Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Ахлах ангилал (11-12 анги), бэлтгэл тест" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Yalalt, Tuvshinsanaa Сүхбаатар дүүрэг Sant 11-р анги 8.0 1
2 Наранбаатар, Гэгээн Баянгол дүүрэг эрхэт эрдэм 12-р анги 8.0 1
3 Tsendgombo, Maral-Erdene Дорнод аймаг 1 11-р анги 8.0 1
4 Алтанхуяг, Эгшиглэн Баянгол дүүрэг 113 12-р анги 8.0 1
5 Тогтох, Отгонбаяр Увс аймаг цогцолбор 2р сургууль 12-р анги 8.0 1
6 Бат-Амгалан, Билэгдэмбэрэл Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 7.0 6
7 Гантулга, Хантөгс Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 11-р анги 7.0 6
8 Ганбаатар, Төгстөгөлдөр Хөвсгөл аймаг ДМЦС 11-р анги 7.0 6
9 Наранбаатар, Тэмүүлэн Чингэлтэй дүүрэг 23-р Сургууль 11-р анги 7.0 6
10 Амартүвшин, Ананд-Очир Чингэлтэй дүүрэг Olonlog.exe 11-р анги 6.0 10
11 Батсуурь, Сийлэгмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 6.0 10
12 Otgonbayar, Misheel Баянзүрх дүүрэг Shine Mongol 12-р анги 5.0 12
13 Батболд, Батсамбуу Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 5.0 12
14 Амар, Нямдаваа Сүхбаатар дүүрэг Сант 12-р анги 5.0 12
15 Battur, Khangal Баянгол дүүрэг erkheterdem 11-р анги 5.0 12
16 erdenebayar, ankhbayar Баянгол дүүрэг эрхэт эрдэм 12-р анги 5.0 12
17 Батболд, Намуун Өмнөговь аймаг 3-р сургууль 12-р анги 5.0 12
18 Болдбаатар, Хантүшиг Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 4.0 18
19 Tsogtgerel, Saikhanbileg Сүхбаатар дүүрэг Сант 10-р анги 4.0 18
20 Мөнхбат, Өнөболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 12-р анги 4.0 18
21 Мөнхзул, Анд Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 4.0 18
22 Энхтөвшин, Батболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 4.0 18
23 Очирхүү, Эрхэсболд Сүхбаатар дүүрэг Сант 10-р анги 4.0 18
24 Баатарчулуун, Баяржавхлан Сүхбаатар дүүрэг 11-р 12-р анги 4.0 18
25 Нацагдорж, Энхжин Хан-Уул дүүрэг smart highschool 11-р анги 4.0 18
26 Наранбаяр, Өсөхбаяр Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 11-р анги 4.0 18
27 battumur, tuguldur Дорнод аймаг FLOWEr 12-р анги 4.0 18
28 Лхагвасүрэн, Өсөхбаяр Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 12-р анги 3.0 28
29 Эрдэнэбилэг, Өнөртүвшин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 3.0 28
30 Намжилхансан, Сэнгэравдан Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 3.0 28
31 Эрхэмбаяр, Билгүүн Орхон аймаг Билигт Өргөө 11-р анги 3.0 28
32 Ууганбаяр, Сүндэръяа Увс аймаг 1 цогцолбор 11-р анги 3.0 28
33 Oyungerel, Gerelsaikhan Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 12-р анги 3.0 28
34 Батжаргал, Адъяатөмөр Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 3.0 28
35 Даваацэрэн, Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг Орчлон 12-р анги 3.0 28
36 Баярсайхан, Түвшинбаяр Баянгол дүүрэг 19 12-р анги 3.0 28
37 Батцэнгэл, Мөнхцэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 2.0 37
38 Эрдэнэтөгс, Гэрэлхүү Орхон аймаг Эрдмийн сан 11-р анги 2.0 37
39 Болдбаатар, Мөнх-Оргил Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 2.0 37
40 Хатанболд, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий 11-р анги 2.0 37
41 Amgalan, Dalaizaya Хан-Уул дүүрэг Орчлон сургууль 12-р анги 2.0 37
42 Ганболд, Хүслэн-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8 11-р анги 2.0 37
43 Өлзийжаргал, Энхрийлэн Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 2.0 37
44 Gantulga, Hishigjargal Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 11-р анги 2.0 37
45 Мөнхбаяр, Мөрөн Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 2.0 37
46 Хэрлэн, Тэлмэн Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 2.0 37
47 Энхбаяр, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг Өсвөрийн зохион бүтээгчдийн ахлах сургууль 12-р анги 2.0 37
48 энхтайван, тэнгис Увс аймаг өмнөговь 12-р анги 2.0 37
49 Ariunbaatar, Munhjin Багануур дүүрэг 95 12-р анги 2.0 37
50 Баттулга, Буянжаргал Орхон аймаг Эрдмийн сан 12-р анги 1.0 50
51 Батбаатар, Номинтуул Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 1.0 50
52 Батлхагва, Тэнүүнсайхан Сүхбаатар дүүрэг Шинэ-Үе 8-р анги 1.0 50
53 Ganbaatar, Undral Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 1.0 50
54 Бат-Очир, Энхсолонго Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 1.0 50
55 Ашуурраднаа, Пүрэвням Орхон аймаг Билигт-Өргөө 12-р анги 1.0 50
56 Batbold, Tsolmon Орхон аймаг Билигт-Өргөө 12-р анги 1.0 50
57 Дашдорж, Насандэлгэр Архангай аймаг Лаборатори 1-р сургууль 11-р анги 1.0 50
58 Бямбаханд, Балжмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 1.0 50
59 Бямбаханд, Балбар Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 50
60 Батсайхан, Шихихутуг Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 11-р анги 1.0 50
61 Цэдэвсүрэн, Сүрэнжамц Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 12-р анги 1.0 50
62 Гансүх, Нарантуяа Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 1.0 50
63 Давааням, Батжаргал Увс аймаг 1 11-р анги 1.0 50
64 Дарамгэрэл, Борхүү Завхан аймаг ЕБС 12-р анги 1.0 50
65 Одгэрэл, Уянга Увс аймаг 2дугаар Цогцолбор 11-р анги 1.0 50
66 Нямдаваа, Энхтүвшин Орхон аймаг Билигт-Өргөө 11-р анги 1.0 50
67 Энхтөр, Эрдэнэсүх Дорнод аймаг Хан-Уул 12-р анги 1.0 50
68 Октябрь, Энхжин Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 11-р анги 1.0 50
69 Ганбат, Гантуяа Дорнод аймаг Баян-Уул ЕБС 12-р анги 1.0 50
70 Бямбацогт, Сэндэр-Үжин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 11-р анги 1.0 50
71 Давгадорж, Сувд-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий сургууль 11-р анги 1.0 50
72 Бүрэн-Арвижих, Анхилзул Ховд аймаг Цаст-Алтай 11-р анги 1.0 50
73 Намдаг, Энх-Амгалан Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 1.0 50
74 Цэвээн, Ганцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай цогцолбор 11-р анги 1.0 50
