаг Алгоритм 3-р анги
20 68142 S.Ulziibayar Сандагдорж Өлзийбаяр Баянхонгор аймаг Алгоритм сургууль 3-р анги
21 68126 Чамин-эрдэнэ Отгонбаатар Чамин-эрдэнэ Баянхонгор аймаг төгс алгоритм 3-р анги
22 68175 Т.Сүндэръяа Тэрбиш Сүндэръяа Баянхонгор аймаг Төгс алгоритм 4-р анги
23 68154 Luvsan8844 Batnasan Luvsanjamts Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 3-р анги
24 68096 Tuwshintor Энхсайхан Түвшинтөр Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 3-р анги
25 68127 Ganbayariin_Tsolmon Ганбаяр Цолмон Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 3-р анги
26 68289 bishrelt_0512 Sandagsuren Bishrelt Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 9-р анги
27 68301 Anand0828@ Батболд Ананд Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 3-р анги
28 24309 bayka1 Энхдалай Баянбилэг Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 5-р анги
29 24301 Dulguun1 Энхсайхан Дөлгөөнтөр Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 5-р анги
30 24296 chingun1 Батбаатар Чингүн Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 5-р анги
31 68257 Odjargal80 Алтанхуяг Оджаргал Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 6-р анги
32 24292 gerege1 Алтангадас Гэрэгэ Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 6-р анги
33 24274 mm1 Баярмаа Түвшинбаяр Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 5-р анги
34 23972 enhjin14 Сонинхангай Энхжин Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 10-р анги
35 68152 Minnadashk729 Баасанжав Эрмүүн Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 3-р анги
36 68238 enhtamir1 Hosbayr Enhtamir Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 5-р анги
37 68211 ts.luvsanjamts897 Цэнд Лувсанжамц Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 3-р анги
38 14581 Ц.Төгсбилэг Цагаан Төгсбилэг Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 7-р анги
39 14587 С.Цэцэнбилэг Сүхбаатар Цэцэнбилэг Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 5-р анги
40 14591 Ц.Хүслэнбилэг Цагаан Хүслэнбилэг Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 5-р анги
41 14982 М.Хишиг555 Мөнх-Очир Хишигбаяр Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 7-р анги
42 15628 БялхамбилэгАлго Пүрэвдорж Бялхамбилэг Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 10-р анги
43 15805 javhlanzaya13 Төрмөнх Жавхланзаяа Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 10-р анги
44 19349 Н.Ирмүүн0416 Нямбаяр Ирмүүн Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 4-р анги
45 19344 Ирмүүн.Д Дэлгэржав Ирмүүн Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 4-р анги
46 68186 Анннужинн Үйтүмэн Анужин Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
47 68215 Bumanbayar Болдбаатар Буманбаяр Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 3-р анги
48 68176 Elbegbayar.E2013+2023 Энхдалай Элбэгбаяр Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
49 68213 Соннддоорр Мөнхбаяр Сондор Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
50 68212 Номмуунхорол Мөнх-Эрдэнэ Номунхорол Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
51 68195 Маргад-Эррддэнэ Төмөрбаатар Маргад-Эрдэнэ Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
