Бүртгүүлэх Нэвтрэх

IMO-62 сонгон шалгаруулалт

Овог, нэрАймаг/ДүүрэгСургуульIMO сорилго №1, I өдөрIMO сорилго №1, II өдөрIMO сорилго №2, I өдөрIMO сорилго №2, II өдөрММО-57, Ахлах ангилал (11-12 анги), I өдөрММО-57, Ахлах ангилал (11-12 анги), II өдөрНийтШагнал
123456123456123456
1Otgonbayar, MisheelБаянзүрх дүүрэгShine Mongol, 12-р анги7.07.03.03.04.07.07.07.06.57.05.01.07.07.07.07.03.01.096.5IMO-62
2Мөнхбат, ӨнөболдСүхбаатар дүүрэг1-р сургууль, 12-р анги7.07.03.07.00.00.07.07.05.57.05.07.07.07.07.07.02.03.095.5IMO-62
3Delgerdalai, EnereltСүхбаатар дүүрэгСАHT, 9-р анги7.07.04.07.07.01.07.07.01.00.03.00.07.07.07.07.03.01.083.0IMO-62
4Амар, НямдавааСүхбаатар дүүрэгСант, 12-р анги7.07.04.07.02.00.07.07.05.00.07.01.07.00.07.01.03.02.074.0IMO-62
5Tsogtgerel, SaikhanbilegСүхбаатар дүүрэгСант, 10-р анги7.07.00.07.00.04.07.07.01.50.00.01.07.07.07.03.03.01.069.5IMO-62
6Батболд, БатсамбууЧингэлтэй дүүрэгОлонлог төв, 12-р анги7.07.00.07.00.02.02.07.01.00.00.00.07.07.02.07.02.00.058.0IMO-62
7Мөнхзул, АндСүхбаатар дүүрэг11, 12-р анги7.01.00.07.00.04.01.00.02.00.02.01.07.07.07.07.03.01.057.0
8Бат-Амгалан, БилэгдэмбэрэлСүхбаатар дүүрэг11, 11-р анги7.00.03.07.00.05.00.07.00.50.01.00.07.07.02.07.01.02.056.5
9Ганболд, ДалайцэрэнХөвсгөл аймагЭДЦ, 11-р анги7.06.01.07.00.00.01.07.00.00.00.00.07.07.06.00.04.00.053.0
10Болдбаатар, ХантүшигСүхбаатар дүүрэг11, 12-р анги7.00.00.05.02.00.00.00.01.50.05.00.07.07.07.07.02.02.052.5
11Батбаяр, БилгүүнСүхбаатар дүүрэгСант, 11-р анги7.07.00.07.00.00.00.07.00.00.00.00.07.07.04.00.03.02.051.0
12Батцэнгэл, МөнхцэлмэгСүхбаатар дүүрэг1-р сургууль, 11-р анги7.00.00.07.00.03.00.07.03.02.00.01.07.07.02.00.03.02.051.0
13Эрдэнэтөгс, ГэрэлхүүОрхон аймагЭрдмийн сан, 11-р анги7.07.01.07.00.00.01.00.00.00.00.00.07.07.00.07.04.01.049.0
14Баасанхүү, УлсболдХөвсгөл аймагДэлгэрмөрөн цогцолбор, 11-р анги7.07.00.07.00.00.00.07.00.01.00.00.06.07.03.00.02.00.047.0
15Шинэзул, БилгүүдэйСүхбаатар дүүрэгСант, 11-р анги7.07.00.05.00.00.01.07.00.50.00.00.07.00.00.07.02.00.043.5
16Yalalt, TuvshinsanaaСүхбаатар дүүрэгSant, 11-р анги4.07.00.00.00.01.00.04.00.03.00.00.07.00.07.00.03.00.036.0
17Намжилхансан, СэнгэравданСүхбаатар дүүрэг11, 12-р анги7.00.01.05.00.00.00.07.00.00.04.00.07.00.00.00.02.02.035.0
18Oyungerel, GerelsaikhanБаянгол дүүрэгЭрхэт эрдэм, 12-р анги2.05.00.05.00.00.00.05.00.50.00.00.00.01.04.00.03.00.025.5
19Эрдэнэбилэг, ӨнөртүвшинСүхбаатар дүүрэг1-р сургууль, 11-р анги0.02.00.00.00.01.00.00.01.00.00.00.07.07.04.00.02.01.025.0
20Батбаясгалан, УндралСүхбаатар дүүрэг1-р сургууль, 10-р анги7.00.00.05.00.01.01.00.01.00.00.00.00.00.00.00.00.00.015.0
21Пүрэвбат, АмгаланбаатарХөвсгөл аймагЭрдмийн далай, 12-р анги0.00.00.00.00.01.00.00.00.00.00.00.07.00.00.00.03.00.011.0
22Баттулга, ДөлгөөнмөрөнХөвсгөл аймагДэлгэрмөрөн, 9-р анги7.00.00.02.00.00.00.00.00.01.00.00.00.00.00.00.00.00.010.0
23Намнансүрэн, ДөлгөөнСүхбаатар дүүрэг11, 10-р анги1.00.00.06.00.00.00.01.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.08.0
24Одонбаатар, ТэнгисСүхбаатар дүүрэг11-р сургууль, 9-р анги1.04.00.00.00.00.01.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.06.0
25Санжжав, БаярбилэгУвс аймаг1-р цогцолбор сургууль, 9-р анги4.00.00.00.00.01.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.05.0
26Авирмэд, Мөнх-ЭрдэнэУвс аймаг1р цогцолбор сургууль, 9-р анги1.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.01.0
27Энхсайхан, УянгаБаянзүрх дүүрэгОрчлон, 10-р анги0.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.0
28Төмөрбаатар, БилгүүнСүхбаатар дүүрэг11, 10-р анги0.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.0
29Баатархүү, ДөлгөөнХөвсгөл аймагДэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль, 9-р анги0.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.0
30Өнөржаргал, ДаваажаргалӨвөрхангай аймаг1-р сургууль, 9-р анги0.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.0