75 Мөнхбаяр, Жавхлан Булган аймаг 1-р сургууль 12-р анги 1.0 50
76 Бат-Эрдэнэ, Дашзэвэг Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 1.0 50
77 ganbat, purevbaatar Завхан аймаг devshil 12-р анги 1.0 50
78 Цогзолмаа, Энхсайхан Дорнод аймаг 8 12-р анги 1.0 50
79 Дашдаваа, Дашдэмбэрэл Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 1.0 50
80 Чүлтэм, Нарангэрэл Завхан аймаг ЖЦС 11-р анги 1.0 50
81 Эрдэнэболд, Гүндалай Архангай аймаг Хүмүүн-2 12-р анги 1.0 50
82 Цагаанбанди, Хулан Ховд аймаг 1 р сургууль 11-р анги 1.0 50
83 Батжаргал, Билгүүн Баянзүрх дүүрэг Уудам Монгол 11-р анги 1.0 50
84 Сүмбээ, Мягмардорж Завхан аймаг ЧЭЛ сургууль 11-р анги 1.0 50
85 Бүрэн-Арвижих, Далай-Очир Ховд аймаг Лицей 12-р анги 1.0 50
86 Балдандүгэр, Тэнгисдорж Завхан аймаг Завхан Улиастай Дэвшил 11-р анги 1.0 50
87 Бат-Очир, Мишээл Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 1.0 50
88 Шүрэнцэцэг, Нандиндулам Хан-Уул дүүрэг 15 12-р анги 1.0 50
89 Доржнамжим, Бямбадэмбэрэл Хэнтий аймаг 4-р сургууль 11-р анги 1.0 50
90 Dagvadorj, Tugsbayar Сонгинохайрхан дүүрэг Ireedui tsogtsolbor 2r ahlah 12-р анги 1.0 50
91 Энхбат, Баярнэмэх Хөвсгөл аймаг Дмц 12-р анги 1.0 50
92 Банзрагч, Баяндалай Увс аймаг 6р сургууль 12-р анги 1.0 50
93 Отгонбаяр, Баярмаа Завхан аймаг 1 11-р анги 1.0 50
94 Эрдэнэ-ундрах, Бямбагэрэл Завхан аймаг Чандмань-эрдэнэ лаборатори сургууль 11-р анги 1.0 50
95 Баасандорж, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 97 11-р анги 1.0 50
96 Нямдорж, Эрдэнэбаясгалант Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 11-р анги 1.0 50
97 Үнэнхүү, Өлзийдүүрэн Завхан аймаг Лаборатори Чандмань-Эрдэнэ Сургууль 11-р анги 1.0 50
98 Дэлгэртөр, Ундрахжаргалант Сэлэнгэ аймаг Мандал 1 11-р анги 1.0 50
99 Нямдорж, Хүслэн Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 1.0 50
100 Сэргэлэн, Төрмөнх Сэлэнгэ аймаг Мандал 1-р сургууль 12-р анги 1.0 50
101 Хадбаатар, Бадамлянхуа Өвөрхангай аймаг Өв-Арвайхээр-Еб-ын 2р сургууль 12-р анги 1.0 50
102 Batsaihan, Sodbilguun Сүхбаатар дүүрэг ӨЗБАС 12-р анги 1.0 50
103 Цэрэндаш, Дарьбазар Увс аймаг Өмнөговь 11-р анги 1.0 50
104 Батмөнх, Бадамгарав Увс аймаг Өмнөговь 11-р анги 1.0 50
105 Батсайхан, Дашням Өвөрхангай аймаг Мэргэд 11-р анги 1.0 50
106 Бат-Амгалан, Энхцэлмэг Орхон аймаг лаборатори 8 11-р анги 1.0 50
107 Sandagjav, Bayarzul Сүхбаатар дүүрэг ЛӨЗБАС 12-р анги 1.0 50
108 Амгаланбаатар, Намуун Орхон аймаг ЭЦДС 11-р анги 1.0 50
109 Batdelger, Odongua Хан-Уул дүүрэг 75 12-р анги 1.0 50
110 Батдэлгэр, Содгэрэл Баянзүрх дүүрэг 97 12-р анги 1.0 50
111 Бадрал, Маралмаа Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор 11-р анги 1.0 50
112 Төгсбаяр, Содбилэг Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 1.0 50
113 Ерөөлт, Цэвэлмаа Сонгинохайрхан дүүрэг 67 12-р анги 1.0 50
114 Davaasuren, Delgermaa Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 1.0 50
115 Энхболд, Золбаяр Орхон аймаг 4-р сургууль 12-р анги 1.0 50
116 Түмэнжаргал, Сарнай Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 1.0 50
117 Түвшинтөгс, Дэлгэрдалай Сүхбаатар дүүрэг ӨЗБЛАС 12-р анги 1.0 50
118 Munkhtogtokh, Damdindorj Архангай аймаг 1 11-р анги 1.0 50
119 Мөнхдалай, Мөнххүслэн Багануур дүүрэг Гүн Галуутай Цогцолбор 11-р анги 1.0 50
120 Энхзоригт, Төгсбилэг Сонгинохайрхан дүүрэг ИЦ 2-р ахлах /82/ 11-р анги 0.0 120
121 Отгон, Уранцэцэг Өмнөговь аймаг 3-р сургууль 11-р анги 0.0 120
122 Хатанзориг, Мөнхбаяр Өмнөговь аймаг 3 12-р анги 0.0 120
123 Жаргалсайхан, Ариунаа Өмнөговь аймаг 3-р сургууль 11-р анги 0.0 120
124 Ганболд, Далайцэрэн Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 11-р анги 0.0 120
125 Бямбасүрэн, Эрхбаяр Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 120
126 Өлзийсайхан, Бүрэнбаатар Завхан аймаг Завхан Тосонцэнгэл ЕБ ийн 2-р сургууль 12-р анги 0.0 120
127 Бямбасүрэн, Ариунбуян Баянгол дүүрэг Эхлэл сургууль Багш 0.0 120
128 Өлзий, Хүслэн Баянзүрх дүүрэг Томүжин альтернатив сургууль 11-р анги 0.0 120
129 Ганзориг, Намуунцэцэг Завхан аймаг Тосонцэнгэл-2 11-р анги 0.0 120
130 Уламбаяр, Дэчинпүрэв Завхан аймаг Тосонцэнгэл сумын ЕБС-ийн 2р сургууль 12-р анги 0.0 120
131 Erdenebaatar, TELMEN Сонгинохайрхан дүүрэг 151 12-р анги 0.0 120
132 Delgerdalai, Enerelt Сүхбаатар дүүрэг САHT 9-р анги 0.0 120
133 Сайнбуян, Анударь Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
134 Алтанцэцэг, Шүрэнчимэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
135 Батзаяа, Сарангуа Завхан аймаг Зхвхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ ийн 2-р сургууль 12-р анги 0.0 120
136 Ганболд, Ундрахбат Баянзүрх дүүрэг 84 11-р анги 0.0 120
137 Сэнгээ, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 12-р анги 0.0 120
138 Эрдэнэсайхан, Түвшинбаяр Баянзүрх дүүрэг 14 12-р анги 0.0 120
139 Батгэрэл, Ангараг Говь-Алтай аймаг 2-р сургууль 12-р анги 0.0 120
140 Баасанхүү, Улсболд Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 11-р анги 0.0 120
141 Пүрэвсүрэн, Оюунсүрэн Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 11-р анги 0.0 120
142 Онолбаатар, Сэрсмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 12-р анги 0.0 120
143 Батжаргал, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 0.0 120
144 Дэлгэрсайхан, Одгэрэл Өвөрхангай аймаг Хайрхандулаан 12-р анги 0.0 120
145 Санжаасүрэн, Сайнзаяа Баянзүрх дүүрэг Арвис 11-р анги 0.0 120
146 Баясгалан, Ганзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 9-р сургууль 11-р анги 0.0 120
147 Jagapar, Aymoldir Баян-Өлгий аймаг Бастама 11-р анги 0.0 120
148 Будсүрэн, Болортуяа Өмнөговь аймаг 1р сургууль 11-р анги 0.0 120
149 Цолмонбаатар, Чинхүсэл Төв аймаг Жаргалант 12-р анги 0.0 120
150 Батнасан, Ариунбат Дорнод аймаг 1 12-р анги 0.0 120
151 Ганболд, Батбаяр Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 12-р анги 0.0 120
152 Дамдинсүрэн, Бумчин Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 12-р анги 0.0 120