52 68191 Энхххтөгөлдөр Дорлигжав Энхтөгөлдөр Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
53 68206 Sansarbumba Болдбаатар Сансарбумба Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
54 68204 Баяяссгалан Дэлгэрбаатар Баясгалан Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
55 68178 ЭЭнхжаргал Батсүрэн Энхжаргал Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
56 68193 Эгшиггглэн Эрдэнэбат Эгшиглэн Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
57 68171 ААмгаланбаатар Алтанхуяг Амгаланбаатар Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
58 68189 Мөнхххоргил Ганхүү Мөнх-Оргил Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
59 68203 Давваажарггалл Наранбаатар Даваажаргал Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
60 68199 Эннххллээнн Пүрэвжав Энхлэн Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
61 68200 Аллддармаа Алдармаа Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 4-р анги
62 24803 Цолмон.А Алтанхуяг Цолмон Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 9-р анги
63 68227 Chingun4567 Мөнхбаяр Чингүнжав Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм сургууль 3-р анги
64 67979 Амин-Эрдэнэ6. Ууганбаяр Амин-Эрдэнэ Баянхонгор аймаг Эрдэм 6-р анги
65 68297 O.Erdenesuwd Отгонбаатар Эрдэнэсувд Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 6-р анги
66 14758 Саранболор+Тэмүүлэн Саранболор Тэмүүлэн Өвөрхангай аймаг 1 сургууль 8-р анги
67 68284 Иш.Төгөлдөр Иш Төгөлдөр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1р сургууль 6-р анги
68 26277 O.Erdenechimeg Отгонбаатар Эрдэнэчимэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр ЕБ-ын 1-р сургууль 6-р анги
69 26367 Д.Номиндэлгэр Дэмбэрэлданзан Номиндэлгэр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр ЕБ-ын 1-р сургууль 6-р анги
70 26276 O.Sumiyabazar Отгонбаяр Сумьяабазар Өвөрхангай аймаг Арвайхээр ЕБ-ын 1-р сургууль 6-р анги
71 20545 khuslee Бямбасүрэн Аминхүсэл Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 6-р анги
72 67967 RedMark Түвшинбат Өсөх-Ирээдүй Өмнөговь аймаг Улсын тэргүүний 1-р сургууль 6-р анги
73 5703 @huntsengel Мөнхбат Хунцэнгэл Архангай аймаг 1 12-р анги
74 12783 nyamdavaanominerdene3@gmail.com Нямдаваа Номин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 11-р анги
75 67845 Adiyabat320 Baterdene Adiyabat Орхон аймаг 4-r surguuli 6-р анги
76 23831 Sodnomtsantsan@kh Хүрэлчулуун Содномжанцан Орхон аймаг Эрдмийн сан 6-р анги
77 68252 99908297 Нямгэрэл Энхнаран Орхон аймаг Эрдмийн сан 6-р анги
78 13043 Purevnym Эрдэнэцогт Пүрэвням Орхон аймаг Эрдмийнсан 6-р анги
79 67823 Sarmandah Чинбат Батбаясгалан Орхон аймаг Эрдмийнсан 6-р анги
80 13994 A.Ankhbayar-1010 Амаржаргал Анхбаяр Орхон аймаг Эрдмийн Сан 10-р анги
81 14734 Badamsuren_2 Мөнхбат Гүрэмттулга Төв аймаг Батсүмбэр 3-р анги
82 10725 Ynjinlham_9 Мөнхбат Янжинлхам Төв аймаг Батсүмбэр 12-р анги
83 67904 M.Maralmaa Mungun-Undraa Maralmaa Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 5-р анги
84 67850 Aminaa123 Чулуун Амин-Эрдэнэ Дорнод аймаг 1-р сургууль 3-р анги
85 67903 chimeg23+ Лувсангомбо Энх-Орчлон Дорнод аймаг 5 3-р анги
86 67790 GO@99797266 Болд Оюу-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8-р сургууль 4-р анги
87 67701 Чимэгмаа Долгорсүрэн Чимэгмаа Дорнод аймаг Баян-Уул ЕБС 6-р анги
88 68254 123456789@M.Namuun Мөнхбат Намуун Налайх дүүрэг Голомт 5-р анги
89 46574 Сараана Оюунбат Сараана Баянгол дүүрэг 141 6-р анги
90 44091 Khulan12@ Алтанхуяг Хулан Баянгол дүүрэг 141 5-р анги
91 12526 Aagiialtan Б. Сэцэн-Оюу Баянгол дүүрэг 40 5-р анги
92 67788 Т.Элбэгбаяр Түвшинтөр Элбэгбаяр Баянгол дүүрэг 43 4-р анги
93 13782 tuvshinjargal.d Дэлгэрдалай Түвшинжаргал Баянгол дүүрэг 47-р сургууль 3-р анги
94 3245 Ikhsuvd-1 Баянгол дүүрэг 88 4-р анги
95 67924 Э.Анир Энхбаатар Анир Баянгол дүүрэг 93 4-р анги
96 66840 YermyekNurtas Ермек Нуртас Баянгол дүүрэг Erkhet Erdem 8-р анги
97 67805 Munkhbat8x100 Jambaldorj Munkhbat Баянгол дүүрэг iMath.mn Багш
98 68236 nandin123 Манлайсүрэн Нандин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг БГД-ын 38 дугаар сургууль 7-р анги
99 67736 Нандин2013 Батболд Нандин Баянгол дүүрэг Наран сургууль 4-р анги
100 68241 babiabo_0399 Bayasgalan Enkhjin Баянгол дүүрэг Наран сургууль 8-р анги
101 29288 Сүүндарь0619@ Батболд Сүүндарь Баянгол дүүрэг Соёмбо 5-р анги
102 68012 Nomin14 Бямбаасүрэн Номин Баянгол дүүрэг Соёмбо 3-р анги
103 67771 S.Misheel2424@ Сэмжид Мишээл Баянгол дүүрэг Соёмбо 4-р анги
104 20464 Suren@1985 Наранбаатар Оргилмаа Баянгол дүүрэг шинэ эрин 7-р анги
105 20462 Myagmar Хадбаатар Мягмар Баянгол дүүрэг Шинэ эрин 6-р анги
106 16979 EnerelMunkhjargal Мөнхжаргал Энэрэл Баянгол дүүрэг Шинэ эрин 8-р анги
107 67757 Enkh-Amgalan.G Энх-Амгалан Энхнар Баянгол дүүрэг Шинэ эрин 6-р анги
108 38479 Gegeelen_0502 Болдбаатар Гэгээлэн Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 7-р анги
109 18960 airysb321@gmail.com Т.Баярбат Б.Амин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 8-р анги
110 68300 Энхэлгэнэ Өлзийбаяр Энхэлгэнэ Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл 9-р анги
111 5248 G.Enerel Гантөгс Энэрэл Баянгол дүүрэг Шинэ эхлэл international school 8-р анги
112 67695 TsetseeD Даваадорж Цэцэйхэн Баянгол дүүрэг Эрдмийн Хишиг 3-р анги
113 66737 TuvshinbayarErkhes Түвшинбаяр Эрхэс Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 6-р анги
114 12464 tenguun17@gmail.com Түвшинбаяр Энгүүн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 10-р анги
115 67851 Ч.Есөн-Эрдэнэ Чулуун Есөн-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 6-р анги
116 27431 Delbee мөнхбаяр Дэлбээ Баянзүрх дүүрэг 11 6-р анги
117 67692 Гүндарь Сэргэлэн Гүндарь Баянзүрх дүүрэг 111 3-р анги
118 22117 Ariuntuya2525 Dawaadulam Ariuntuya Баянзүрх дүүрэг 14 12-р анги
119 47064 Сайн-Оюут15@ Түвшинтөгс Сайн-Оюут Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги
120 68239 eenjii123 Нэргүй Энхжин Баянзүрх дүүрэг 142 8-р анги
121 26368 Tselmeg.A Анхбаяр Цэлмэг Баянзүрх дүүрэг 21 8-р анги
122 67887 Oyun_erdene Хангарьд Оюун-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 33 3-р анги
123 12926 Saraana.Galbayar Галбаяр Сараана Баянзүрх дүүрэг 33-р сургууль 7-р анги
124 33057 33_Gantsetseg_33 Гантулга Ганцэцэг Баянзүрх дүүрэг 33-р сургууль 12-р анги
125 23269 хэрлэнц Цолмон Хэрлэн Баянзүрх дүүрэг 92 10-р анги
126 67877 Намуунмишээл Энхбаяр Намуунмишээл Баянзүрх дүүрэг 97 6-р анги