153 Одбаяр, Сайнзаяа Дорноговь аймаг Сайншанд лаборатори 2-р сургууль 12-р анги 0.0 120
154 Оюунсүрэн, Буянтогтох Дорнод аймаг 1 11-р анги 0.0 120
155 Нэргүйбаатар, Энхзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 42 11-р анги 0.0 120
156 Мягмарсүрэн, Эрдэмбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 0.0 120
157 Гантөмөр, Амарсайхан Чингэлтэй дүүрэг 23 11-р анги 0.0 120
158 Ганцог, Нинжин Сүхбаатар дүүрэг Монгол тэмүүлэл 11-р анги 0.0 120
159 Цоггэрэл, Төрбат Төв аймаг 5-р сургууль 12-р анги 0.0 120
160 Баяраа, Мөнхсайхан Увс аймаг 1-р Цогцолбор 11-р анги 0.0 120
161 Мөнхтулга, Номин Дорнод аймаг 1 11-р анги 0.0 120
162 Сэргэлэнбаатар, Буджав Сүхбаатар аймаг 3-р сургууль 11-р анги 0.0 120
163 Dorjsuren, Enkhuun Завхан аймаг Нөмрөг ЕБС 11-р анги 0.0 120
164 энхболд, энхмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 0.0 120
165 Dashdorj, Urangoo Сүхбаатар аймаг 3-р сургууль 11-р анги 0.0 120
166 Батбаяр, Номин Эрдэнэ Хөвсгөл аймаг төмөрбулаг 12-р анги 0.0 120
167 Баатархүү, Болор-Эрдэнэ Завхан аймаг Тэлмэн 12-р анги 0.0 120
168 Дашсүрэн, Даваасүрэн Сонгинохайрхан дүүрэг 42 11-р анги 0.0 120
169 Самданшаарав, Уртнасан Завхан аймаг Тэлмэн ЕБС 12-р анги 0.0 120
170 Мөнхтогоо, Мөнхтэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 12-р анги 0.0 120
171 Хатанбаатар, Тэмүүжин Дорнод аймаг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
172 Цэвээнжав, Заяа Орхон аймаг ТСАС 12-р анги 0.0 120
173 Ц, Бямбасүрэн Завхан аймаг Тэлмэн ЕБС 12-р анги 0.0 120
174 Баясгалан, Уянга Дорнод аймаг Чойбалсан 11-р анги 0.0 120
175 Гантөмөр, Намуунзаяа Дорнод аймаг 12 12-р анги 0.0 120
176 Эрдэнэбаяр, Эрдэнэбат Сүхбаатар дүүрэг Шинэ Үе 12-р анги 0.0 120
177 Эрдэнэбат, Ундармаа Завхан аймаг Тэлмэн ЕБС 12-р анги 0.0 120
178 Энхболд, Нарангарав Дорнод аймаг 12 12-р анги 0.0 120
179 Tsogbadrah, Tsetsegjargal Дорнод аймаг Цагаан-овоо ЕБС 12-р анги 0.0 120
180 Дэлгэрбаяр, Ганцэцэг Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 11-р анги 0.0 120
181 Гантөмөр, Тэргэл Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 12-р анги 0.0 120
182 Энхболд, Хулан Дорнод аймаг Хан-Уул цогцолбор сургууль 12-р анги 0.0 120
183 Гонгор, Тэнүүн Дорнод аймаг 12-р сургууль 11-р анги 0.0 120
184 Нямдорж, Анужин Дорнод аймаг 5 12-р анги 0.0 120
185 Алтан-Очир, Номин-Эрдэнэ Орхон аймаг ТСАС 12-р анги 0.0 120
186 Энхболд, Номинчимэг Дорнод аймаг Шинэ хөгжил 11-р анги 0.0 120
187 Ариунболд, Мөнхболд Орхон аймаг ТСАС 11-р анги 0.0 120
188 Мижиддорж, Төгсбилэг Дорнод аймаг 8 11-р анги 0.0 120
189 Отгонбаяр, Оюундарь Завхан аймаг Тэлмэн ЕБС 12-р анги 0.0 120
190 Золжаргал, Эрмүүн Орхон аймаг 12 жилийн 4-р Бүрэн Дунд Сургууль 11-р анги 0.0 120
191 Туяа, Намуулин Дорнод аймаг Долоодой 11-р анги 0.0 120
192 Цэнгэнжав, Халиунаа Дорнод аймаг Цагаан Овоо ЕБС 12-р анги 0.0 120
193 Чойжилсүрэн, Нандинцэцэг Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
194 Мөнх-Эрдэнэ, Билгүүнтөгс Дорнод аймаг 5 12-р анги 0.0 120
195 Батсайхан, Бямбабаяр Завхан аймаг Тосонцэнгэл сумын 2-р сургууль 11-р анги 0.0 120
196 Пунцагбалжир, Цэрэндолгор Архангай аймаг 3-р сургууль 12-р анги 0.0 120
197 Гантөмөр, Маралмаа Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 0.0 120
198 Батцэнгэл, Номин-Эрдэнэ Завхан аймаг Идэр ЕБС 12-р анги 0.0 120
199 Эрдэнэбат, Мөнгөнсар Завхан аймаг Идэр ЕБС 12-р анги 0.0 120
200 Мөнхболд, Сүхтөмөр Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 0.0 120
201 Балжинням, Номин Дорнод аймаг 8р сургууль 11-р анги 0.0 120
202 Дамдинсүрэн, Цэлмэг Дорнод аймаг Дашбалбар 12-р анги 0.0 120
203 Батмөнх, Энхжин Дорнод аймаг 12р сургууль 12-р анги 0.0 120
204 Ганжаргал, Энхжин Дархан-Уул аймаг ШУТИС ДА-ТИС лицей 11-р анги 0.0 120
205 Батжаргал, Баасангарав Дархан-Уул аймаг 9 11-р анги 0.0 120
206 Нямхүү, Баяржаргал Завхан аймаг Тосонцэнгэл Лаборатори 1 12-р анги 0.0 120
207 Батсайхан, Отгонцэцэг Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 0.0 120
208 Мөнхтөр, Мөнхбагана Дорнод аймаг 8дугаар сургууль 11-р анги 0.0 120
209 Мөнх-Алдар, Монголжин Дархан-Уул аймаг ШУТИС лицей 12-р анги 0.0 120
210 Анхбаяр, Биндэръяа Дархан-Уул аймаг ШУТИС, ДаТС-ийн харъяа ЕБ-ийн ахлах сургууль 12-р анги 0.0 120
211 Баатарцогт, Оюундарь Дархан-Уул аймаг ШУТИС 11-р анги 0.0 120
212 Баясгалан, Ариунзул Сэлэнгэ аймаг Мандал 3 12-р анги 0.0 120
213 Нямсүрэн, Мөнхсүрэн Сэлэнгэ аймаг Мандал 3 12-р анги 0.0 120
214 Зоригтбаатар, Хүслэн Завхан аймаг 1 12-р анги 0.0 120
215 Бямбадорж, Номин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг ШУТИС, ДаТС-ийн харьяа ЕБ-ийн ахлах сургууль 11-р анги 0.0 120
216 Цогоо, Буянбат Дархан-Уул аймаг ДаТс Лицей 11-р анги 0.0 120
217 Батжаргал, Марал Дархан-Уул аймаг ШУТИС-лицей 11-р анги 0.0 120
218 Шинэбаатар, Тэгшбуян Баянгол дүүрэг 40 12-р анги 0.0 120
219 Ганзориг, Отгонжаргал Булган аймаг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
220 Lhagwadorj, Gurwujaw Булган аймаг 1р сургууль 11-р анги 0.0 120
221 Баатархүү, Балгансүрэн Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 120
222 Батбаатар, Амаржаргал Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 11-р анги 0.0 120
223 Дэмбэрэлгүнчин, Мягмарсайхан Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 120
224 Даваажав, Сувд-Эрдэнэ Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 120
225 Батзориг, Олонбаяр Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 11-р анги 0.0 120
226 Дэмбэрэл, Цэнд-Аюуш Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 11-р анги 0.0 120
227 Галбадрах, Самбуусүрэн Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 11-р анги 0.0 120
228 Бат дэлгэр, Мөнх зул Завхан аймаг 1р сургууль 12-р анги 0.0 120
229 Мөнхтогтох, Бүрэнтэгш Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 120
230 Мянганбаяр, Оюунбат Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 0.0 120
231 Сэргэлэн, Анужин Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 0.0 120
232 Usukhbayr, Munkhchimeg Хөвсгөл аймаг Цагаан-Уул 11-р анги 0.0 120
233 Алтангэрэл, Эрдэнэбилэг Орхон аймаг 1-р сургууль 12-р анги 0.0 120
234 Sainbuyan, Byambanorow Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 0.0 120
235 Энхтайван, Гэндэнсүрэн Завхан аймаг ЕБС 12-р анги 0.0 120
236 Эрдэнэцогт, Доржням Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
237 Baldandorj, Sugarmaa Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
238 Батөлзий, Батмягмар Завхан аймаг Тосонцэнгэл сум 2 р сургууль 11-р анги 0.0 120
239 Choijoo, Ariunaa Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
240 Хайдав, Дармаасүрэн Завхан аймаг Их-Уул ЕБС 12-р анги 0.0 120
241 Амгаланбаатар, Отгонжаргал Завхан аймаг Их-Уул 12-р анги 0.0 120
242 Onolt, Shanhuu Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
243 Гантулга, Сарнай Завхан аймаг Их-Уул 12-р анги 0.0 120
244 Жамц, Баяржавхлан Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
245 Enhtor, Hishigjargal Завхан аймаг 2r surguuli 11-р анги 0.0 120
246 Хүрэлбаатар, Цэрэн Завхан аймаг Асгат 12-р анги 0.0 120
247 Лхагвадорж, Нандин Эрдэнэ Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
248 Батмөнх, Даваабаяр Завхан аймаг Их Уул ЕБС 12-р анги 0.0 120
249 Содовсүрэн, Лхагвасүрэн Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ 2 р сургууль 12-р анги 0.0 120
250 Болорбат, Ану-Үжин Завхан аймаг Тосонцэнгэл сум 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
251 Бямбацэрэн, Чингүүн Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 120
252 Тэмүүжин, Анударь Завхан аймаг Тосонцэнгэл сум 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
253 Эрхэмбаяр, Намуунзаяа Завхан аймаг Их-уул 12-р анги 0.0 120
254 Ганбаатар, Содбилэг Завхан аймаг Завханмандал 11-р анги 0.0 120
255 Бямбажав, Аззаяа Завхан аймаг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
256 Батсайхан, Пүрэв Говь-Алтай аймаг 2 12-р анги 0.0 120
257 Баттөмөр, Бадамханд Говь-Алтай аймаг 2р сургууль 12-р анги 0.0 120
258 З., Тайвансайхан Говь-Алтай аймаг 2-р 12-р анги 0.0 120
259 Баянмөнх, Өсөхбаяр Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 12-р анги 0.0 120
260 Дамба, Баянжаргал Говь-Алтай аймаг 2-р сургуууль 12-р анги 0.0 120
261 Буянт, Маргад Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 120
262 Galbadrakh, Undarmaa Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 120
263 Бүрэнчөдөр, Бурмаа Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 120
264 Батдорж, Адъяа Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ 2р сургууль 12-р анги 0.0 120
265 Мөнхзул, Ану Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 120
266 Уламбаяр, Баянтөр Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2р сургууль 12-р анги 0.0 120
267 Амаржаргал, Дашням Говь-Алтай аймаг Тонхил Ебс 12-р анги 0.0 120
268 Лхагвасүрэн, Бямбасүрэн Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2р сургууль 12-р анги 0.0 120
269 Дашдондов, Балжинням Говь-Алтай аймаг Тонхил 11-р анги 0.0 120
270 Ганбат, Хандсүрэн Завхан аймаг ЕБС 12-р анги 0.0 120
271 Gantulga, Orgilmaa Говь-Алтай аймаг Tonkhil 12-р анги 0.0 120
272 Очирпүрэв, Галданцэрэн Орхон аймаг 4-р сургууль 12-р анги 0.0 120
273 Номин-Эрдэнэ, Сугармаа Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 120
274 Тажибахыт, Есенбек Ховд аймаг Жаргалант 2-р 12-р анги 0.0 120
275 Ганбат, Бямбачулуун Говь-Алтай аймаг ТонхилЕБС 11-р анги 0.0 120
276 Болдоо, Номинзаяа Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 120
277 Болдбаатар, Азжаргал Говь-Алтай аймаг Тонхил 12-р анги 0.0 120
278 Эрдэнэ-Оргил, Дөлгөөн Завхан аймаг Лаборатори чандмань эрдэнэ 11-р анги 0.0 120
279 Гантуяа, Энхжин Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 0.0 120
280 Базараа, Дэлгэржаргал Завхан аймаг Тэс ебс 12-р анги 0.0 120
281 Мөнхнасан, Ганбаатар Ховд аймаг 3 12-р анги 0.0 120
282 Бат-Амгалан, Батбилэг Орхон аймаг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
283 Бадам, Баясгалан Ховд аймаг Ховд их сургуулийн харъяа Ахлах сургууль 12-р анги 0.0 120
284 онолбаатар, түмэнтөр Ховд аймаг алтай ебс 11-р анги 0.0 120
285 Бадрах, Сэргэлэн Чингэлтэй дүүрэг 23 11-р анги 0.0 120
286 Амартогтох, Баясгалан Ховд аймаг 6 дугаар 11-р анги 0.0 120
287 Мөнхзул, Эрдэнэсувд Завхан аймаг Тосон-1 12-р анги 0.0 120
288 Amgalanbaatar, Byambadorj Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
289 Энхбаатар, Нямсүрэн Ховд аймаг Мөст ЕБС 11-р анги 0.0 120
290 Galbadrah, Mungunshagai Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 12-р анги 0.0 120
291 Болдбаатар, Анужин Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 120
292 Оргил, Хувьзаяа Ховд аймаг Прогресс 11-р анги 0.0 120
293 Ганзоригт, Пүрэвжав Завхан аймаг ЛЧЭС 11-р анги 0.0 120
294 Эрдэнэбат, Золзаяа Ховд аймаг 1 12-р анги 0.0 120
295 Баатархүү, Отгонзаяа Баянзүрх дүүрэг 21 12-р анги 0.0 120
296 Ganbileg, Erdenezul Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 0.0 120
297 Батбаяр, Чимэдцэрэн Завхан аймаг ЖЦС 11-р анги 0.0 120
298 Пүрэвням, Оюунтүлхүүр Завхан аймаг 3 12-р анги 0.0 120
299 Naraa, Sambuunyamaa Завхан аймаг Завхан, жавхлант цогцолбор 12-р анги 0.0 120
300 Сундуйжав, Энэрэл Орхон аймаг Билигт Өргөө 11-р анги 0.0 120
301 Зоригтбаатар, Буянжаргал Орхон аймаг Билигт-Өргөө 11-р анги 0.0 120
302 Бат эрдэнэ, Булганзаяа Завхан аймаг Тосон 1 12-р анги 0.0 120
303 Отгонболор, Шинээ Дорнод аймаг ДАС 11-р анги 0.0 120
304 Дашбаатар, Анударь Дорнод аймаг Дорнод ахлах сургууль 11-р анги 0.0 120
305 Отгонбаатар, Баттүшиг Дорнод аймаг Дорнод Ахлах сургууль 11-р анги 0.0 120
306 Ням-Осор, Зулбадрах Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 12-р анги 0.0 120
307 Жыргау, Айсауле Ховд аймаг Ерөнхий боловсролын 2_Р СУРГУУЛЬ 11-р анги 0.0 120