127 30465 Аззаяа.Н Нямдорж Аззаяа Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 7-р анги
128 67853 Odongoo.D Довууч Одонгоо Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 5-р анги
129 52161 Iveeltnaran Шүрхүү Ивээлтнаран Баянзүрх дүүрэг ESM 4-р анги
130 23585 Angarag0203 A Angarag Баянзүрх дүүрэг Shine mongol 7-р анги
131 67925 цэц-үжин Буянжаргал Цэц-Үжин Баянзүрх дүүрэг амжилт кибер 3-р анги
132 5256 A.Anu Алтангэрэл Ану Баянзүрх дүүрэг Бага тэнгэр 9-р анги
133 523 Tsetsbilguun Цогтбаяр Цэцбилгүүн Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 10-р анги
134 25973 Oyumi Батнасан Оюунболор Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 10-р анги
135 422 Maral Khishigbaatar Maral Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги
136 5555 Khuslen0721 Батбаяр Хүслэн Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги
137 67738 Азарсүрэн Бат-Эрдэнэ Маргад Баянзүрх дүүрэг Олонлог Академи 6-р анги
138 5235 Э.Төгөлдөр11 Эгиймаа Төгөлдөр Баянзүрх дүүрэг Томүжин Алтернатив сургууль 9-р анги
139 68170 Bazardogoo_01 Батмөнх Ананд Баянзүрх дүүрэг Төгсдэлгэрэх 3-р анги
140 35782 Сундара17 Амар Сундара Баянзүрх дүүрэг Шинэ монгол 8-р анги
141 34401 Нинжин_Батмэргэн5 Батмэргэн Нинжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги
142 25702 Enerelt7822 Дэлгэрдалай Энэрэлт Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 7-р анги
143 49058 Э.Түмэнжин Энхболд Түмэнжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 6-р анги
144 28227 Б.Цэцүжин Баттөгөлдөр Цэцүжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 6-р анги
145 13243 enkhbayar@gmail.com Энхбаяр Мишээл Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 7-р анги
146 68095 otuguldur Отгонбаяр Төгөлдөр Баянзүрх дүүрэг Шинэ-Монгол 3-р анги
147 68093 otuvshin Отгонбаяр Түвшин Баянзүрх дүүрэг Шинэ-Монгол 6-р анги
148 18245 2028b.indra.g Ганбат Индра Сүхбаатар дүүрэг 1 8-р анги
149 13033 GDulguun1.10.2021 Гансүх Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги
150 4694 Temuge_M Мөнхжин Тэмүгэ Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги
151 387 Удвал Алтанзул Удвал Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги
152 25967 serchmaa.olympiad Галбадрах Сэрчмаа Сүхбаатар дүүрэг 1 8-р анги
153 17198 Lbayartuul@gmail.com Шагдарсүрэн Цогт Сүхбаатар дүүрэг 1 8-р анги
154 6647 Baltiin.tengis Балт-Эрдэнэ Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги
155 17228 tuul102003@yahoo.de Шагдарсүрэн Цэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 1 4-р анги
156 6959 Б.Мөнхсүлд Баттүшиг Мөнхсүлд Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги
157 23881 Tselmeg1266 Одонбаатар Цэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги
158 1977 erkhbayar erdenebayar erkhbayar Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги
159 9426 Uilen Содномцэрэн Үйлэн Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги
160 344 Od_Tengis_1266 Одонбаатар Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 12-р анги
161 624 Nursoltan_1011 Хавалболат Нурсолтан Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 12-р анги
162 1486 Temka_tuka5 Гансүх Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 12-р анги