308 Ууганбаатар, Мичидмаа Дорнод аймаг Дорнод ахлах сургууль 11-р анги 0.0 120
309 Хишигтогтох, Энхтогтох Хан-Уул дүүрэг 15 12-р анги 0.0 120
310 Kh, Tserenlham Архангай аймаг Лаборатори 1 12-р анги 0.0 120
311 Munkhjargal, Bilguundalai Ховд аймаг Лицей 12-р анги 0.0 120
312 Жалцав, Гэрэлсүрэн Сүхбаатар дүүрэг 2 12-р анги 0.0 120
313 Энхтуяа, Тайванхүү Хэнтий аймаг Хан Хэнтий Цогцолбор сургууль 12-р анги 0.0 120
314 Batchimeg, Chinzorig Дорнод аймаг МСҮТ 11-р анги 0.0 120
315 Сэдбазар, Ондор Архангай аймаг 5 11-р анги 0.0 120
316 Аззаяа, Мөнхсаруул Архангай аймаг Хүмүүн-1 12-р анги 0.0 120
317 Энхжаргал, Жавхлантөгс Хэнтий аймаг Хан Хэнтий Цогцолбор Сургууль 12-р анги 0.0 120
318 Серикбол, Нурсауле Ховд аймаг 2 12-р анги 0.0 120
319 Гэрэлцогт, Анужин Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 12-р анги 0.0 120
320 Мөнх-Эрдэнэ, Энхбаяр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 12-р анги 0.0 120
321 Батхуяг, Жавхланбаяр Хэнтий аймаг Хэрлэн-4 11-р анги 0.0 120
322 Очирхуяг, Есүжин Архангай аймаг 5 12-р анги 0.0 120
323 Батмөнх, Тамир Хэнтий аймаг Хэрлэн-4 12-р анги 0.0 120
324 Төгсбаяр, Нандин-Од Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 120
325 Сайнбаяр, Мөнхбат Хэнтий аймаг Хэрлэн4 12-р анги 0.0 120
326 Шарав, Дашдулам Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2-р сургууль 11-р анги 0.0 120
327 Баярсайхан, Биндэръяа Архангай аймаг 1 12-р анги 0.0 120
328 Бямбадэлгэр, Батсайхан Ховд аймаг Мөст 12 12-р анги 0.0 120
329 Соронзонбаатар, Өсөхбаяр Хэнтий аймаг 4 11-р анги 0.0 120
330 Batjargal, Jambaldorj Орхон аймаг Эрдэнэт дээд сургуулийн дэргэдэх ахлах сургууль 12-р анги 0.0 120
331 Амартөр, Төртүвшин Орхон аймаг ТСАС 11-р анги 0.0 120
332 Баттулга, Сугар Сонгинохайрхан дүүрэг 151 11-р анги 0.0 120
333 Нэргүй, Сарнай Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 12-р анги 0.0 120
334 Undarmaa, Batchimeg Сонгинохайрхан дүүрэг 9 11-р анги 0.0 120
335 Баяржаргал, Ануужин Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 120
336 Амгалан, Булган Дорнод аймаг 12 12-р анги 0.0 120
337 Б, Буянтогтох Архангай аймаг 1 12-р анги 0.0 120
338 Жамсран, Тэмүүжин Сонгинохайрхан дүүрэг 123 12-р анги 0.0 120
339 Цогбаатар, Төлөв-Эрдэнэ Ховд аймаг Мөст ЕБС 11-р анги 0.0 120
340 Болд, Гүндалай Ховд аймаг III 12-р анги 0.0 120
341 Бааст, Мөнхбаатар Сонгинохайрхан дүүрэг 105 11-р анги 0.0 120
342 Ариунболд, Мөнхзаяа Ховд аймаг Алтай ЕБС 12-р анги 0.0 120
343 Мягмар, Эмүүжин Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай цогцолбор 11-р анги 0.0 120
344 Буджав, Наранзул Дорнод аймаг 12-р сургууль 12-р анги 0.0 120
345 Janchiw, Buynt Хан-Уул дүүрэг 15 11-р анги 0.0 120
346 Уугантөгс, Хүслэн Өвөрхангай аймаг Уянга-1 11-р анги 0.0 120
347 Батбаяр, Чилхаанамсүм Хэнтий аймаг Бөр-Өндөр цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 120
348 Ууганбаатар, Ивээл Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 120
349 Чинбат, Жаргалан Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 120
350 Амартүвшин, Номин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 120
351 Эрдэнэбаатар, Ринченбат Баянхонгор аймаг Алгоритм 12-р анги 0.0 120
352 Төмөрбаатар, Дашцэрэн Завхан аймаг хөгжим бүжгийн коллеж 12-р анги 0.0 120
353 Ж., Аззаяа Хөвсгөл аймаг Ирээдүй 21-р зуун 11-р анги 0.0 120
354 Эрдэнэ-Очир, Ичинхорлоо Завхан аймаг ЛЧЭС 11-р анги 0.0 120
355 Гантөмөр, Мөнхтуул Хан-Уул дүүрэг 7 12-р анги 0.0 120
356 Алтанхүү, Ариунсолонго Хэнтий аймаг Хан хэнтий цогцолбор 11-р анги 0.0 120
357 Нямдаваа, Анужин Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 11-р анги 0.0 120
358 Uranbileg, Bolortsetseg Дорнод аймаг Дорнод 12р сургууль 12-р анги 0.0 120
359 Бат-эрдэнэ, Хосзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 62 12-р анги 0.0 120
360 Баярхүү, Оюунмаа Хөвсгөл аймаг Улаан-Уул 11-р анги 0.0 120
361 Баярбаатар, Буджав Сүхбаатар аймаг 4-р БДС 12-р анги 0.0 120
362 Хүрэлсүх, Номун Баянхонгор аймаг Алгоритм 11-р анги 0.0 120
363 Оргилмөнх, Энхмэнд Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 120
364 Бямбасүрэн, Энхзул Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 11-р анги 0.0 120
365 Чимэдмаа, Отгонтуяа Баянгол дүүрэг 19 12-р анги 0.0 120
366 Жанарбек, Нурберген Баян-Өлгий аймаг Бугат 11-р анги 0.0 120
367 Мөнхбат, Мөнх-Оргил Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 11-р анги 0.0 120
368 Энх-Оргил, Оюунчулуун Хан-Уул дүүрэг Хобби Сургууль 11-р анги 0.0 120
369 Хаш-Эрдэнэ, Энгүүн Орхон аймаг Билигт-Өргөө 11-р анги 0.0 120
370 Хүрэлсүх, Хүслэн Сүхбаатар аймаг 4-р 11-р анги 0.0 120
371 Ганбат, Номиндарь Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 0.0 120
372 Баярмаа, Мөнх-Очир Хэнтий аймаг Хан Хэнтий Цогцолбор Сургууль 11-р анги 0.0 120
373 Amarbat, Enkhzul Хэнтий аймаг ХХЦС 12-р анги 0.0 120
374 Баатарчулуун, Нандин-Эрдэнэ Хөвсгөл аймаг Цагаан-Уул ЕБС 11-р анги 0.0 120
375 Өлзийхутаг, Өнөрболд Хэнтий аймаг Хан Хэнтий Цогцолбор сургууль 12-р анги 0.0 120
376 Altansukh, Nomin Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 11-р анги 0.0 120
377 Рагчаасүрэн, Сугармаа Хөвсгөл аймаг Цагаан-Уул ЕБС 11-р анги 0.0 120
378 Энхтөр, Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг Solongo sf 12-р анги 0.0 120
379 Баттулга, Сэрчмаа Баянгол дүүрэг 113-р сургууль 12-р анги 0.0 120
380 Бигаж, Серикжан Баянзүрх дүүрэг 97 12-р анги 0.0 120
381 Nomuungerel, Khashgerel Сэлэнгэ аймаг МАНДАЛ-1 12-р анги 0.0 120
382 Саруул, Тамир Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 12-р анги 0.0 120
383 Батжаргал, Тэргэл Дорнод аймаг Дашбалбар 11-р анги 0.0 120
384 Алтангэрэл, Наранбаяр Дорнод аймаг 12 12-р анги 0.0 120
385 Ганзориг, Дүүрэнзаяа Хан-Уул дүүрэг 18 12-р анги 0.0 120
386 Чойрог, Минсэл Сэлэнгэ аймаг Алтанбулаг ЕБС 12-р анги 0.0 120
387 Sukhochir, Otgontugs Сүхбаатар аймаг ЕБ-ын 4 дүгээр сургууль 11-р анги 0.0 120
388 Бямбажав, Энхмэнд Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 120
389 Батсүмбэр, Мэндсайхан Завхан аймаг Тосонцэнгэл сумын ЕБ2-р сургууль 11-р анги 0.0 120
390 Хүрэлхуяг, Билгүүн Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 120
391 Erhem bayr, Otgonsaihan Ховд аймаг 2 11-р анги 0.0 120
392 Хүрэлтогоо, Хосбаяр Хэнтий аймаг Хан Хэнтий цогцолбор 12-р анги 0.0 120
393 Базарбек, Аябек Ховд аймаг 2 сургууль 11-р анги 0.0 120
394 Довчинсүрэн, Аа-Хангай Баянзүрх дүүрэг НЕБУС 11-р анги 0.0 120
395 Мөнхбат, Номин Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Уянга 1 12-р анги 0.0 120
396 Тогооцэрэн, Мөнгөнчимэг Өвөрхангай аймаг Уянга1 11-р анги 0.0 120
397 Балт-Эрдэнэ, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 0.0 120
398 Энхбаатар, Мягмаржаргал Хөвсгөл аймаг Жаргалант 11-р анги 0.0 120
399 Нямдаваа, Номударь Говь-Алтай аймаг 2-р сургууль 11-р анги 0.0 120
400 Нэргүй, Бямбацэрэн Өвөрхангай аймаг 2 сургууль 12-р анги 0.0 120
401 Баярмаа, Баатарсүх Сонгинохайрхан дүүрэг 122 12-р анги 0.0 120
402 Бүрэнбат, Амарбат Сонгинохайрхан дүүрэг 122 11-р анги 0.0 120
403 Ууганбаатар, Бат-Энх Орхон аймаг ТИС лицей 11-р анги 0.0 120
404 Алтангэрэл, Намуунзаяа Баянгол дүүрэг 113 12-р анги 0.0 120
405 Доржмэнтэг, Амарзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 12-р анги 0.0 120
406 Очир, Долгион Хан-Уул дүүрэг 15 12-р анги 0.0 120
407 Балданцэрэн, Энх-Учрал Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 0.0 120
408 Эрдэнэбат, Тулга Орхон аймаг ТИС-Лицей 12-р анги 0.0 120
409 Гэрэлт-Од, Энэрэл Сүхбаатар аймаг ЕБС 4р сургууль 11-р анги 0.0 120
410 Баяржаргал, Мөнхжавхлан Хэнтий аймаг Хан Хэнтий цогцолбор 11-р анги 0.0 120
411 Батхуяг, Хос Эрдэнэ Хэнтий аймаг Хан Хэнтий Цогцолбор Сургууль 12-р анги 0.0 120
412 Лхагва, Билгүүн Орхон аймаг Эрдэнэт цогцолбор дээд сургууль - Ахлах сургууль 10-р анги 0.0 120
413 Баатарсүрэн, Дэжид Дундговь аймаг ЦэгцБилиг 11-р анги 0.0 120
414 Мөнх-Эрдэнэ, Хас-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 31 12-р анги 0.0 120
415 Сумьяа, Энхсаруул Орхон аймаг ЭЦДС-Лицей 12-р анги 0.0 120
416 Ганбаатар, Бадрар Завхан аймаг Чандмань Эрдэнэ Лаборатори 11-р анги 0.0 120
417 Нямдаваа, Энхмаа Орхон аймаг Лаборатори 8 11-р анги 0.0 120
418 Шинэн, Энхзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 122 11-р анги 0.0 120
419 Онгарбай, Нурболат Ховд аймаг 2-р сургууль 11-р анги 0.0 120
420 Мөнхбаяр, Түмэн-Аюуш Завхан аймаг Тосон-1 12-р анги 0.0 120
421 Лхагвасүрэн, Энэрэл Дорнод аймаг Долоодой 11-р анги 0.0 120
422 Ганбат, Хулан Орхон аймаг 4 12-р анги 0.0 120
423 Ганбат, Бат-Оргил Говь-Алтай аймаг 2-сургууль 11-р анги 0.0 120
424 purevjav, zolzaya Орхон аймаг 4 12-р анги 0.0 120
425 Бямбажав, Ганчимэг Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор ахлах 12-р анги 0.0 120
426 Molom, Altantsetseg Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 0.0 120
427 Батдэлгэр, Энэрэл Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 12-р анги 0.0 120
428 Ганхуяг, Түмэнзаяа Сэлэнгэ аймаг Сэлэнгэ аймгийн Цагааннуур сумын ЕБС 11-р анги 0.0 120
429 Ууганбаяр, Булган-Эрдэнэ Орхон аймаг ЭЦДС 11-р анги 0.0 120
430 Алтангэрэл, Жамбалсанжид Сонгинохайрхан дүүрэг 62 11-р анги 0.0 120
431 Өлзийбат, Батцог Сонгинохайрхан дүүрэг 122 11-р анги 0.0 120
432 Чимэдцэрэн, Цэрэнтогтох Сэлэнгэ аймаг 3 12-р анги 0.0 120
433 Загдаа, Занданшатар Ховд аймаг 3р сургууль 11-р анги 0.0 120
434 Мөнхчимэг, Номуундарь Баянгол дүүрэг 113 11-р анги 0.0 120
435 Отгонбаатар, Ананд Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 120
436 Золжаргал, Жавхланбаяр Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 12-р анги 0.0 120
437 Ганцог, Анар Сэлэнгэ аймаг ЕБС 11-р анги 0.0 120
438 Чинзориг, Ганжигүүр Багануур дүүрэг Гүн галуутай 11-р анги 0.0 120
439 Мэндсайхан, Өсөхбаяр Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 120
440 Батболд, Батмөнх Сэлэнгэ аймаг СБ-1 11-р анги 0.0 120
441 Баатар, Баасансүрэн Орхон аймаг 17 12-р анги 0.0 120
442 Оюунцэцэг, Оргилсайхан Сонгинохайрхан дүүрэг 122 11-р анги 0.0 120
443 Сүхбаатар, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг мэргэд 12-р анги 0.0 120
444 Түмэнжаргал, Хашцэцэг Дорноговь аймаг Сайншанд, ЕБ-ын 3-р сургууль 11-р анги 0.0 120
445 Баасансүрэн, Төгөлдөр Дорноговь аймаг Дорноговь Сайншанд 1р сургууль 11-р анги 0.0 120
446 Батсайхан, Тэмүүлэн Өвөрхангай аймаг ЕБС 12-р анги 0.0 120
447 Батболд, Ундрал Багануур дүүрэг Боловсрол цогцолбор 11-р анги 0.0 120
448 Отгончулуун, Нандин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг СБ-4 11-р анги 0.0 120
449 түмэнбаяр, пүрэвдорж Завхан аймаг сонгино 12-р анги 0.0 120
450 Хайратбек, Аяжан Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 11-р анги 0.0 120
451 Жаргал, Ариунаа Өвөрхангай аймаг лаборатори Мэргэд 12-р анги 0.0 120
452 Ulzii, Azjargal Сонгинохайрхан дүүрэг 42 12-р анги 0.0 120
453 bymbanorow, binderya Завхан аймаг Сонгино ебс 12-р анги 0.0 120
454 Уламбаяр, Мягмаррагчаа Завхан аймаг Нөмрөг 12-р анги 0.0 120
455 Энхтөр, Эгшиглэн Дорноговь аймаг 5 12-р анги 0.0 120
456 сайнхүү, очмаа Говьсүмбэр аймаг 5 11-р анги 0.0 120
457 Ганхөлөг, Даваатогтох Говьсүмбэр аймаг 5 11-р анги 0.0 120
458 эрдэнэбаатар, отгонтүлхүүр Сүхбаатар аймаг ебс 11-р анги 0.0 120
459 Tserentogtoh, Khuslen Дорнод аймаг Долоодой сургууль 11-р анги 0.0 120
460 Мөнхөө, Энхбилэг Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 11-р анги 0.0 120
461 Баянмөнх, Насантогтох Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 12-р анги 0.0 120
462 Энхболд, Чинзаяа Архангай аймаг 5-р 12-р анги 0.0 120
463 В.Дугаржав, Намуунгэрэл Орхон аймаг Эрдэнэт цогцолбор дээд сургуулийн дэргэдэх ахлах сургууль 10-р анги 0.0 120
464 БАЙГАЛЬ, Жавзандулам Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 12-р анги 0.0 120
465 Баярсайхан, Норовсүрэн Говьсүмбэр аймаг 5 сургууль 11-р анги 0.0 120