163 2597 oyunundrh Хүсэлбүрэн Оюун-Ундрах Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 12-р анги
164 16035 amarsaikhan@amka Азжаргал Амарсайхан Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 10-р анги
165 19607 egshiglen11 Batbayar Egshiglen Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги
166 23374 Х.Арвинтансаг Хишигсүрэн Арвинтансаг Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги
167 25406 Margad_Tse Цэдэндорж Маргад Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги
168 25468 Tugs-erdene Жавхлантөгс Төгс-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги
169 25573 Enkhgerel@Shukhert Шүхэрт Энхгэрэл Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги
170 25995 Хонгор Халиун Хонгор Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги
171 27175 М.Энххүслэн Мөнхбаяр Энххүслэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги
172 43868 namuuntsetseg11 Ганбаатар Намуунцэцэг Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги
173 21309 Дөлгөөнбаяр1-6 Алтангэрэл Дөлгөөнбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги
174 67856 oyunerdene.n Batbold Enkhgerel Сүхбаатар дүүрэг 2-р сургуулв 7-р анги
175 68296 a.btrdn_mgl@yahoo.com БАТЭРДЭНЭ МӨНХОРГИЛ Сүхбаатар дүүрэг 2р сургууль 7-р анги
176 67829 Чахундай Өлзийбаяр Чахундай Сүхбаатар дүүрэг 3 4-р анги
177 33182 Ариг Өлзийбаяр Ариг Сүхбаатар дүүрэг 3 9-р анги
178 12469 azjargal.d Дэлгэрдалай Азжаргал Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги
179 25637 0512Ulemj Ганболд Үлэмж Сүхбаатар дүүрэг 31 6-р анги
180 13912 Uuduu Өлзийхүү Мөнхзул Сүхбаатар дүүрэг 31 4-р анги
181 67876 TSERENDOLGOR0606 Сүхтогоо Цэрэндолгор Сүхбаатар дүүрэг 35 4-р анги
182 67867 D.Anujin999 Дарханбаяр Анужин Сүхбаатар дүүрэг 35 4-р анги
183 67804 AminErdene0206 Дэлгэрсүрэн Амин-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 35 4-р анги
184 67815 Эмүжин. Нямпүрэв Анужин Сүхбаатар дүүрэг 35 4-р анги
185 67808 Olziikhutag Erdene-Ochir Mungunshagai Сүхбаатар дүүрэг 35 4-р анги
186 67862 G.Narangoo@126 Ганзориг Нарангоо Сүхбаатар дүүрэг 35 4-р анги
187 67937 Tselmeg@0130 Эрдэнэбаяр Цэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 35-р дунд сургууль 4-р анги
188 67765 Anujin.Ch Чулуунбаатар Анужин Сүхбаатар дүүрэг 35-р сургууль 4-р анги
189 67807 E.Sumyajargal Эрдэмбаяр Сумъяажаргал Сүхбаатар дүүрэг 35-р сургууль 4-р анги
190 67800 HULAN123+ ГАНХӨЛӨГ ХУЛАН Сүхбаатар дүүрэг 35-рсургууль 4-р анги
191 67866 О.Номин-Эрдэнэ+ Отгонбаатар Номинэрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 35-сургууль 4-р анги
192 67965 Хажидсүрэн Дашцэрэн Хажидсүрэн Сүхбаатар дүүрэг 58 9-р анги
193 13870 BUran@ Батбаяр Уран Сүхбаатар дүүрэг 6 5-р анги
194 13067 BSarnai Батбаяр Сэцэн Сүхбаатар дүүрэг 6 7-р анги
195 14138 Ankhilam_2010 Саруулсайхан Анхилам Сүхбаатар дүүрэг Australian smart school of Ulaanbaatar 8-р анги
196 67702 Iderdelgerdalai Дэлгэрдалай Идэр Сүхбаатар дүүрэг Sant 2-р анги
197 68237 Davaajargald@logarithm.mn Нямдаваа Даваажаргал Сүхбаатар дүүрэг Логарифм 5-р анги
198 68251 SMargad Сүхболд Маргад Сүхбаатар дүүрэг Логарифм 5-р анги
199 68017 Гэгээнгэрэл Хосбаяр Гэгээнгэрэл Сүхбаатар дүүрэг Монгол- Хятад Найрамдал сургууль 9-р анги