466 Хүрэлбаатар, Сарангэрэл Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 12-р анги 0.0 120
467 Батсүх, Хүслэн Сонгинохайрхан дүүрэг 67 12-р анги 0.0 120
468 Энхбат, Учрал Баянгол дүүрэг 38-р сургууль 11-р анги 0.0 120
469 Дэмбэрэлдодод, Энхбилэг Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 12-р анги 0.0 120
470 мөнх-амгалан, эрдэнэзул Говьсүмбэр аймаг 5 11-р анги 0.0 120
471 Цогбадрах, Бэрцэцэг Говьсүмбэр аймаг 5 11-р анги 0.0 120
472 Мөнгөнсүх, Жамьянсүрэн Баянхонгор аймаг Номун далай 11-р анги 0.0 120
473 Болдбаатар, Балжинням Говьсүмбэр аймаг 5 11-р анги 0.0 120
474 Баясгалангомбо, Бурмаа Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор 11-р анги 0.0 120
475 дэлгэрсайхан, нандин-эрдэнэ Баянгол дүүрэг 51 11-р анги 0.0 120
476 Мөнхцэцэг, Мөнхбаяр Баянгол дүүрэг 51 11-р анги 0.0 120
477 Banzragch, Odbayar Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
478 Ганбаатар, Болоржавхлан Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
479 batchimeg, Mongoljingoo Баянхонгор аймаг Nomundalai 11-р анги 0.0 120
480 Баяраа, Баяржавхлан Өвөрхангай аймаг Хужирт 2-р сургууль 12-р анги 0.0 120
481 Цэцэгмаа, Өэлүн Өмнөговь аймаг 1 12-р анги 0.0 120
482 Оюунаа, Мөнгөнтунгалаг Дорноговь аймаг 5-р сургууль 12-р анги 0.0 120
483 Naranbaatar, Haliunaa Увс аймаг Цогцолбор 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
484 Baysganal, Odmaa Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
485 Баатархуяг, Анударь Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
486 Жаргалсайхан, Эрдэнэсувд Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
487 Алтанжолоо, Цэндсүрэн Чингэлтэй дүүрэг 5 11-р анги 0.0 120
488 Энхтүвшин, Энх-амгалан Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 120
489 Гансэлэм, Сондор Баянзүрх дүүрэг 97 12-р анги 0.0 120
490 Ариунболд, Болормаа Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 120
491 Даваадорж, Чулуун-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБС-4 12-р анги 0.0 120
492 Намнандорж, Хулан Хөвсгөл аймаг Ирээдүй 11-р анги 0.0 120
493 Sergelen, Ganchimeg Хөвсгөл аймаг Баянзүрх 11-р анги 0.0 120
494 Пүрэвсүрэн, Тэмүүлэн Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
495 Davaasuren, Bilguundelger Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 4-р сургууль 11-р анги 0.0 120
496 Munkhsaikhan, Battushig Дорнод аймаг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
497 Ганцэцэг, Энхмэнд Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
498 Амарбат, Анар Дорнод аймаг 1р сургууль 11-р анги 0.0 120
499 Ням-Эрдэнэ, Ган-Эрдэнэ Дорноговь аймаг Сайншанд 1 12-р анги 0.0 120
500 Цэвэлмаа, Энхсайхан Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
501 Амгалан, Энхжин Сүхбаатар аймаг Онгон ЕБС 12-р анги 0.0 120
502 Мөнхбаяр, Цэлмэг Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 120
503 Gantulga, Davaatseren Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
504 Болдбаатар, Дөлгөөнтамир Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 11-р анги 0.0 120
505 Баяр-Эрдэнэ, Барсболд Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 11-р анги 0.0 120
506 Бямбадорж, Эрдэнэсувд Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 120
507 Enhamgalan, Bilguun Өвөрхангай аймаг ЕБС 12-р анги 0.0 120
508 Эрдэнэчулуун, Даваажаргал Хөвсгөл аймаг Түнэл 12-р анги 0.0 120
509 , Ундармаа Хөвсгөл аймаг Баянзүрх 11-р анги 0.0 120
510 Нямчулуун, Есүй Баянзүрх дүүрэг Бритиш сургууль 12-р анги 0.0 120
511 Баярсайхан, Азбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р Сургууль 11-р анги 0.0 120
512 Ширбазар, Мөнхшүр Говь-Алтай аймаг 2 12-р анги 0.0 120
513 Батзаяа, Заяагэрэл Архангай аймаг Өндөр-Улаан 12-р анги 0.0 120
514 Хүрэлтогоо, Энх-Учрал Сүхбаатар дүүрэг 45-сургууль 12-р анги 0.0 120
515 Khishigjargal, Shinebileg Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 120
516 Бямбажав, Эрхэмбаяр Дорнод аймаг Flower 11-р анги 0.0 120
517 Батмөнх+, Рэнцэндорж Баянхонгор аймаг Номгон 12-р анги 0.0 120
518 Сэргэлэн, Ганчимэг Хөвсгөл аймаг Баянзүрх 11-р анги 0.0 120
519 Пүрэвсүрэн, Ижилбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 11-р анги 0.0 120
520 Чимэдцэрэн, Дэлгэрмаа Завхан аймаг ЕБ-ын 3-р сургууль 12-р анги 0.0 120
521 батгэрэл, батитгэл Сэлэнгэ аймаг 1 11-р анги 0.0 120
522 Батжаргал, Баттулга Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
523 Nandintsetseg, Enkhjin Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
524 Жамьяншийрэв, Оргилбаатар Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 12-р анги 0.0 120
525 Мөнхбаатар, Маралмаа Говь-Алтай аймаг 2-р сургууль 12-р анги 0.0 120
526 Энхцэцэг, Анужин Баянзүрх дүүрэг 120 12-р анги 0.0 120
527 Мөнхболд, Мөнхсаруул Орхон аймаг Орос19 9-р анги 0.0 120
528 Отгонбаяр, Номин-Эрдэнэ Ховд аймаг 6-р сургууль 12-р анги 0.0 120
529 Басбиш, Оргилмаа Орхон аймаг 13-р сургууль 11-р анги 0.0 120
530 Будбаатар, Энхсолонго Сонгинохайрхан дүүрэг 151 11-р анги 0.0 120
531 Цэрэнбат, Балдан Сэлэнгэ аймаг 2-р 12-р анги 0.0 120
532 Дорж, Хишгээ Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 12-р анги 0.0 120
533 Эрдэнэсайхан, Мөнхзул Баянзүрх дүүрэг 120 12-р анги 0.0 120
534 Баттулга, Батболд Хан-Уул дүүрэг 34 11-р анги 0.0 120
535 Минжүүрсүрэн, Нямсүрэн Хөвсгөл аймаг Түнэл ЕБС 11-р анги 0.0 120
536 Erdenebaatar, Temuulen Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 11-р анги 0.0 120
537 Батзориг, Анужин Дорнод аймаг 5 11-р анги 0.0 120
538 О, Түвшин Сэлэнгэ аймаг 1 11-р анги 0.0 120
539 Ганболд, Ичинхорол Баянгол дүүрэг 113 11-р анги 0.0 120
540 Baasanbat, Munkh-Erdene Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
541 Сержан, Айым Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 2-р ахлах 11-р анги 0.0 120
542 Пүрэвням, Номин Завхан аймаг ЕБС Завханмандал 12-р анги 0.0 120
543 Пүрэвсүрэн, Пүрэвсайхан Хөвсгөл аймаг ЕБС 11-р анги 0.0 120