200 68167 urangoomelody Галтаа Урангоо Сүхбаатар дүүрэг МОХС 5-р анги
201 67934 enkhujin_m Мөнхдөл Энх-Үжин Сүхбаатар дүүрэг Найрамдал 8-р анги
202 67931 З.Хүсэлзаяа Зулзаяа Хүсэлзаяа Сүхбаатар дүүрэг Найрамдал 8-р анги
203 19260 B.Urankhishig Бат-Эрдэнэ Уранхишиг Сүхбаатар дүүрэг Нэст Эдүкэйшн 9-р анги
204 13333 Ider Дэлгэрдалай Идэр Сүхбаатар дүүрэг САHT 2-р анги
205 12548 А.Дүүрэнжаргал Алтангэрэл Дүүрэнжаргал Сүхбаатар дүүрэг сант 8-р анги
206 13179 khuslen515 Даваадорж Хүслэн Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги
207 2527 enkhbat@gmail.com Энхбат Хангарьд Сүхбаатар дүүрэг Сант 6-р анги
208 3246 Chingun-1 Энхтүвшин Чингүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги
209 12511 Odgerelb Батмөнх Одгэрэл Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги
210 12533 Mukhulai Бат Мухулай Сүхбаатар дүүрэг Сант 6-р анги
211 12605 Botahangua Батчулуун Ботахангуа Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги
212 13388 o.unubold Очирхүү Өнөболд Сүхбаатар дүүрэг Сант 6-р анги
213 19893 Och Оч Нармандах Сүхбаатар дүүрэг Сант 5-р анги
214 28243 Ch.Misheel Чинбат Мишээл Сүхбаатар дүүрэг Сант 5-р анги
215 67897 Nenmergen3@ Батсуурь Нэнмэргэн Сүхбаатар дүүрэг САНТ 3-р анги
216 13502 AnudariNin Я Анударь Сүхбаатар дүүрэг СБД 11-р сургууль 6-р анги
217 67691 Нинжболор Болорчулуун Оюунгэрэл Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 4-р анги
218 67684 GTenuun@0615 Ганбаяр Тэнүүн Сүхбаатар дүүрэг Улаанбаатар Элит Дунд Сургууль 8-р анги
219 12681 Baatarkhuu.O Оюунбаатар Баатархүү Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 8-р анги
220 30087 Х.Хонгор Халиун Хонгор Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 12-р анги
221 20766 Sarnai_J Жавхлан Сарнай Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 9-р анги
222 14754 duuduumaamaa Мэндсайхан Баярмаа Сүхбаатар дүүрэг Шинэ-үе 8-р анги
223 68247 Мөнхтөгс_Бадамсамбуу Munkhtugs Badamsambuu Сүхбаатар дүүрэг Эрхэт-Ухааан 9-р анги
224 23240 Khajidmaa Ганбаатар Хажидмаа Сүхбаатар дүүрэг Эрхэт-Ухааан 12-р анги
225 6174 Nomindari Ганбат Номиндарь Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги
226 67764 emuujin1202@ Дарханзул Эмүүжин Хан-Уул дүүрэг 32 5-р анги
227 67913 НямөлзийЭнхсаруул7777_ Нямөлзий Энхсаруул Хан-Уул дүүрэг 32 8-р анги
228 15631 Ariuntulga_2006 Оргилболд Ариунтулга Хан-Уул дүүрэг 52 11-р анги
229 67930 Hulannnnnnnnnnnnnnn Oyunbold Hulan Хан-Уул дүүрэг 52 11-р анги
230 67891 Batsuld2013 Баяртөгс Батсүлд Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 4-р анги
231 67911 89223344 Отгонбаатар Пүрэвжаргал Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 5-р анги
232 67898 Boggii Ням Нандин Хан-Уул дүүрэг 52-р сургууль 4-р анги
233 17019 Anar.B Batbayr Anar Хан-Уул дүүрэг Hobby school 12-р анги
234 67426 Bilguun0327 Enkhtur Bilguun Хан-Уул дүүрэг Hobby school 11-р анги
235 19025 Tuguldur.Delgerekh Дэлгэрэх Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 6-р анги
236 67441 Khanjiguur.Nyamtseren Nyamtseren Khanjiguur Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 7-р анги
237 2618 Azjargal_Binderya Биндэръяа Азжаргал Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 12-р анги
238 36924 Agar2011 Бямбаасүрэн Агар Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 7-р анги
239 22202 М.Агар Мөнхбаатар Агар Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 6-р анги
240 68220 Амин-Эрдэнэ-Нар Наранбат Амин-Эрдэнэ Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 7-р анги
241 17112 Zorigtbaatar Хасбаатар Зоригтбаатар Хан-Уул дүүрэг Hobby school of Ulaanbaatar 12-р анги
242 16457 Erkhembileg9 Баясгалан Эрхэмбилэг Хан-Уул дүүрэг Orchlon 11-р анги
243 67734 30a_B.Anirlan Bayarbahdal Anirlan Хан-Уул дүүрэг Orchlon 5-р анги
244 9298 Бат-Ундрал Ганзориг Бат-Ундрал Хан-Уул дүүрэг Олонлог төв 11-р анги
245 68305 Munkhtsolmon@1 Баттөгс Мөнхцолмон Хан-Уул дүүрэг Олонлог төв 5-р анги
246 1265 O.Khuslen Оюунцэцэг Хүслэн Хан-Уул дүүрэг Оргил 12-р анги
247 45949 maelon Ганзориг Билгүүн Хан-Уул дүүрэг Орхон Хасү 8-р анги
248 67762 30a_bujin Battugs Bujin Хан-Уул дүүрэг Орчлон 6-р анги
249 67761 Indranil12 Temuujin Indranil Хан-Уул дүүрэг Орчлон 4-р анги
250 49515 Erkhes_Batsaikhan Batsaikhan Erkhes Хан-Уул дүүрэг Орчлон 8-р анги
251 68302 Билгүүнсугар Төгсбилэг Билгүүнсугар Хан-Уул дүүрэг Улаанбаатар дахь Бритиш сургууль 12-р анги
252 49296 Ц.Манлай Цэцэндалай Манлай Хан-Уул дүүрэг Хобби 5-р анги
253 48538 Gegeen.Narangerel Нарангэрэл Гэгээн Хан-Уул дүүрэг Хобби 5-р анги
254 68221 neguun99 Мөнх-Эрдэнэ Нэгүүн Хан-Уул дүүрэг Хобби 5-р анги
255 67838 Javkhlan.Batkhuu Батхүү Жавхлан Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харумафүжи сургуулийн 2-2 анги 3-р анги
256 23346 Биндэрьяа Мөнхзул Биндэрьяа Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол харумафүжи сургууль 5-р анги
257 18112 uyangaa85 Рэнцэндорж Мөнх-Уянга Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 8-р анги
258 67837 М.Индранил Мөнхзул Индранил Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 2-р анги
259 55965 shuree81sh@gmail.com Molor Tsolmon Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 7-р анги
260 14965 Nomin@0905 Авирмэд Номин-Эрдэнэ Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 8-р анги
261 20839 Namuun.A.6-3 Амарсанаа Намуун Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 8-р анги
262 65713 UlziiMurun08 ӨЛЗИЙСАЙХАН Мөрөн Хан-Уул дүүрэг Шинэ өнөөдөр 3-р анги
263 68234 Тэмүжин.Б Билгүүн Тэмүжин Хан-Уул дүүрэг Шинэ өнөөдөр 5-р анги
264 68290 Б.Ууганбаяр2 Бямбасүрэн Ууганбаяр Хан-Уул дүүрэг Шинэ Өнөөдөр 2-р анги
265 68014 Tuulzorigt Зоригт Туул Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 6-р анги
266 14153 Enguun0330 Гантулга Энгүүн Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 8-р анги
267 15450 tergels Сүхболд Тэргэл Хан-Уул дүүрэг Шинэ өнөөдөр сургууль 3-р анги
268 24496 Элбэрэлтбилэг Оюунболд Элбэрэлтбилэг Хан-Уул дүүрэг ШМХФ 7-р анги
269 51957 KhulanBazar Базар Хулан Чингэлтэй дүүрэг 23-р сургууль 8-р анги
270 68228 Munhnaran10@ Цогтбаатар Мөнхнаран Чингэлтэй дүүрэг 23р сургууль 7-р анги
271 67693 Ulemj23@ Даваанамжил Үлэмж Чингэлтэй дүүрэг 24-р сургууль 5-р анги
272 43085 dulerdene8ye Мөнхбат Дөл-Эрдэнэ Чингэлтэй дүүрэг 24-р сургууль 9-р анги
273 44149 nominjin8ye Баярмагнай Номинжин Чингэлтэй дүүрэг 24-р сургууль 9-р анги
274 67759 Michidmaa89 Даваажав Мичидмаа Чингэлтэй дүүрэг 35 4-р анги
275 67773 Ariun2013 Ганбаатар Ариунхүслэн Чингэлтэй дүүрэг 35-р сургууль 4-р анги