544 Баярсайхан, Тайванбат Дархан-Уул аймаг Шутис Лицей 11-р анги 0.0 120
545 Батдэлгэр, Мичидмаа Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
546 Дэлгэрцогт, Ганзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 151р сургууль 11-р анги 0.0 120
547 Соронзонболд, Үүлэнсолонго Өмнөговь аймаг 3 12-р анги 0.0 120
548 Доржбал, Содномжамц Сэлэнгэ аймаг Сүхбаатар сум 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
549 Дагвадорж, Энхчимэг Өвөрхангай аймаг Нарийнтээл ЕБС 12-р анги 0.0 120
550 Балдандорж, Бямбажаргал Завхан аймаг ЕБС 3дугаар сургууль 12-р анги 0.0 120
551 Батдэлгэр, Дэлгэрцэцэг Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 11-р анги 0.0 120
552 Батжаргал, Түмэнзул Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 11-р анги 0.0 120
553 Хоролгармаа, Бадамгарав Сонгинохайрхан дүүрэг 67 12-р анги 0.0 120
554 Нямсүрэн, Хажидсүрэн Өвөрхангай аймаг 4р сургууль 11-р анги 0.0 120
555 Zorigtbaatar, Nomin-Erdene Завхан аймаг Лаборатори Нэгдүгээр сургууль 11-р анги 0.0 120
556 N., Enkhjin Завхан аймаг Идэр 12-р анги 0.0 120
557 Адарсүрэн, Номин-Эрдэнэ Говь-Алтай аймаг Баян-Уул ЕБС 11-р анги 0.0 120
558 Эрдэнэочир, Төгөлдөрбаясгалан Хан-Уул дүүрэг 15 11-р анги 0.0 120
559 Төмөрган, Ганхорол Хөвсгөл аймаг Дмц 11-р анги 0.0 120
560 Алдармөнх, Баярхүү Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 120
561 Бат-Эрдэнэ, Өлзийтогтох Завхан аймаг 4-р сургууль 11-р анги 0.0 120
562 Энхбаяр, Энхбуян Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 11-р анги 0.0 120
563 huyagaa, bolortuya Ховд аймаг Дарви ЕБС 12-р анги 0.0 120
564 Эрдэнэбат, Дөлгөөн Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 11-р анги 0.0 120
565 Батбаяр, Их-Онч Өвөрхангай аймаг ЕБ"Гүнзгий" 12-р анги 0.0 120
566 Эрдэнэбилэг, Нандин Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг "Ирээдүй "цогцолбор ахлах сургууль (81-р сургууль) 11-р анги 0.0 120
567 Зоригт, Анужин Сонгинохайрхан дүүрэг 42 12-р анги 0.0 120
568 Болдхуяг, Мөнхжаргал Орхон аймаг TSAS 11-р анги 0.0 120
569 Чулуунбаатар, Амарбаясгалан Өвөрхангай аймаг Батөлзий ЕБС 11-р анги 0.0 120
570 Тунгалаг, Биндэръяа Сонгинохайрхан дүүрэг 151 11-р анги 0.0 120
571 Батсүрэн, Балдорж Сэлэнгэ аймаг Хөтөл сайхан сум ЕБС-ын 1-р сургууль 11-р анги 0.0 120
572 Munkhbayar, Delgermend Завхан аймаг ЕБС 12-р анги 0.0 120
573 пүрэв, отгонжаргал Хөвсгөл аймаг цагаан-уул Багш 0.0 120
574 Батчимэг, Номинэрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 62 11-р анги 0.0 120
575 Баатархүү, Бямбацэрэн Завхан аймаг Тэс ЕБС 12-р анги 0.0 120
576 Мөнхбат, Мөнх-Уянга Хан-Уул дүүрэг Хобби 11-р анги 0.0 120
577 Содномдаржаа, Алтантунгалаг Ховд аймаг Дарви сум 12-р анги 0.0 120
578 Цэнд-Очир, Цогтбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 67 12-р анги 0.0 120
579 Baatarkhuu, Бямбадорж Завхан аймаг Тэс ЕБС 12-р анги 0.0 120
580 Сансарбаяр, Мөнхцас Сонгинохайрхан дүүрэг 151 11-р анги 0.0 120
581 Баярсайхан, Эрдэнэочир Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
582 Батболд, Оюунгэрэл Сэлэнгэ аймаг Цагааннуур ЕБС 12-р анги 0.0 120
583 Түвшинбат, Мөнхжин Төв аймаг Төв эрдэнэ ЕБС 11-р анги 0.0 120
584 Түвшинбат, Дөлгөөн Багануур дүүрэг Гшн галуутай цогцолбор 11-р анги 0.0 120
585 Баттогтох, Номин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 51 12-р анги 0.0 120
586 Гантулга, Ганпүрэв Дорнод аймаг 1-р сургуулийн 11-р анги 0.0 120
587 Battur, Idermunkh Орхон аймаг 4 12-р анги 0.0 120
588 Батмөнх, Мөнхтуяа Хан-Уул дүүрэг 52 11-р анги 0.0 120
589 Энхсүх, Баясгалан Дорнод аймаг Дорнод ахлах сургууль 11-р анги 0.0 120
590 Мөнхбаяр, Мягмарсайхан Хөвсгөл аймаг 1 12-р анги 0.0 120
591 Мөнхбат, Мөнхтэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Орхонтуул Рашаант ЕБС 12-р анги 0.0 120
592 Мөнхтулга, Мишээл Баянгол дүүрэг ЭӨЦСургуцль 11-р анги 0.0 120
593 Бямбадорж, Жинжийбадам Говь-Алтай аймаг 2 Багш 0.0 120
594 Бямбацог, Жавхлан Ховд аймаг жаргалант 6 9-р анги 0.0 120
595 Наранбаяр, Гантулга Сүхбаатар аймаг 1 12-р анги 0.0 120
596 Гантөмөр, Бүжинлхам Өвөрхангай аймаг Өв НТ 12-р анги 0.0 120
597 Даваажаргал, Уянгасайхан Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 11-р анги 0.0 120
598 Ховлан, Сараагүль Ховд аймаг Минжит Булган цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 120
599 Оюунболд, Номин-Эрдэнэ Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 0.0 120
600 Эрдэнэбаяр, Эрдэнэцэцэг Дорноговь аймаг 5 11-р анги 0.0 120
601 Byamba, nandintsetseg Орхон аймаг 4 11-р анги 0.0 120
602 Батбаатар, Ариунцэцэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр-4 12-р анги 0.0 120
603 Нямсүрэн, Мөнхсүрэн Сэлэнгэ аймаг Мандал 3 12-р анги 0.0 120
604 E, Bilgvvn Орхон аймаг 11-р анги 0.0 120
605 Төмөртогор, Нарантуяа Орхон аймаг 4сургууль 11-р анги 0.0 120
606 Enhbold, Enhtuya Орхон аймаг 20 12-р анги 0.0 120
607 rei, dfsfgdsfg Архангай аймаг das 12-р анги 0.0 120
608 Даваажав, Содбилэг Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 120
609 Батнасан, Ариунсувд Ховд аймаг Цаст-Алтай 11-р анги 0.0 120
610 Чагнаадорж, Эрдэнэчулуун Өвөрхангай аймаг мэргэд 12-р анги 0.0 120
611 enhbaatar, michidmaa Баянзүрх дүүрэг 14 12-р анги 0.0 120
612 Moonon, Bayarbat Дорнод аймаг Flower 11-р анги 0.0 120
613 Б, Шижиртуяа Завхан аймаг ЕБС 12-р анги 0.0 120
614 Гомбожав, Наранзул Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 120
615 Гал, Бадрал Увс аймаг Цогцолбор 1 11-р анги 0.0 120
616 Хвлн, Күнсулуй Ховд аймаг МБЦС 12-р анги 0.0 120
617 Эрдэнэбаяр, Аззаяа Баянгол дүүрэг 38 11-р анги 0.0 120
618 Батбаатар, Энх-Оюу Баянгол дүүрэг 51 12-р анги 0.0 120
619 Батхүү, Өсөхбаяр Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 120
620 Батсайхан, Хонгорзул Дархан-Уул аймаг ОИЦ 12-р анги 0.0 120
621 Bilegdemberel, Anu Сүхбаатар дүүрэг Үй Цай 12-р анги 0.0 120
622 Баярсайхан, Даваадулам Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 12-р анги 0.0 120