276 57148 Тунгалагтуяа Тэгш эрдэм Тэнгис Чингэлтэй дүүрэг 50р сургууль 5-р анги
277 37857 B.Munkh-erdene Batmunkh Munkh-erdene Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 9-р анги
278 37932 B.Tenuun1216 Билгүүн Тэнүүн Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 9-р анги
279 55138 МөнхбатСувд Мөнхбат Сувд Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 8-р анги
280 68032 Номун@0907 Мөнхбаатар Номун Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 12-р анги
281 68094 С.Халиунаа Содгэрэл Халиунаа Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 7-р анги
282 34217 O.Dulguun123 Оюунцэцэг ДӨЛГӨӨН Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 11-р анги
283 36456 batbaatartugs Батбаатар Төгс Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 7-р анги
284 36664 Temuujin.Anudari Тэмүүжин Анударь Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 8-р анги
285 35555 Amirlan.Uuganbayar Ууганбаяр Амирлан Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 7-р анги
286 35861 khuslen0113 Батбаатар Хүслэн Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 8-р анги
287 34427 B.Anir1029 Батхүрэл Анир Чингэлтэй дүүрэг olonlog.exe 11-р анги
288 36931 Saraana Ganbat Saraana Чингэлтэй дүүрэг Olonlog tuv 6-р анги
289 34254 Tsetsui-Ujin Amarjargal Tsetui-Ujin Чингэлтэй дүүрэг Олонлог Төв 5-р анги
290 68076 oyutbolor61@gmail.com Бадрал Оюутболор Чингэлтэй дүүрэг олонлог эгзэ 7-р анги
291 68051 G_Tserenmyadag Gantur Tserenmyadag Чингэлтэй дүүрэг Олонлог эгзэ 10-р анги
292 68089 D.Nandin-Erdene55 Davaanyam Nandin-Erdene Чингэлтэй дүүрэг Олонлог эгзэ 10-р анги
293 68091 Javkhlantugs_Dugersuren Дүгэрсүрэн Жавхлантөгс Чингэлтэй дүүрэг Олонлог эгзэ 6-р анги
294 68021 Dulguun_Olonlogexe Bayanmunkh Dulguun Чингэлтэй дүүрэг Олонлог эгзэ 12-р анги
295 68119 horol00 Баатар Энхдөлгөөн Чингэлтэй дүүрэг Олонлог-эгзэ 10-р анги
296 68090 С.Уяхан Сайнболд Уяхан Чингэлтэй дүүрэг Олонлог.эгзэ 6-р анги
297 14125 DulguunOtgontugs Отгонтөгс Дөлгөөн Чингэлтэй дүүрэг Олонлог Эгзэ 9-р анги
298 68116 Д.Тэгшжаргал1234 Дөлбадрах Тэгшжаргал Чингэлтэй дүүрэг Олонлог Эгзэ 6-р анги
299 68080 Gandulam2011G Баярмагнай Гандулам Чингэлтэй дүүрэг Олонлог Эгзэ 6-р анги
300 68068 Nominchuluu11 Хашчулуун Номинчулуу Чингэлтэй дүүрэг Олонлог Эгзэ 8-р анги
301 68025 Мөнх-од12 Мөнхбат Мөнх-Од Чингэлтэй дүүрэг Олонлог Эгзэ 7-р анги
302 68020 Enguun0630 Ууганболд Энгүүн Чингэлтэй дүүрэг Олонлог Эгзэ 9-р анги
303 68024 angarag0816 Эрдэнэбилэг Ангараг Чингэлтэй дүүрэг ОЛОНЛОГ ЭГЗЭ 7-р анги
304 55043 БөхбатТөгсжаргал Төгсжаргал Бөхбат Чингэлтэй дүүрэг ОЛОНЛОГЭГЗЭ 7-р анги
305 68134 Хаш-эрдэнэ123456 Нямдорж Хаш-эрдэнэ Чингэлтэй дүүрэг Олонлог Эгзэ сургууль 6-р анги
306 2329 Гүнжээ Баттогтох Гүнжээ Чингэлтэй дүүрэг Олонлог.Эзгэ 12-р анги
307 67696 Chuka1006 Ерөөлт Гоо-Үжин Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 3-р анги
308 67852 A.Maralmaa_ Алтангинж Маралмаа Сонгинохайрхан дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 6-р анги
309 68230 А.Номиндарь Алтантөгс Номиндарь None 2-р сургууль 6-р анги
310 42094 Г.Энэрэл None None None
311 27655 Egshiglen0588 None None None
312 68092 bayrjavkhlan0131 None None None